18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyburzanie, Chiny

chorym • 2022-08-07, 03:12


27 sierpnia 2021,Kunming w prowincji Yunnan wyburzono 15 niedokończonych wieżowców które stały tak sobie 7 lat :roll:

z kilku innych perspektyw:


przewodnik_elektryczny

2022-08-07, 13:12
Tak działa komunizm. Wypie**olą kupę kasy i materiałów na inwestycję , a potem wyburzają bo inwestycja okazuje się niepotrzebna i nierentowna. W demokracji takie coś jest nie do pomyślenia

croyna

2022-08-07, 13:15
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Tak działa komunizm. Wypie**olą kupę kasy i materiałów na inwestycję , a potem wyburzają bo inwestycja okazuje się niepotrzebna i nierentowna. W demokracji takie coś jest nie do pomyślenia



co Ty pie**olisz. i nie komunizm, tylko pseudo "wolny rynek" połączony z państwowymi bankami

Andrzejas

2022-08-07, 13:48
Całe życie powtarzam, że ten sk***iały naród nie umie robić nic dobrze i to zwyczajne szkodniki. Żadna inna nacja nie potrafi tak defraudować środków, jak rybony! Każdy surowiec potrafią zamienić w gówno, a potem to gówno wrzucają do oceanu.
Cała kontynentalna Azja nadaje się tylko do bombardowania dywanowego. 5 lat nieustannych bombardowań. Każdego kilometra kwadratowego. Na koniec posypać białym fosforem i poczekać, aż sam zgaśnie. Dopiero wtedy możemy przystąpić do kolejnego etapu rozwoju ludzkości. W innym wypadku nie ma o tym mowy.

ko...........o7

2022-08-07, 14:04
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Tak działa komunizm. Wypie**olą kupę kasy i materiałów na inwestycję , a potem wyburzają bo inwestycja okazuje się niepotrzebna i nierentowna. W demokracji takie coś jest nie do pomyślenia



"W demokracji nie do pomyślenia" zgadzam się! A nie czekaj, czekaj... Ty też mieszkasz w Polsce?

Anonimowy12663

2022-08-07, 15:22
Zbysław napisał/a:

Ile by mogli tam Ukraińców pomieścić te hinczyki tak dziwnie biegają
kurde złapać by tak takiego jednego i mieć go w domu co by pracował za mnie robił zakupy



Dobra k***a, koniec przerwy! Zapie**alaj do roboty! Masz jeszcze 15 godzin zmiany przed sobą

LysyZetka

2022-08-07, 15:28
Czy tylko ja widzę pewne podobieństwo tego nazwijmy "kontrolowanego wyburzenia" do pewnego incydentu z 2001 które mialo miejsce w hameryce? Widocznie pie**olniecie samolotu ma podobny efekt jak strategiczne rozmieszczenie ładunków. Ale co ja się tam znam. Jestem tylko polaczkiem cebulaczkiem

sadol001

2022-08-07, 17:06
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

"... wyburzono 15 niedokończonych wieżowców..." raczej 14 i pół. Ktoś dał dupy z tym jednym. Teraz strach tam ludzi wysłać do rozbiórki. W sumie to Chiny. Nikt nie zauważy brakujących 30 robotników.



Ludzie mieszkający 100 metrów od budynków spokojnie sobie w oknach stali, to co za problem poświęcić kilku roboli?

Sayoko

2022-08-07, 18:39
A w polszy burzyli wieże i zamiast zapaść się pod własnym ciężarem zabrała pół lasu...

Domowoj

2022-08-07, 19:56
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Tak działa komunizm. Wypie**olą kupę kasy i materiałów na inwestycję , a potem wyburzają bo inwestycja okazuje się niepotrzebna i nierentowna. W demokracji takie coś jest nie do pomyślenia



zobacz ile u nas pieniędzy się przepie**ala

SirMajkel

2022-08-08, 14:58
lepiej zburzyć niż sprzedać taniej.