18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wuwunio odpowiada Bogusławowi

TT4 • 2017-04-16, 09:58
Też się pod tym podpisuję. Długie.


vl...........00

2017-04-18, 12:07
Byłem w Łodzi z godzinkę, przesiadałem się tam i kurna dość, niby miasto a się czułem jak na największym, szarym wyp*zdowiu.

TB303

2017-04-18, 15:23
Riva napisał/a:

Weż Ty, k***a wracaj do tego szpitala psychiatrycznego skąd pochodzisz, bo Cię wypuścili, ale wyleczony to Ty do końca nie jesteś, leków zapomniałeś chyba wziąć, bo pie**olisz jak potłuczony


lapps napisał/a:

mozesz tak pisac, ale zawsze jak przyjezdzacie z tego swojego sosnowca do wujka z lodzi w odwiedziny to wygladacie tak samo...



NeverLie2Me

2017-04-18, 15:35
W dupie byliście, gówno widzieliście... Wiadomo, że jak się pokazuje ciągle żuli i gościa, który wraca z melanżu po 3 dniach, to można usłyszeć, jedynie "eeee..... a....... bo mnie boli.....". W Warszawie nie ma meneli, w Gdańsku, Krakowie etc...?? Oczywiście, że są, tylko Linda o nich nie mówi. Sam jest z niego dobry herbatnik, naj***ny na większości imprez, zachowuje się jak cham...

Co do samej Łodzi. Kiedyś, dawno temu, było to miasto przemysłu włókienniczego. W skrócie, fajnie im się to kręciło, aż pie**olnęło... Nikt się tym nie zainteresował, nie pomyślał, żeby to ratować. Tysiące ludzi na bruk, zderzenie z rzeczywistością i ch*j. Moje przemyślenie jest takie, że dla naszego kraju, byłoby lepiej żeby wszystkie te nierentowne kopalnie wungla pie**olnęły, a przemysł włókienniczy został uratowany. Ale to już nie wróci. Tak czy inaczej, zaczęła się z tego rodzić patola, która płodziła patolę i teraz każdy myśli, że LDZ to drugi Sosnowiec. Pomieszkajcie tam rok, tak wiem, nie ma takich pieniędzy, żeby was do tego przekonać. Pomieszkajcie tam rok, a zakochacie się w tym mieście.

mygyry

2017-04-18, 17:08
lesiot napisał/a:


Obwodnica powstała właśnie po to, żeby takie śmiecie jak Ty nie przejeżdżały przez Łódź.


A nie wpisałeś, że jesteś z Łodzi, bo się wstydzisz? :amused:

albazsanagycjib

2017-04-18, 18:08
Tak, tak, łodzianie to sk***ysyny. Tylko nie tłumaczcie im co to znaczy.

A tak naprawdę miasto rozbudowali żydzi - postawili parę fabryk i obiecując złote góry pościągali wieśniaków do niebezpiecznej i półdarmowej pracy. Żydów już dawno nie ma, ale wieśniactwo zostało. Coś jak z murzynami w USA, świat poszedł do przodu, komputery, amfetamina, ale ich serca wciąż pompują tę sama krew wieśniaków, którzy dali się nabrać.

maciupek123

2017-04-18, 21:41
Już kiedyś to pisałem ale powtórze jeszcze raz . W Łodzi byłem raz, ostatni raz. Jak chcesz zobaczyć jak było za czasów komuny przejedź sie na dworze pks, następnie chcąc zrozumieć ten filmik przejdź pod mostem między pks a pkp (jebie szczochem że ja pie**ole). A następnie jeśli chcesz zobaczyć to czym Łódź się szczyci czyli dworcem pkp (weź słonecznik i drobne. Słonecznik po to aby nakarmić latające szczury, a kasiore na kibel bo kosztuje 2.50 a jak to Pani z kibla powiedziała ,,jakiś bankomat tu jest ale i tak pewnie nie działa") Także tego. Jak ktoś mówi dobre słowo o Łodzi to k***a tam mieszka i zapewne nie był w cywilizowanym mieście.

intermag

2017-04-19, 07:52
Wystarczy odwiedzić BAUTY.

lesiot

2017-04-19, 09:17
mygyry napisał/a:

A nie wpisałeś, że jesteś z Łodzi, bo się wstydzisz?



Skup się teraz, bo to może być dla Ciebie ciężkie doświadczenie... nie wpisałem, bo sadistic to nie urząd, ani bank, ani coś, żeby ch*j tu kogo interesowało skąd jestem i gdzie mieszkam.

Jak chcesz to wpisz sobie w podpisie, swój dokładny adres i pesel może.

NeverLie2Me

2017-04-19, 11:16
maciupek123 napisał/a:

Już kiedyś to pisałem ale powtórze jeszcze raz . W Łodzi byłem raz, ostatni raz. Jak chcesz zobaczyć jak było za czasów komuny przejedź sie na dworze pks, następnie chcąc zrozumieć ten filmik przejdź pod mostem między pks a pkp (jebie szczochem że ja pie**ole). A następnie jeśli chcesz zobaczyć to czym Łódź się szczyci czyli dworcem pkp (weź słonecznik i drobne. Słonecznik po to aby nakarmić latające szczury, a kasiore na kibel bo kosztuje 2.50 a jak to Pani z kibla powiedziała ,,jakiś bankomat tu jest ale i tak pewnie nie działa") Także tego. Jak ktoś mówi dobre słowo o Łodzi to k***a tam mieszka i zapewne nie był w cywilizowanym mieście.



Proponuję wybrać się na Nowy Dworzec Fabryczny.

pawbat86

2017-04-19, 13:48
Cyt"Także tego. Jak ktoś mówi dobre słowo o Łodzi to k***a tam mieszka i zapewne nie był w cywilizowanym mieście"
Byłem Kilkanaście razy w Warszawie (siedziba firmy w której pracuje znajduje się w stolicy). I to naprawdę cywilizowane miasto , co 2-gi to przyjezdny z jakiejś zapiździałej wiochy mało tego wchodząc na starówkę czuć klimat stolicy "każda ławka okupowana przez meneli , gratuluje

viper_1990

2017-04-19, 21:02
Co On każe ludziom gadać do golarki ?

krechaman

2017-04-20, 16:16
2:45 co do ch*ja. Brzuchomówca?