18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybór języków w telefonie

Bazyliszek • 2013-06-18, 14:00
Ekspansja asymilacyjna trwa, koleżanka przyjechała z bogatszej europy i prosiła by jej pomóc z językiem w telefonie, bo chce polski
A tam...







Ant1984

2013-06-18, 14:07
Lepiej wrzuć zdjęcia koleżanki :)

bloodwar

2013-06-18, 14:11
Koleżanka niby taka bogata i światowa a kupiła używaną turecką Nokię od turbanów, pewnie w jakimś zawszonym lombardziku w Berlinie w Kreuzbergu.

Skid17

2013-06-18, 14:14
musisz poczekać jeszcze chwilę, zaraz pojawią się eksperci

Saute

2013-06-18, 14:38
Albo samych cycków koleżanki.

Bazyliszek

2013-06-18, 15:01
bloodwar napisał/a:

Koleżanka niby taka bogata i światowa a kupiła używaną turecką Nokię od turbanów, pewnie w jakimś zawszonym lombardziku w Berlinie w Kreuzbergu.



Kto powiedział, ze koleżanka bogata, klepie biedę jak każdy po studiach i to, ze siedzi za granicą to oznacza , ze światowa ???
Ale tobie się dziwię, masz kompleksy jakieś ? siedzisz przed kompem i hejtujesz bez powodu
Zamiast błysnąć jakimś inteligentnym komentarzem to błaznujesz
Tacy ludzie to dopiero zagrożenie dla społeczeństwa, kwas zamiast krwi w organizmie i ten kwas pomiędzy ludzi wpuszczają.
Co za moda, pojechać komuś, kogo się nie zna i jeszcze liczyć na poklask
Ogarnij się trochę

donplicco

2013-06-18, 20:28
Jako Ekspert tłumaczę:
Fot. 1
- Automatyczny
-Angielski
-Wysadzić
-Opóźnienie zapalnika
-Zamów kozę w 'Goat Xpress'.



Mormo151

2013-06-18, 20:58
A polskiego i tak ni-chu-ja :/ ciapaty jezyk oczywiscie ze jest

kitsun

2013-06-18, 21:02
bloodwar napisał/a:

Koleżanka niby taka bogata i światowa a kupiła używaną turecką Nokię od turbanów, pewnie w jakimś zawszonym lombardziku w Berlinie w Kreuzbergu.



Ty żeś turecki widział :idzwch*j:
W tureckim masz alfabet łaciński (tak taki sam jak u nas).

Pewnie dostała Nokie od jakiegoś Hindusa, któremu opie**oliła pisiora, bo wszystkie te szlaczki to języki używane w Indiach (Hindi, Konkani, Kanada etc.).

gracii

2013-06-19, 02:02
Przecież to Sanskryt Dewanagari z Indii i inne języki używane przez kraje Indochin.

oozyxak0o

2013-06-19, 07:22
Hejtujesz bez powodu więc jesteś bezwartościowy. Mogłeś chociaż jej cycki wstawić. Piwa nie będzie :hitlerzaba:

Machol

2013-06-19, 08:49
Jak ktokolwiek myśli o arabusach, to go zmartwię :P Telefon nie jest od kebaba - tylko od hindusa. Do wyboru macie wszystko w czym się najczęściej zapisuje słowa w Indiach :-] Jest hindi, tamilski, marathi, bengalski nawet... nie ma chociażby pakistańskiego urdu którym posługują się islamscy hindusi zgarnięci zbiorczo do kraju zwanego pakistanem ;-) (zapewne od ściskać i pakować, hehehe).
Sam bym gówno o tym wiedział, ale moja kobieta studiuje te języki hindusów - coś wyglądało mi podobnie jak z jej notatek, zawołałem, potwierdziła :D

Taumantis

2013-06-19, 08:57
Bazyliszek napisał/a:



Kto powiedział, ze koleżanka bogata, klepie biedę jak każdy po studiach i to, ze siedzi za granicą to oznacza , ze światowa ???
Ale tobie się dziwię, masz kompleksy jakieś ? siedzisz przed kompem i hejtujesz bez powodu
Zamiast błysnąć jakimś inteligentnym komentarzem to błaznujesz
Tacy ludzie to dopiero zagrożenie dla społeczeństwa, kwas zamiast krwi w organizmie i ten kwas pomiędzy ludzi wpuszczają.
Co za moda, pojechać komuś, kogo się nie zna i jeszcze liczyć na poklask
Ogarnij się trochę



hipokryta

kilroy.ok

2013-06-19, 08:58
Machol napisał/a:

Jak ktokolwiek myśli o arabusach, to go zmartwię :P Telefon nie jest od kebaba - tylko od hindusa.


też mi różnica