18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuchowy SGS III

chrucik • 2013-07-10, 18:13
Jakiś czas temu szwajcarska malarka Fanny Schlatter ładując farby do swojego samochodu usłyszała huk i poczuła ból w nodze.
Okazało się że trzasnął w kieszeni ubiegłoroczny flagowiec samsunga : SGS III. Od wybuch zapaliła się jej bluzka ale kolega z firmy ugasił ją.
W wyniku zdarzenia doszło do poparzeń 2 i 3 stopnia. Zawartość akumulatora tez zrobiła swoje utrudniając gojenie. Prawdopodobnie czeka ją przeszczep skóry.
Technicznie SGSIII miał nieoryginalną obudowę, co do akumulatora na razie nie wiadomo.

Tak wygląda pozostałość telefonu:



Oto co zostało z portek:



I na koniec boląca noga:



I ode mnie na koniec: dobrze że kieszeń usytuowana była tam gdzie była a nie bliżej krocza bo lekarze mieli trochę konkretnej "waginoplastycznej" roboty.

oc...........an

2013-07-11, 06:31
Nie ma tu nic nadzwyczajnego niestety - już z 10 lat temu czytałem o bateriach od Nokii z których wycieka kwas i o telefonach od Sony Ericsson, które autentycznie wybuchają. W większości przypadków była to wina wykorzystywania podrobionych baterii, ale kilka wypadków zdarzało się z oryginałami.

Ogólnie noszenie komórki w spodniach podobno powoduje impotencję, więc w sumie trudny jest ten temat...

Gienek2

2013-07-11, 07:40
ja miałem w samsungu podobną obudowę, tak samo tylko na tył :) można powiedzieć, że chodziłem ekstremalnie

Dobrutro

2013-07-11, 09:24
wiesiors4 napisał/a:


Co ma do tego nieoryginalna obudowa? :facepalm:



To samo co noszenie kasku w magazynach. Kask Ci nie pomoże jak spadną Ci 2 tony na głowę, ale wtedy firma ma wymówkę jeśli nie miałeś kasku w czasie wypadku.

kyk

2013-07-11, 09:31
to nie wybuch SGS 3 tylko bateria która pewnie była jakaś powiększana i chińska w dodatku.

alganonim

2013-07-11, 10:01
Dobrze że wywijam małego w lewą strone, bo srajfona nosze po prawej

Trzyzet

2013-07-11, 11:25
uroki tanich litowo jonowych akumulatorów. Niestety lit w akku jest mało stabilny :/

Dlatego do swojego tela od razu kupiłem litowo-polimerową, mniejsza pojemność o jakieś 60mah (żadna różnica) ale nie pie**olnie mi w nogę albo w głowę :D

sm1

2013-07-11, 12:18
dawido4891 napisał/a:

Trza było se kupić iPhone :)



Już wolę żeby mi nogę urwało niż używać pedalskiego gejFona

KingOfEvil

2013-07-11, 13:25
To nie telefon eksplodował tylko bateria litowo-jonowa, takie rzeczy się mogą każdemu przytrafić bo te baterie właśnie to do siebie mają że byle jakie uszkodzenie może doprowadzić do wybuchu ;d
Pewnie się okaże że przed tym "wybuchem" telefon pływał przez 10 minut w wodzie i później suszyła go w mikrofalówce :szczerbaty:
Tak jak to miało miejsce rok temu przy podobnym "wybuchu".

A tak jako ciekawostkę to w Chevrolet Volt ma właśnie cały zestaw akumulatorów litowo-jonowych, powodzenia przy kolizji :amused:

Ibiki

2013-07-11, 16:40
Najprawdopodobniej byłą to nieoryginalna bateria,był już przypadek jak komuś Samsung eksplodował w kieszeni,a potem kolo sie przyznał że kupił sobie właśnie chińską "mocniejszą" baterie

feluke

2013-07-11, 22:25
Trzyzet napisał/a:

uroki tanich litowo jonowych akumulatorów. Niestety lit w akku jest mało stabilny :/

Dlatego do swojego tela od razu kupiłem litowo-polimerową, mniejsza pojemność o jakieś 60mah (żadna różnica) ale nie pie**olnie mi w nogę albo w głowę :D


Buahahahaha.
Zamieniłeś niegroźną baterie na prawdziwą bombę zegarową która nigdy nie wiadomo kiedy wybuchnie. :D

gouran

2013-07-11, 23:29
rockface123 napisał/a:

dobrze że to nie była nokia 3320 bo by pół miasta rozj***ło zamiast kieszeni.



Nieprawda. Powstała by czarna dziura bo energia wybuchu nie wydostała by się na zewnątrz bo nokia jest nie zniszczalna.

immikofreako

2013-07-11, 23:49
Kudkudak napisał/a:

Szajsung Sraxy SS 3


ale brylujesz na forum

Stillzaq

2013-07-12, 02:20
Czekać na akcje z Galaxy C4