18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowanie do życia w rodzinie

voidinfinity • 2016-11-04, 17:22
Ta kobieta napisze nowy program do wychowania do życia w rodzinie.



Jak ktoś nie chce ryzykować wizyty u onkologa to pozwolę sobie streścić: Każda antykoncepcja jest zła, bo płodność to dar od boga i masz się k***a rozmnażać szmato.

Czuwaj :amused:

wulfgarval

2016-11-04, 17:32
Antykoncepcja nie zawsze jest skuteczna. Selekcja naturalna już tak.

SamSobieBogiem

2016-11-04, 17:35
TLDW, ale nie oglądam tak naprawdę bo nasiąkne jeszcze poglądami i co będzie? Wystarczy mi wstęp i kierowanie tej prelekcji.

lobominator

2016-11-04, 17:51
Powrót do średniowiecza. Brak mi słów na to co obecny rząd odpie**ala...

saszynski

2016-11-04, 17:53
wlasnie dlatego, ze sie nie rozmnazamy a pastowana zaraz mnozy sie jak szczury, biala rasa wyginie... gdzies na YT byl dokument na temat przyrostu naturalnego... ale na chlopski rozum.. zeby przyrost naturalny byl dodatni na kazda rodzine trzeba 3 dzieci....

bloodwar

2016-11-04, 17:59
PiS siedział cichutko, cichutko pierwszy roczek a teraz wybuchli - powrót do średniowiecza ruszył pełną parą!

voidinfinity

2016-11-04, 18:02
Piti1234555 napisał/a:

TLDW, ale nie oglądam tak naprawdę bo nasiąkne jeszcze poglądami i co będzie? Wystarczy mi wstęp i kierowanie tej prelekcji.



I słusznie - w tym kraju nie jest łatwo się dostać do onkologa.

Black-Sheep

2016-11-04, 18:02
j***ne prawackie ścierwa, chcecie więcej dzieci, to je sobie rodźcie, łapy precz od kobiet

Hrabia Drapula

2016-11-04, 18:08
baba bez bolca dostaje pie**olca (przykład na filmie)
k***a, czy kościół chce się cofnąć aż do czasów jak na stosach palili, bo słuchając takiego pierdzielenia że kobieta podczas gwałtu nie zachodzi w ciążę bo za duży stres, a jak zaszła to jej się podobało to takiego pojebańca w sutannie bym sam chętnie spalił

lobominator

2016-11-04, 18:17
Mamy obecnie spór o aborcję. Grupa rządząca chce za wszelką cenę aborcji zakazać. Zadajmy sobie teraz pytanie - wynikiem czego jest usunięcie ciąży? Ano jest wynikiem tego, że dana ciąża jest niechciana (pomijam tutaj powody medyczne). Kiedy do ciąży dochodzi? Ano wtedy, gdy nie stosowana jest antykoncepcja. Z czego wynika brak antykoncepcji? Możliwe powody są dwa: głupota, lub niewiedza. I teraz - co powtarzam każdemu od samego początku aborcyjnego sporu - przede wszystkim najważniejsza powinna być EDUKACJA w tym temacie. To jest klucz, bez którego nigdy nie będzie dobrze.

I oto pojawia się nowy program nauczania, a w nim odpowiedzialna za niego nawiedzona dewotka, dla której antykoncepcja to narzędzie szatana i tego też będzie uczyć młodzież. Przecież to jest paranoja, to już nawet nie jest średniowiecze, to jest wręcz jakaś groteska, rozpie**ol na zdrowej logice. Brak mi słów na to wszystko.

//EDIT: No i właśnie dobrnąłem do końca wykładu (obejrzałem cały). Nie mieści mi się w głowie, to czego się nasłuchałem. :samoboj:

generalissimus

2016-11-04, 18:53
kto obejrzał całość niech pierwszy rzuci kamień
:glowawmur:

Yellowz

2016-11-04, 18:56
Czcigodny księże biskupie, Księża profesorowie, Drogi księże dyrektorze wydziału duszpasterskiego kurii Legnickiej
k***a coraz to lepsze ksywy mają, ja pie**ole tego się słuchać nie da.
Kłania się im, jakby nie wiem kim byli.
A ona sama, pie**oli jak by miała kołek w dupie.

A ten człowieczek się namyśla, jakim trzeba być przyjebem żeby takie coś gadać i słuchać.
A jedyny słuszny wybór to wyłaczyć ten filmik :D


SamSobieBogiem

2016-11-04, 18:59
Mój temat wyrzuciliście do historii i dokumentu (to chyba nie jest dobry dział na chore teorie płaskiej ziemi), a to gówno nadal w poczekalni. Wy stare rowery...

grudzin7

2016-11-04, 19:18
Taka brzydka gruba świnia, więc próbuje każdej metody aby ktoś ją w końcu wyr*chał :amused: