18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wulgarna młodzież

SvenGlock • 2015-07-19, 16:00
Trzask tłuczonego szkła. Jakub wzdrygnął się, odwrócił. Czterech mężczyzn zamknęło sobą wylot ciasnego zaułka, odcinając jedyną drogę wyjścia. Był w potrzasku.
- Mamy cię, głupku!
Prowokacyjna uwaga potwierdziła przypuszczenia Jakuba - mężczyźni nie mieli dobrych zamiarów. Jako wytrawny pięściarz stanął w stabilnym rozkroku i wyciagnał w ich stronę pięści
- Chodźcie, a dam wam popalić, wy wstrętne łobuzy - odszczeknął ostro. Poczuł się nieswojo - nieczęsto używał tak mocnych słów. Mężczyźni spoglądnęli po sobie wyraźnie wzburzeni. Żylasty jegomość w ciasnym podkoszulku wysunàł się na czoło grupy.
- Już my ci zadamy bobu! - warknął.
Jakubem wstrząsnął brutalny odzew, zdawało się, herszta bandy.
- Stawiam, że to ja wam pokażę gdzie raki zimują!
Zapadła pełna konsternacji cisza. Przesadziłem - pomyślał, z niepokojem przesuwając wzrok po czwórce potencjalnych przeciwników.
- Hamuj się - żylasty herszt wytknął go brzydko palcem. - Hamuj się, bo inaczej stłuczemy cię na kwaśne jabłko! Oddawaj pieniądze i telefon komórkowy!
Ordynarna riposta herszta bandy ścisnęła go za grdykę.
- Zaraz się przekonamy kto komu naleje gorącego sadła za skórę! Atakujcie, nicponie, a rozłożę was kolejno na łopatki!
Atmosfera zgęstniała. Jeden z bandytów wyrwał z nagła do przodu. Herszt zastopował go ramieniem.
- Idziemy - zarządził. - To jakiś grubszy kozak.
Bandyci nie protestowali. W oczach niektórych zakwitły łzy. Byli złamani.

mygyry

2015-07-19, 16:05
Ostre dialogi jak w tych poj***nych serialach :D

ungubungu

2015-07-19, 16:05
mógł dorzucić:

- Hamuj się - żylasty herszt wytknął go brzydko palcem. - Hamuj się, bo inaczej stłuczemy cię na kwaśne jabłko! Oddawaj pieniądze i telefon komórkowy!


- powaliło Cię?! Oddalam to pytanie.

JohnSmith

2015-07-19, 16:08
Brzmi to jak fragment książki przygodowej z PRL.

_Azazel

2015-07-19, 17:30
Grzmi u mnie, a u was?

Oponka

2015-07-19, 19:00
nie wiem co powiedzieć. tak mną wstrząśnęła brutalność tej opowiastki, że nie pozbieram się jeszcze długo po tym.



a tak serio: kpisz sobie autorze?

kubapce

2015-07-19, 21:18
Popieram taką zwałe ;-)

poison100

2015-07-19, 21:42
ungubungu napisał/a:

mógł dorzucić:
- Hamuj się - żylasty herszt wytknął go brzydko palcem. - Hamuj się, bo inaczej stłuczemy cię na kwaśne jabłko! Oddawaj pieniądze i telefon komórkowy!
- powaliło Cię?! Oddalam to pytanie.


gdzie to pytanie?

necrofallus8

2015-07-19, 21:44
Czyżby Jakub Wędrowycz? jeśli tak to i tak nie mieli by szans. Jakub skopał dupsko samej śmieci. :amused:

Magicalan

2015-07-19, 21:47
Kroniki Wędrowycza? :D

mi...........80

2015-07-19, 21:48
Zadałeś szyku jakże uroczym fragmentem, powrót prawdziwego sadola. Piwo.

I to jest kurczę pieczone sadistic!

tranzystor

2015-07-19, 21:48

LuzaQ

2015-07-19, 21:49
Kulturalnie i zabawnie ! GIT :D