18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybory do sejmu 2023

Mar1an • 2023-09-07, 11:39
Witam sadolową społeczność,

jak w temacie. Interesuje mnie opinia ludzi tutaj przebywających, ale przede wszystkim argumentacja. Ciężko tutaj będzie o ład i porządek, ale spróbujmy proszę odpowiedzieć chociaż na wszystkie poniższe pytania. :)

1) Czy idziecie na wybory? Jeśli nie, to jaki macie na to argument?
2) Na kogo zagłosujecie w tych konkretnych wyborach? Bądźmy realistami i powiedzmy sobie, że każdy polityk kłamie w wielu kwestiach i nie głosuje się w tym kraju na partię dobrą, tylko na najmniej złą w subiektywnej ocenie. Podajcie ze 4 konkretne argumenty W MIARĘ realnych obietnic wyborczych danej partii/kandydata, które do Was przemawiają lub chociaż podejście konkretnych osób/partii do konkretnych kwestii, które są dla Was istotne. Od razu powiedzmy sobie też, że rozmawiamy o partiach, które mają w tym roku szansę na przekroczenie progu wyborczego.
3) Na kogo zagłosowalibyście, gdyby była opcja głosowania tylko na PIS lub PO. Zapraszam do grubego j***nia obu wyżej wymienionych partii. To pytanie dlatego, że wk***ia mnie to, że jak ktoś gdziekolwiek najedzie na jedną z partii to od razu daje się mu metkę, że sympatyzuje z drugą. Otóż można chcieć kary śmierci za zdradę ojczyzny dla wszystkich członków obu tych partii, jak ja, ale interesuje mnie Wasza argumentacja.

1) Idę na wybory i uważam, że każdy kto nie idzie, a ma taką możliwość, jest debilem. Łudzę się, że wybory w Polsce nie są fałszowane na poziomie wpływającym mocno na wyniki i uważam, że mamy realny wpływ na wybieranie sk***ysynów-polityków zajmujących stołki. W związku z powyższym, nie idąc na wybory tak naprawdę ostatecznie oddaje się głos na partię, która dostaje najwięcej mandatów.

2) Konfederacja w moim mniemaniu to najmniejsze zło, które po wyborach będzie miało odczuwalny dla mojego codziennego życia wpływ (chociaż w małym stopniu). Partię poznamy po tym jak będzie głosować i jakie postulaty będzie wrzucać .
Istotne dla mnie kwestie:
a) obietnica reformy podatkowej. Jak zostanie nam więcej w kieszeni, to więcej ich wydamy napędzając gospodarkę. Nie chcę wdawać się w szczegóły, dlatego rzuciłem ten pusty slogan, ale w tej kwestii obiecują najwięcej w miarę realnych cięć podatków. W ch*j hajsu podatników jest paskudnie marnowanych i będzie (nie, że się na to zgadzam, ale nie gadajmy o utopii), ale jak im damy mniej, to więcej zostanie go na codzień dla nas. Warta uwagi również kwestia propozycji zmiany podatku dochodowego.
b) ograniczenie socjalu - wszyscy rozumieją, że są osoby niepełnosprawne i rodziny wielodzietne, którym w jakiś sposób trzeba pomóc. Nie każdy miał w młodości warunki do tego, żeby przygotować się do dobrze płatnej pracy, ale to co się odpie**ala kosztem ludzi, którym się chce pracować to totalna patologia. Jestem za ucięciem 13tek i 14tek oraz ucięciem 500/800+, a jeśli już są przypadki, gdzie rodzina nie radzi sobie ze swoimi wieloma dzieciakami, to powinna być jakaś pomoc w postaci bonów na żywność, a nie gotóweczki do ręki. Wprowadzić też w tej kwestii jakiś próg dochodu na osobę, powyżej którego taka zapomoga się nie należy. Kwestia emerytur - to nie jest moja wina, że ktoś przez całe życie j***ł na paleciarni na czarno, a na starość nie ma co żreć. Państwo powinno otworzyć jakieś stołówki dla biednych, co by nie poumierali.
c) kwestia imigracji - przynajmniej oficjalnie mówią o tym, że im się to nie podoba i mówią otwarcie o sprzeciwianiu się dyktaturze unii w tej kwestii. Jestem zdania, że trzeba dbać o swoją kulturę i mamy u nas dużo bezpieczniej niż chyba wszędzie indziej, bo jest nas tutaj zapewne ponad 80% wychowanych na terenie naszego kraju od urodzenia ludzi. Po co to zmieniać i ryzykować tym co jest w państwa multich*jti? Powinno się u nas utrudnić kwestie stałego pobytu w przyszłości. To co już wjechało, no trudno, ale co się da to wyj***ć. Zaostrzyć też wydalanie z kraju dla imigrantów za jakiekolwiek przestępstwa.
d) energetyka - po to mamy w ch*j węgla, żeby z niego korzystać. Powinniśmy w tej kwestii j***ć to co mówi unia i ekoterroryści. Oczywiście jestem za rozwijaniem technologii atomu i uważam to za jedyne słuszne rozwiązanie w przyszłości, gdy eksploatacja naszych tutejszych złóż naturalnych będzie groziła nieopłacalnością wydobycia w ciągu kolejnych kilku lat.
e) eko - powinny być jakieś nasze tutejsze normy, co by nie wylewać ścieków do rzek, ale ogólnie za wspominanie o ograniczaniu CO2 powinno się wieszać. Za pomysł o rezygnacji z spalinówek powinno się wieszać i tu też trzeba pokazać unii środkowy palec a właśnie za tym opowiada się wyżej wymieniona partia
f) unia - oni nie chcą wyjścia z unii, tylko chcą pokazać, że jako kraj członkowski mamy prawo mieć swoje zdanie i mamy prawo mieć wpływ na to co robi cała unia. I z takim podejściem się zgadzam, dlatego trzeba machać szabelką i otwarcie mówić o tym, że niektóre kraje mogą więcej niż inne. Szwaby mogą kopać węgiel, ale my to już nie. Razem z tym punktem chcę przytoczyć też kwestie inwestycji takich jak regulacja Odry, porty, CPK czy przekop mierzei. To są istotne inwestycje korzystne dla naszego kraju i prowadzące ostatecznie do wzrostu PKB, dlatego wpie**alanie się innych państw w te kwestie to taki zwyczajny ukryty akt agresji. Trzeba tylko wzmożyć kontrole, bo to też zajebiste punkty do wyprowadzania pieniędzy podatników.
g) prywatyzacja części spółek skarbu państwa. Co jest państwowe, to od zawsze lądowało w łapach kolegów i rodzin i służyło do wyprowadzania pieniędzy. Więcej firm prywatnych to większa konkurencja i walka o klienta ceną i podnoszeniem jakości usług. Można wprowadzić mechanizmy ograniczające prywaciarzy, żeby nie sprzedali takiego Orlenu ruskim.
h) równość, pedalstwo itp. - oni nie chcą gazować, tylko chcą powrotu do normalności z przed całej tej j***nej propagandy. Wszyscy rozumieją, że przewrotowcy istnieli i istnieć będą, ale jestem przeciwko promowaniu odchyłów. Mam cukrzycę i jestem z tego dumny - body positive. Nie czujesz się kobietą, to może nią nie jesteś dziewczynko - kwestia istnienia więcej niż 2 płci i mieszanie w głowach nieletnim. Za tym punktem idzie cały szereg rzeczy takich jak wymuszanie na producentach filmowych przynajmniej jednego smolucha i cieplaka w filmie, czy brak wolności słowa w wypowiadaniu się o powyższych kwestiach.
i) podejście do pandemii. Nie panikowali i nie chcieli podejmować pochopnych decyzji jak zamykanie wszystkiego i kupno masy szczepionek na hura. Jestem w tej kwestii tzw. foliarzem. Nie znam ani jednego przypadku ciężkiego przebiegu covida w moim otoczeniu. Chodziłem na wtedy nielegalne imprezy i treningi i widywałem się ze znajomymi i poruszałem się zbiorkomem - nic, totalnie nic mi się nie stało. Nie kwestionuję, że jakiś wirus był, bo na coś nowego ludzie chorowali, ale obostrzenia były wprowadzane pochopnie, szczepionki były kupione masowo na hurra i nie dość, że w ch*j pieniędzy poszło wp*zdu, to jeszcze zabili masę prywatnych biznesów w imię ułudy dyktowanej przez inne państwa.

Na rozwiązanie niektórych problemów w poruszanych wyżej kwestiach nie mam pomysłu (np. na największą piramidę finansową jaką jest zus), dlatego też zapewne daję się robić w ch*ja, ale nie podoba mi się kurs obrany obecnie przez rząd.

Co mi się u nich nie podoba:
Podejrzewam, że Konfederacja mimo tego, że mówią iż nie pójdą w koalicję z pisem, to i tak to zrobią. Nie podoba mi się to w ch*j, ale nie podoba mi się cała polityka. W polityce zawsze będzie "coś za coś" i nie ma co się łudzić, że nie będą z nikim w jakimś stopniu współpracować, ale wierzę że w istotnych dla mnie kwestiach się nie złamią.
Niektórzy trochę szaleją w kwestii aborcji. Moim zdaniem powinna być dostępna dla każdej nieszczęśliwej przyszłej mamusi do 12tygodnia + przypadki dziecka chorego lub groźba śmierci matki.
Nie oddzielanie państwa od kościoła. Moim zdaniem kościół trzeba opodatkować i wyrównać klechów do poziomu obywatela - sądzić tak samo jak każdego i zrobić porządek z interesami ojca dyrektora.

3) Trzeba zacząć od tego, że raz rządzi jedna partia, raz druga i wszyscy wiedzą już oficjalnie o wielu wałach, a do więzienia nikt nie idzie. Dlaczego? Bo to wszystko to jedna banda i powinni wisieć na jednej gałęzi. Mimo wszystko (i jest to jedyny argument jaki mam), to pis przez te ostatnie lata obsadził sobie wszystkie urzędy i spółki swoimi kolegami i rodzinami i tam już idą takie grube wały, bo nikt tego nie kontroluje, że głowa mała. Jak się zmienia rząd, to zawsze są zmiany na stołkach i przynajmniej to chwilowo zmusza bandziorów do bycia trochę mniej bezczelnymi w kradzieżach. W związku z powyższym zagłosowałbym na po i uschła by mi ręka.

Dodam tylko jeszcze krótką charakterystykę partii według mnie.
pis - socjaliści, podający się za patriotów czyli zło, bo każdy socjalista wprowadza tylko populistyczne rzeczy, które zapewnią mu dożywotni stołek. Kto z patoli zagłosuje na partię, która zabrałaby mu kochany socjal?
po - podnóżki unii i kumple pisu czyli zło
psl - prostytutki, które i tak przykleją się do rządu
Polska 2050 - hołownia to nieślubne dziecko po i lewicy
lewica - nie dość, że nie mają żadnego pomysłu gospodarczego oprócz socjalu, to jeszcze wprowadzają tylko hałas w kwestiach eko i równości czyli zło
agrounia - powiem szczerze, że mało o nich wiem, ale śmierdzą mi po. Dowiem się i podejmę decyzję.

Zapraszam do dyskusji.

Jesse.Pinkman

2023-09-07, 12:11
1) Oczywiście, że idę na wybory.

2) Zagłosuję po prostu przeciwko pisiorom. KO/Trzecia Droga/Lewica i od razu zastrzegam, że nie jestem zwolennikiem żadnej z tych partii. Po prostu mam dosyć pisiorów a jedyny sposób żeby odsunąć to gówno od władzy to głos na z jedną tych trzech partii. Po prostu wybieram mniejsze zło.

3) Jak wyżej: zagłosowałbym na PO i już tłumaczę dlaczego - nie jestem naiwniakiem i wiem, że Platforma też kręciła swoje lody i mają sporo za uszami ale nie wyobrażam sobie kolejnych 4 lat po ,,rządami" starego, chorego psychicznie kurdupla i jego bandy sługusów. Gardzę tym pisowskim ścierwem i mam ogromną nadzieję, że takich jak ja (przeciwników pisu) jest więcej niż pisowskich pojebusów. Zaraz zlecą się pisowskie trolle ze swoim pie**oleniem, że jestem ,,lewakiem" itp więc z góry mogę wam powiedzieć, że pozdrawiam was serdecznie środkowym palcem, możecie mnie cmoknąć w pompkę i lecieć po kolejną porcję propagandowego gówna z tvp szambo.

Kurakk

2023-09-12, 14:55
doczytałem do tego że bediesz głosował nw konfederacja. serio? bosak? mentzen ? Korwin? Braun? cala ta banda? moze jescze zagłosuj na holownie prezentera... chyba z chxja spadłeś. Ps. ide na wybory i pierd0lre pis, po, Kosiniaka i zandberga. przeczytaj ile z tych 460 tłustych świń to bezpośredni potomkowie tych ludzi https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grupa_Inicjatywna

Websterthe1

2023-09-12, 23:45
Mar1an napisał/a:

2) Konfederacja w moim mniemaniu to najmniejsze zło, które po wyborach będzie miało odczuwalny dla mojego codziennego życia wpływ (chociaż w małym stopniu). Partię poznamy po tym jak będzie głosować i jakie postulaty będzie wrzucać .Zastanów się dobrze, co chcesz zrobić tej naszej umęczonej Ojczyźnie.
Ja też zawsze głosowałem na różnych antysystemowców i zawsze robiono z takich jak ja - frajera. Wyjdzie z tego tyle, że pomożesz wpuścić do sejmu bandę wykolejeńców i karierowiczów. Oni już ręce zacierają na samą myśl o tym jakie propozycje złoży im partia, która wygra wybory. Zobacz co się stało z takim np. Kukizem. Niedawno jeden gość nagrał dobry materiał w którym przybliżył sylwetki tego cyrku zwanego Konfederacją. Obejrzyj, przemyśl i nie bądź frajerem.1. Idę
2. KO - Podobnie jak kolega wyżej, nienawidzę tych liberałów z wielkich miast, gardzących prostym człowiekiem, ale w obliczu populistycznych rządów PiSu i widma Konfederacji (PiS na sterydach), trzeba poprzeć demokratyczną i praworządną opcję.

~maderfakermen

2023-09-13, 01:07
Websterthe1 napisał/a:

Obejrzyj, przemyśl i nie bądź frajerem.chyba cię typie popie**oliło do reszty, że będę słuchał oceny wyj***nego z orbity zjeba, który nie panuje nad sobą. trzepie się w autobusie albo uważa, że r*chanie babci po menopauzie jest czymś normalnym. tych jego odchyłów jest od ch*ja w sieci, wziąłem pierwsze z brzegu. a może to k***a wyrwane z kontekstu albo żart jest?i kto tu jest frajerem... KAŁO, PEŁO czy jak tam ta k***a się teraz nazywa, to jest takie samo ścierwo jak pis, tylko nie udaje, że w boga wierzy. Nic się nie zmieni, będzie nadal taka sama ch*jnia, a wręcz jeszcze większa. Dla tego kraju nie ma ratunku jak tacy jak ci wyżej mają prawa wyborcze. tylko rewolucja może coś zmienić, a was przygłupy które nawet się nie uczą na błędach, to trzeba j***ć jak niewolników, stopniowo ograniczać prawa (wmawiając wam, że to dla waszego dobra) i cisnąć do ostatniej złotówki.

Websterthe1

2023-09-13, 01:47
maderfakermen napisał/a:

chyba cię typie popie**oliło do reszty, że będę słuchał oceny wyj***nego z orbity zjeba,Z tego co pamiętam, to na twitterze ten cały Koroluk tłumaczył, że te jego wpisy z okresu Wykopu, to było głównie trollowanie. I podał spójne logicznie wyjaśnienie swojej postawy odnośnie kazirodztwa, podpartej o aktualną wiedzę z zakresu etyki, ale tutaj nie będę tego rozwijał. Zresztą jakie to ma znaczenie? Może sobie r*chać swoją, czy tam twoją babcię, w kontekście tego tematu, wyjaśnił kandydatów Konfederacji? Wyjaśnił. Ktoś kto się z tym zapoznał (z tego lub innego źródła) i popiera najbardziej popie**oloną partię w tych wyborach, pełną szurów, zamordystów i religijnych fanatyków, musi być albo młody, albo wyjątkowo głupi i odporny na krytyczne myślenie. Ty swoim wpisem pokazałeś, że do najostrzejszych kredek w piórniku nie należysz.

Przykład tego jaką wiedzę o krajowej polityce posiada typowy fan Mentzena.

~maderfakermen

2023-09-13, 06:31
Cytat:

Zresztą jakie to ma znaczenie? Może sobie r*chać swoją, czy tam twoją babcięDodatkowo wklejasz jakiegoś młota który nie ma o niczym pojęcia i dodajesz, że tobie się tak wydaje. i jam mam cię traktować poważnie... :facepalm:

Zauważyłem, że ta partia co oscyluje w granicach 10-12% najbardziej uwiera w dupe pisowców, pedałów i wykolejeńców. W takim razie jeszcze większy ch*j wam do mordy, pajace z rozumkiem kubusia puchatka.

~tip.top

2023-09-13, 09:24
Websterthe1 napisał/a:

Niedawno jeden gość nagrał dobry materiał w którym przybliżył sylwetki tego cyrku zwanego Konfederacją. Obejrzyj, przemyśl i nie bądź frajerem.


Obejrzałem, materiał ciekawy i wydaje się być w miarę rzetelny.

Problem w tym, że podobny materiał można nagrać o kandydatach każdej partii, bo na każdej liście są przygłupy i odklejeńcy.
Chociażby San Kocoń na liście KO - aktywiszcze lgbt i rzecznicze prasowe.
Albo Hołownia - gość znany głównie z tego, że wpuszczał ludzi na scenę do Mam Talent. No i jak można traktować poważnie kogoś, kto płacze czytając konstytucję...

I teraz nie wiem co jest gorsze z punktu widzenia zwykłego obywatela. Czy takie przygłupy, czy karierowicze, których dorobek zawodowy jest na poziomie Pani Szadkowskiej. Ludzie, którzy nie mają kompletnie nic do zaoferowania pchają się do polityki.

Śmiem twierdzić, że na żadnej liście nie znajdzie się nikt sensowny i godny zaufania, a głosowanie na tzw. mniejsze zło jakoś mnie nie przekonuje.
Tak więc odpowiadając na pytanie:

1. Nie, nie wybieram się.

Mar1an

2023-09-18, 12:17
Kurakk napisał/a:

doczytałem do tego że bediesz głosował nw konfederacja. serio? bosak? mentzen ? Korwin? Braun? cala ta banda? moze jescze zagłosuj na holownie prezentera... chyba z chxja spadłeś. Ps. ide na wybory i pierd0lre pis, po, Kosiniaka i zandberga. przeczytaj ile z tych 460 tłustych świń to bezpośredni potomkowie tych ludziNapisałem na kogo zagłosuję, ale widocznie nie przeczytałeś nawet 1/10 mojego wpisu skoro wylatujesz mi z prezenterem z tvn.
I na kogo masz zamiar zagłosować?

Websterthe1, będziemy tutaj sobie podrzucać filmiki z nagraniami debili popierającymi dane partie? Jest w tym jakikolwiek sens? Powalczmy na nasze argumenty, bo debili można podsyłać w nieskończoność. Nie mówię, że to akurat w tej sytuacji, ale każdy może popie**olić do ekranu coś durnego i podawać się za wyborcę danej partii.

Websterthe1

2023-09-19, 15:34
tip.top napisał/a:

Problem w tym, że podobny materiał można nagrać o kandydatach każdej partii, bo na każdej liście są przygłupy i odklejeńcy.Mocne słowa. Głupota i odklejenie ma swoją gradację, coś może być mniej lub bardziej odklejone. W tych kategoriach kandydaci Konfederacji plasują się na pierwszym miejscu. Aktywiszcza i wrażliwi prezenterzy, to raczej nie jest coś co jest równie niebezpieczne jak poglądy pseudonaukowe, pseudomedyczne, faszyzm, rasizm czy analfabetyzm gospodarczy. Głupców i odklejeńców, takiego kalibru i w takich ilościach, ciężko znaleźć gdzieś indziej, no oczywiście w PiSie jeszcze trochę by dało radę.

Mar1an napisał/a:

, będziemy tutaj sobie podrzucać filmiki z nagraniami debili popierającymi dane partie? Jest w tym jakikolwiek sens?Pewnie, że jest sens, może ktoś to zobaczy i dojdzie do wniosku, że o polityce ma takie samo pojęcie jak ten chłopak (ja nie nazwałbym go debilem, jest młody, ja też w jego wieku głosowałem na Korwina i miałem podobne pojęcie o scenie politycznej). Przemyśli, zawstydzi się i zmieni swoje poglądy, krok po kroku. Co myślisz o tym długim filmiku Koroluka, który tu wrzuciłem? Dalej myślisz, że Konfederacja jest najlepszą opcją?

Widziałeś jak ostatnio Mentzen błaźnił się przed Petru?
Najbardziej Konfederację kompromitują nie ich młodzi wyborcy, ale sami kandydaci i to ci najbardziej wiodący.


Jedyne co Mentzen miał do powiedzenia, to zacytować starą komedię. Co było przejawem tchórzostwa, ucieczki przed merytoryczną odpowiedzią, której nie umiał udzielić tak samo jak w czasie ich rozmowy w radiu. Wypadł śmiesznie i żałosnie, jak uczeń, który pyskuje nauczycielowi.
Fani Konfederacji tutaj też nie zawiedli
- Domagacie się konkretów?
-Nieee!!!
XD

psycho6social

2023-09-19, 18:02
1. Chodzenie na wybory to nie obowiązek, a Przywilej, coś o czym ludzie w krajach 3świata mogą pomarzyć..
trzeba to doceniać i pielęgnować istotę demokracji. IDE z PRZYJEMNOŚCIĄ, choć nie ma na kogo zagłosować.

2. Konfederacja - tylko z jednego powodu, żeby PiS lub PO/KO nie rządzili sami, no i żeby Lewica miała jak najmniej głosów.
znacznie mijam się z poglądami KONFY ale jeszcze bardziej i populistą i polityczną prostytutką (3droga), o lewicy nie ma co nawet wspominać, podatkach 50%, prócz frazesów o prawie do mieszkania, aborcji na życzenie, itp.

3. Oddałbym pusty głos, mamy wybór między dwoma emerytami, którzy obiecują wszystko by wygrać wybory..
starzy ludzie, którzy powinni już dawno być na emeryturze.

PS
dodam tylko od siebie tyle, że każdy kto kandyduje do sejmu powinien mieć zrobione Badania PSYCHIATRYCZNE...
w moim zakadzie pracy, na moim stanowisku muszę mieć badania psycho-techniczne, okulista, neurolog, a oni nie mają nic....
W dodatku wiek... ostatnią możliwość kandydowania powinni mieć w wieku 65 lat potem paaaaa.... 65 Emeryturka, nie niska i gotowe.

pozdrawiam i niech każdy głosuje zzgodnie z włąsnym sumienie, ale nie na twarze, a na poglądy, przeczytajcie programy polityczne,!! miłego dnia :)

Tak dodatkowo, może ktoś z władzy forum(ADMIN czy MOD) stworzy dwie anonimowe Ankiety.
Na GŁównej Stronie.

1 WYBORY 23
partie zgodnie z numerami wylosowanymi przez PKW, będziemy mieć mini wybory SADISTICA
2 PRAWDZIWE REFERENDUM
z pytaniami, które serio nurtują społeczeństwo
Aborcja na życzenie
Polska w UE
Opodatkowanie kościoła
Rozdzielenie kościoła od Państwa
Legalizacja Marichuany
Głowowanie od 21 roku życia
Kobiety i prawa wyborcze (tak dla żartu, ale czy na pewno? ;D pozdrawiam wszystkie kobiety i mam nadzieje, że nie przybiegniecie wszystkie szybko z kuchni czy pralni by mnie zlinczować :D )

~maderfakermen

2023-09-20, 22:16
Websterthe1 napisał/a:Handluj z tym kodziarzu:oraz tym:


i tym:


A to wszystko z jednego dnia...


Najpierw walikoń Koloruk, później fanatycznie niedoj***ny na punkcie konfy Gromota, kto k***a będzie następny? Shojring-ku*as-Wielgus, AM "sztywna kukła" Żukowska czy marksistowski komuch Zandberg? To się podniecasz naj***nym Memtzenem który się zesrał na Ryśka. Ryśka po którym frankowicze płaczą do dziś. Sławuś mógł to zrobić na milion innych sposobów, ale się naj***ł i odpalił się z tekstem z "chłopaki nie płaczą", a ty uważasz, że to gwóźdź do jego trumny... Trzeba być ostro wypranym, żeby pie**olić takie farmazony, albo po prostu być kodziarzem.

przemekkaro

Wczoraj 7:21
Na szczescie taki ktoś jak Mentzen kompromitując sie tak odbiera głosy tej pseudo parti. Szkoda że jeszcze sie nie odpalił ten co chce sojuszu z rosja albo Braun

psycho6social

Wczoraj 8:02
przemekkaro napisał/a:

Na szczescie taki ktoś jak Mentzen kompromitując sie tak odbiera głosy tej pseudo parti. Szkoda że jeszcze sie nie odpalił ten co chce sojuszu z rosja albo Braunna Logikę rzecz biorąc, ani PIS ani PO nie będą mieli większości uprawniającej do rządzenia, czyli będą musieli się ułożyć z kimś.
więc lepiej żeby ułożyli się z KONF, która nie chce wprowadzać, zakazu spalinowych samochodów, czy nakazu rejestracji budynków, przymusowych remontów, Pakietu "fit4-55", obowiązku płacenia kartą itp.
zauważcie jak Unia z traktatu o współpracy gospodarczej zmienia się w taką, która chce kontrolować każdy nasz krok i zmuszać do swoich reguł, podatków, prawa, zasad moralnych. w zamian za "kamienie milowe" dają nam kredyty nisko%.
Jak Polska wprowadza zakaz importu zboża i Ukrainy, to Prezydent tego Kraju nie wprost, ale jednak nazywa nas Kolaborantami, Tych którzy przyjęli jego ludzi pod swoje dachy, nie do obozów, Tych, którzy od początku wojny lobbują za przekazywaniem broni, amunicji, czołgów. Niemcy zamiast pomóc to wysyłali kaski, jak zresztą cała UE, która czekała na rozwój sytuacji, zamiast realnie lobbować, zamiast wspierać i wprowadzać sankcje. Jak UE kupując gaz z Rosji za pół darmo, budując z Putinem NORD STREAM 2, budowali jego zaplecze i majątek wiedząc o jego imperialistycznych zachciankach.

zauważcie wojna zaczęła się po Wygranej BIDENA, po Olimpiadzie w CHINACH i po odejściu z Polityki i przede wszystkim ze stołka Kanclerza Niemiec a zarazem nieformalnej szefowej UE czyli Angeli Merkel.
Przecież i onai i prezydent Chin Wiedzieli o planowanym Ataku na Ukrainę.
to wszystko działo się pod okiem lewicowych rządów UE, Ameryki i Chin.

zauważcie jak teraz Putin wysyła ludzi na Lampeduse? czemu Nikt o tym nie mówi głośno.
jak fala imigrantów zalewa Europe, jak i z południa tak i ze wschodu. Głupi Mur ale jednak jakoś tych ludzi zatrzymuje.
powinni pakować tych ludzi na statki i odsyłać spowrotem do portu w Afryce i pomóc tam, wybudować rurociągi z wodą pitną, wielką stację odsalania wody, wybudować szkoły i kształcić ludzi tam. Od Lat wiadomo, że gdy rośnie poziom wykształcenia ludzi to i cały naród staje się bardziej ucywilizowany.

pomieszałem dużo wątków, przepraszam, ale po prostu piszę co mi przyjdzie akurat na myśl ;)

przemekkaro

Wczoraj 8:31
psycho6social napisał/a:

na Logikę rzecz biorąc, ani PIS ani PO nie będą mieli większości uprawniającej do rządzenia, czyli będą musieli się ułożyć z kimś.
więc lepiej żeby ułożyli się z KONF, która nie chce wprowadzać, zakazu spalinowych samochodów, czy nakazu rejestracji budynków, przymusowych remontów, Pakietu "fit4-55", obowiązku płacenia kartą itp.
zauważcie jak Unia z traktatu o współpracy gospodarczej zmienia się w taką, która chce kontrolować każdy nasz krok i zmuszać do swoich reguł, podatków, prawa, zasad moralnych. w zamian za "kamienie milowe" dają nam kredyty nisko%.
Jak Polska wprowadza zakaz importu zboża i Ukrainy, to Prezydent tego Kraju nie wprost, ale jednak nazywa nas Kolaborantami, Tych którzy przyjęli jego ludzi pod swoje dachy, nie do obozów, Tych, którzy od początku wojny lobbują za przekazywaniem broni, amunicji, czołgów. Niemcy zamiast pomóc to wysyłali kaski, jak zresztą cała UE, która czekała na rozwój sytuacji, zamiast realnie lobbować, zamiast wspierać i wprowadzać sankcje. Jak UE kupując gaz z Rosji za pół darmo, budując z Putinem NORD STREAM 2, budowali jego zaplecze i majątek wiedząc o jego imperialistycznych zachciankach.
zauważcie wojna zaczęła się po Wygranej BIDENA, po Olimpiadzie w CHINACH i po odejściu z Polityki i przede wszystkim ze stołka Kanclerza Niemiec a zarazem nieformalnej szefowej UE czyli Angeli Merkel.
Przecież i onai i prezydent Chin Wiedzieli o planowanym Ataku na Ukrainę.
to wszystko działo się pod okiem lewicowych rządów UE, Ameryki i Chin.
zauważcie jak teraz Putin wysyła ludzi na Lampeduse? czemu Nikt o tym nie mówi głośno.
jak fala imigrantów zalewa Europe, jak i z południa tak i ze wschodu. Głupi Mur ale jednak jakoś tych ludzi zatrzymuje.
powinni pakować tych ludzi na statki i odsyłać spowrotem do portu w Afryce i pomóc tam, wybudować rurociągi z wodą pitną, wielką stację odsalania wody, wybudować szkoły i kształcić ludzi tam. Od Lat wiadomo, że gdy rośnie poziom wykształcenia ludzi to i cały naród staje się bardziej ucywilizowany.
pomieszałem dużo wątków, przepraszam, ale po prostu piszę co mi przyjdzie akurat na myślSerio wolisz zeby ukladali sie z konfa której przedstawiciele mowia :
Nie chcemy: Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej
Który chciałby sojuszu z Rosja ?
Której poseł wraz z Kają Godek popieraja całkowity zakaz aborcji ?
I wisienka której polityk jadłby psy:)
Dla mnie konfederacja to tacy katoliccy faszysci. Teraz nie podbaja im sie lgbt ale jutro wez mna sie za osoby które nie chodzą do koscioła, albo myslą inaczej jak oni