18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wujcio wariatuńcio

~Angel • 2019-01-28, 13:00
Zrób sobie sandwich a ja zadowolę się bułeczką - twoją.





Brazylia.
Wg źródła dziewczynka ukryła telefon aby mieć dowód na zachowanie wujka. Nagranie pokazała nauczycielce w szkole a ta zawiadomiła policję. Wujcio został aresztowany i postawiono mu zarzuty molestowania dziecka. Dziewczynka bała się powiedzieć rodzicom o zachowaniu wujka gdyż mieszkanie w którym nieszakali należało do wujka i zagroził on siostrzenicy że wyrzuci ich z domu jeżeli komukolwiek zdradzi ich mały sekrecik.
Mam nadzieję, że dalsza część przygód Wujcia Wariatuńcia zostanie wkrótce opublikowana w dziale HARD

mckarmi

2019-01-29, 12:57
Brazylia. Pewnie nie przeżyje doby w celi, jak współwięźniowie dowiedzą się za co go posadzili. I dobrze.

lutator997

2019-01-29, 13:18
Dałem piwo, ale jej! Sk***iela bym zaj***ł gołymi rękami

Novik

2019-01-29, 21:30
pie**olony sk***iel :c

qwerq221

2019-01-29, 22:49
piotrekt1976 napisał/a:

OK sadistic sadisticem ale pedofilia to juz k***a grube zboczenie, Rozumiem r*chanie zwlok +20 letniej panny bez glowy, ale jaka trzeba byc k***a zeby atakowac dziecko ktore nie ma szans sie obronic? Serio kosgo to kreci? Moze warto w takim razie isc do psychiatry,. Po prostu pewnych granic nie przekraczamy i ch*j ,... Sam nie jestem normalny , ale kazdego pedofila chetnie bym wzial na rozmowe bez odsiadki +25 na " rozmowe" chociaz na 1 minute. Nie nie r*chalmbym go , raczej by mi sie wlaczyl tryb " jaskiniowe instynkty." nawet jaskiniowny nie dymali dzieci, bo w takim przypadku zamiast _6 miilardowl udzi byloby nas moze z 300 milionow ... na calym swiecie....



Jaskiniowcy moze nie dymali dzieci, ale muslimy już i 6 latka jest już dla nich wystarczająco rozwinięta żeby być pełnoprawną żoną :D
Ogólnie no pedofilia to pok***iona rzecz i na pewno nie można na to w żaden sposób pozwalać ale nikt nie będzie mi pie**olił, że to najgorsze co w życiu widział... Jeśli tak to chyba mało widział na sadolu jest wiele gorszych rzeczy typu mordowanie czy katowanie jakimiś maczetami podpalanie itd. co według was jest gorsze ukamieniowanie jakiejś kobiety przez męża czy macanie nieletniej przez wujka hmm no k***a z dwojga złęgo jednak wolałbym macanie...

twentyfree

2019-01-30, 00:45
ma ktoś link do całości?

brzostek313

2019-01-30, 22:40
Jaka menda, to będzie miał teraz wesoło na ZK :D

bezjaj

2019-02-01, 21:56
żebyście wszyscy zdechli, każdy kto ma ch*ja między nogami jest pedofilem, tylko potrzeba mu sprzyjającej okazji, myjąc swoje dzidziusiowe bobaski nie wierzę, że wam nie stanął,oby było życie po życiu i żeby was tam wyr*chał Cthulu na wszelkie możliwe sposoby

twentyfree napisał/a:

ma ktoś link do całości?



No proszę i mamy następnego "wujka" do wyr*chania na policjii

~Beny

2019-02-01, 23:05
bezjaj napisał/a:

żebyście wszyscy zdechli, każdy kto ma ch*ja między nogami jest pedofilem, tylko potrzeba mu sprzyjającej okazji, myjąc swoje dzidziusiowe bobaski nie wierzę, że wam nie stanął,oby było życie po życiu i żeby was tam wyr*chał Cthulu na wszelkie możliwe sposoby
No proszę i mamy następnego "wujka" do wyr*chania na policjii



A Ty myślisz, że pedofilia jest zarezerwowana tylko dla facetów? Dziwię Cię, bo to zaburzenie występuje też u kobiet i co gorsza mają one 'wieksze pole do popisu' przez myślenie, że kobiet to nie dotyczy.

dantee

2019-02-22, 22:20
fieryangel napisał/a:

Co ich podnieca w dziecku, które nawet nie ma jeszcze kobiecych kształtów, ani któremu pewno nie ma gdzie włożyć?
Dlaczego to jest uważane za chorobę (i słusznie), a pedalstwo nie jest, skoro to taki sam poziom bycia pie**olniętym zwyrolem?
Dlaczego on nie wychodzi z kuchni, tylko mu na to pozwala? Nawet jeśli teraz chciała mieć nagranie, to znaczy, że wcześniej było dokładnie tak samo.
Dlaczego ona trzyma przyciśnięty ten j***ny toster? To ma zatrzask k***a!
k***a logika kobiet....



to dziecko, a nie kobieta.. JA pie**olE