18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyburzanie, Chiny

chorym • 2022-08-07, 03:12


27 sierpnia 2021,Kunming w prowincji Yunnan wyburzono 15 niedokończonych wieżowców które stały tak sobie 7 lat :roll:

z kilku innych perspektyw:


S_Z_A_L_O_N_Y

2022-08-07, 05:52
"... wyburzono 15 niedokończonych wieżowców..." raczej 14 i pół. Ktoś dał dupy z tym jednym. Teraz strach tam ludzi wysłać do rozbiórki. W sumie to Chiny. Nikt nie zauważy brakujących 30 robotników. :mrgreen:

rulas

2022-08-07, 07:48
Dziwne. Zawaliły się a boeingów nie zauważyłem

PabloSkills

2022-08-07, 10:43
Kurcze jak to możliwe, że im się udało? Zazwyczaj wychodzi odwrotnie, że te 15 zostaje a reszta się wali...

Quassar

2022-08-07, 10:44
Tak to są te inwestycje które sie nie zwróciły inwestorom, i w te miejsca powstaną tańsze wieżowce które będą po raz kolejny będą postawione za pieniądze nowych inwestorów.

A co z tymi pierwszymi inwestorami? A nic ch*ja dostaną pieniądze przepadły.

johnnyy

2022-08-07, 11:11
Do WTC się bardziej przyłożyli

ProVVe

2022-08-07, 11:22
Tak powinien skończyć ten j***ny zameczek w miejscu "natura 2000", a "inwestor"(chyba stobnica) pokryć koszty wyburzenia ścierwa

dejwid092

2022-08-07, 11:32
Quassar napisał/a:

Tak to są te inwestycje które sie nie zwróciły inwestorom, i w te miejsca powstaną tańsze wieżowce które będą po raz kolejny będą postawione za pieniądze nowych inwestorów.
A co z tymi pierwszymi inwestorami? A nic ch*ja dostaną pieniądze przepadły.



Ktoś na tym musiał zarobić żeby teraz kolejny mógł zarobić. To takie można powiedzieć legalne pranie pieniędzy

Zbysław

2022-08-07, 11:33
Ile by mogli tam Ukraińców pomieścić te hinczyki tak dziwnie biegają
kurde złapać by tak takiego jednego i mieć go w domu co by pracował za mnie robił zakupy

ritu4l

2022-08-07, 11:36
Jak to możliwe że komuś bardziej opłaca się naładowanie gotowych szkieletów ładunkami wybuchowymi i później miesiące (ale pewnie u tych sk***isynków kilka dni) odgruzowywania następnie budowa wszystkiego od fundamentów, niż kontynuacja budowy na gotowych szkieletach, nawet z małymi poprawkami. Chyba że tam był jakiś krytyczny błąd w konstrukcji od podstaw, jedynie wtedy to byłoby zrozumiałe.

pitteroo

2022-08-07, 11:38
I tu trzeba podziwiać chinoli, nie pie**olą się w tańcu, tam jak idzie inwestycja to z rozmachem nie to co ten piredolony eurokołchoz, czasem coś tam pie**olnie ale nie myli się tylko ten co nic nie robi a przy tylu robotach to straty są nieuniknione.

namate

2022-08-07, 12:27
Karmazon napisał/a:

Jak to możliwe że komuś bardziej opłaca się naładowanie gotowych szkieletów ładunkami wybuchowymi i później miesiące (ale pewnie u tych sk***isynków kilka dni) odgruzowywania następnie budowa wszystkiego od fundamentów, niż kontynuacja budowy na gotowych szkieletach, nawet z małymi poprawkami. Chyba że tam był jakiś krytyczny błąd w konstrukcji od podstaw, jedynie wtedy to byłoby zrozumiałe.



Zapomnieli zrobić schody w tych budynkach

croyna

2022-08-07, 13:07
Karmazon napisał/a:

Jak to możliwe że komuś bardziej opłaca się naładowanie gotowych szkieletów ładunkami wybuchowymi i później miesiące (ale pewnie u tych sk***isynków kilka dni) odgruzowywania następnie budowa wszystkiego od fundamentów, niż kontynuacja budowy na gotowych szkieletach, nawet z małymi poprawkami. Chyba że tam był jakiś krytyczny błąd w konstrukcji od podstaw, jedynie wtedy to byłoby zrozumiałe.



taki proceder tam trwa od wielu lat (albo trwał), że prywatny deweloper buduje osiedla na kredyt dany w spokrewnionym państwowym banku, gdzie spłata odroczona jest na lata.. wiele osób zarabia na udzieleniu kredytu i budowaniu, o sprzedaży już nikt nie myśli, bo jadą budować kolejne miasta.

Olashenco

2022-08-07, 13:11
Zapewne same by się rozpie**oliły, jakby tylko były dopuszczone do użytkowania, jak yo w Chinach lubi mieć często miejsce :roll: