18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wuwunio odpowiada Bogusławowi

TT4 • 2017-04-16, 09:58
Też się pod tym podpisuję. Długie.


pyskatyyy

2017-04-16, 15:17
Doprawdy? Ten filmik idealnie ukazał, że Łódź to j***ny trzeci świat.

mygyry

2017-04-16, 16:16
Mi się najbardziej w Łodzi podoba nowa obwodnica, dzięki której nie trzeba jechać przez to miasto

Midday

2017-04-17, 01:22
Co Wy k***a wiecie o Łodzi... Linda ch*j ci w dupę zobaczymy jaki to dżihad będzie za parę lat w warszawie, będziesz srał wyjść ze swojego apartamentowca, bo ch*j wie czy w windzie bomby nie ma.

TytanowyRosomak

2017-04-17, 05:51
Ale mam k***a rozkmine czy autor tym materiałem chciał zaprzeczyć słowom Maurera czy wręcz je potwierdzić :) Jeśli to drugie to mu się chyba udało :)

Arles.

2017-04-17, 20:51
Midday napisał/a:

Co Wy k***a wiecie o Łodzi... Linda ch*j ci w dupę zobaczymy jaki to dżihad będzie za parę lat w warszawie, będziesz srał wyjść ze swojego apartamentowca, bo ch*j wie czy w windzie bomby nie ma.


Ja rozumiem urażoną dumę osoby z miasta w którym nawet straż pożarną napadają, ale nie pie**ol jak potłuczony :idzwch*j:

TB303

2017-04-18, 01:33
Midday napisał/a:

Co Wy k***a wiecie o Łodzi...


Wiemy, że to zadupie gorsze nawet od Sosnowca, a to już coś :amused:

Bociek428

2017-04-18, 03:20
Coście się tak do tej Łodzi przyczepili... Wiem że czasem fajnie gównoburze wywołać no ale nudne to trochę... Jak w każdym mieście są zaszczane bramy i czyste bramy, ładne ulice i szpetne... Gdzie byś nie był jak pochodzisz i poszukasz to meneli znajdziesz... W całej Polsce co jakiś czas ktoś coś odpie**oli i dziwna akcja będzie w TV... O k***a poj***ło mi się! Zapomniałem że to sadistic i trzeba wypie**olić logikę przez okno huehuehue kirownikuporatuj pińćzłotychboja złodzijeztem hueh

Riva

2017-04-18, 05:40
TB303 napisał/a:


Wiemy, że to zadupie gorsze nawet od Sosnowca, a to już coś :amused:



Weż Ty, k***a wracaj do tego szpitala psychiatrycznego skąd pochodzisz, bo Cię wypuścili, ale wyleczony to Ty do końca nie jesteś, leków zapomniałeś chyba wziąć, bo pie**olisz jak potłuczony

moriarti

2017-04-18, 05:58
@up
Ty nie pie**ol, tylko wracaj do garów

lapps

2017-04-18, 06:53
TytanowyRosomak napisał/a:

Ale mam k***a rozkmine czy autor tym materiałem chciał zaprzeczyć słowom Maurera czy wręcz je potwierdzić :) Jeśli to drugie to mu się chyba udało :)



nie no specjalnie pokazuje najgorsze podworko w miescie i podchodzi tylko do zuli, starszych ludzi albo malolatow w ortalionach bo chce pokazac lodz od dobrej strony :szczerbaty:

TB303 napisał/a:


Wiemy, że to zadupie gorsze nawet od Sosnowca, a to już coś :amused:



mozesz tak pisac, ale zawsze jak przyjezdzacie z tego swojego sosnowca do wujka z lodzi w odwiedziny to wygladacie tak samo...


lesiot

2017-04-18, 08:24
mygyry napisał/a:

Mi się najbardziej w Łodzi podoba nowa obwodnica, dzięki której nie trzeba jechać przez to miasto


Obwodnica powstała właśnie po to, żeby takie śmiecie jak Ty nie przejeżdżały przez Łódź.

pawbat86

2017-04-18, 08:41
Gościu stanął chyba w najgorszym miejscu w którym tylko mógł i to pewnie jeszcze w sobotę lub w niedziele rano "tzn" na ulicy piotrkowskiej gdzie praktycznie co brama jest jakaś imprezownia , nie dziwię się że spotkał ludzi jakich spotkał

Wiewór

2017-04-18, 08:54
Łódź to jest miasto meneli. Nie rozumiem skąd ten cały hejt na Lindę.