18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wulgarna młodzież

SvenGlock • 2015-07-19, 16:00
Trzask tłuczonego szkła. Jakub wzdrygnął się, odwrócił. Czterech mężczyzn zamknęło sobą wylot ciasnego zaułka, odcinając jedyną drogę wyjścia. Był w potrzasku.
- Mamy cię, głupku!
Prowokacyjna uwaga potwierdziła przypuszczenia Jakuba - mężczyźni nie mieli dobrych zamiarów. Jako wytrawny pięściarz stanął w stabilnym rozkroku i wyciagnał w ich stronę pięści
- Chodźcie, a dam wam popalić, wy wstrętne łobuzy - odszczeknął ostro. Poczuł się nieswojo - nieczęsto używał tak mocnych słów. Mężczyźni spoglądnęli po sobie wyraźnie wzburzeni. Żylasty jegomość w ciasnym podkoszulku wysunàł się na czoło grupy.
- Już my ci zadamy bobu! - warknął.
Jakubem wstrząsnął brutalny odzew, zdawało się, herszta bandy.
- Stawiam, że to ja wam pokażę gdzie raki zimują!
Zapadła pełna konsternacji cisza. Przesadziłem - pomyślał, z niepokojem przesuwając wzrok po czwórce potencjalnych przeciwników.
- Hamuj się - żylasty herszt wytknął go brzydko palcem. - Hamuj się, bo inaczej stłuczemy cię na kwaśne jabłko! Oddawaj pieniądze i telefon komórkowy!
Ordynarna riposta herszta bandy ścisnęła go za grdykę.
- Zaraz się przekonamy kto komu naleje gorącego sadła za skórę! Atakujcie, nicponie, a rozłożę was kolejno na łopatki!
Atmosfera zgęstniała. Jeden z bandytów wyrwał z nagła do przodu. Herszt zastopował go ramieniem.
- Idziemy - zarządził. - To jakiś grubszy kozak.
Bandyci nie protestowali. W oczach niektórych zakwitły łzy. Byli złamani.

McKy

2015-07-19, 22:03
Ja jebie o ch*j tu chodzi... :shock:

Gegi

2015-07-19, 22:30
co to gówno tu robi?

wojniz2

2015-07-19, 22:37
@Gegi, ja wiem, że w gimbazjonie nie ma lektur na języku polskim ale uwierz, tak wygląda język polski.

pakozi

2015-07-19, 23:06
Spodziewałem się, że na końcu będzie jakieś odniesienie do polskich lektorów w filmach, a tu po prostu ch*jowa historyjka.

Insaner

2015-07-19, 23:11
A niech Was licho, dawno takich wulgaryzmów nie czytałem ;)

iskiera2

2015-07-19, 23:42
takim właśnie językiem napisane są pie**olone lektury dla uczniów podstawówki więc chyba nikogo nie dziwi że zraziłem sie do czytania lektur na kolejnych etapach nauki w szkole i w konsekwencji jestem debilem

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-20, 00:20
A jak dla mnie świetne! W kółko tylko "k***a, p*zda, ch*j, sp***alaj" a tutaj proszę, da się? Da się :piwo:

Krak

2015-07-20, 09:42
mygyry napisał/a:

Ostre dialogi jak w tych poj***nych serialach :D



Zaglądałeś kiedyś do książki?

JakubG.

2015-07-20, 10:22
Ah, Wędrowycz, kozak lepszy niż połowa użytkowników sadola.

Keddy

2015-07-20, 17:40
Dożyć czasów, w których moje skrobanie ktoś uważa za cytaty z Pilipiuka - bezcenne. Pozdrawiam autora wątku - robi mi fejm.

quantumofmysoul

2015-07-21, 15:58
Wy wstrętne łobuzy! Piękne to wszystko..