18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wujcio wariatuńcio

~Angel • 2019-01-28, 13:00
Zrób sobie sandwich a ja zadowolę się bułeczką - twoją.





Brazylia.
Wg źródła dziewczynka ukryła telefon aby mieć dowód na zachowanie wujka. Nagranie pokazała nauczycielce w szkole a ta zawiadomiła policję. Wujcio został aresztowany i postawiono mu zarzuty molestowania dziecka. Dziewczynka bała się powiedzieć rodzicom o zachowaniu wujka gdyż mieszkanie w którym nieszakali należało do wujka i zagroził on siostrzenicy że wyrzuci ich z domu jeżeli komukolwiek zdradzi ich mały sekrecik.
Mam nadzieję, że dalsza część przygód Wujcia Wariatuńcia zostanie wkrótce opublikowana w dziale HARD

Su...........wn

2019-01-28, 18:49
Sk***iel j***ny.

Kara -skórowanie na żywca powinno być z paragrafu.

Rozjebie

2019-01-28, 19:26
Zuch dziewczyna. A takiego gościa chciałbym kiedyś spotkać w swoim życiu. Myślę, ze dałbym rade go rozerwać gołymi rekami

InnyName

2019-01-28, 19:28
xionc e2rd napisał/a:

Na hardzie bym zobaczył chętnie dalsza cześć przygód wujasa ale mam problem bo na harda nie mogę wejść, ktoś może mi pomoc? Jestem zalogowany a hard swieci na czerwono





Sadistic.pl ma inteligenty system rejestracji i weryfikuję na podstawie inteligencji w jakim wieku zatrzymałeś się w rozwoju, u Ciebie jak widać zatrzymało się poniżej 18, przykro mi.

wilkoala

2019-01-28, 19:28
A to cap pie**olony, świntuch.
No, ale z drugiej strony przynajmniej uczył dziecko zarabiać na wikt i opierunek.

fieryangel

2019-01-28, 19:46
Co ich podnieca w dziecku, które nawet nie ma jeszcze kobiecych kształtów, ani któremu pewno nie ma gdzie włożyć?
Dlaczego to jest uważane za chorobę (i słusznie), a pedalstwo nie jest, skoro to taki sam poziom bycia pie**olniętym zwyrolem?
Dlaczego on nie wychodzi z kuchni, tylko mu na to pozwala? Nawet jeśli teraz chciała mieć nagranie, to znaczy, że wcześniej było dokładnie tak samo.
Dlaczego ona trzyma przyciśnięty ten j***ny toster? To ma zatrzask k***a!

k***a logika kobiet...
Jakim cudem one przetrwały selekcję naturalną?
A tak, dzięki nam, facetom.

edek.bajzel

2019-01-28, 20:41
Stary ch*j, oby go stracił sk***iel niedługo

ag...........th

2019-01-28, 20:50
Oj będzie się działo w celi...

zuza

2019-01-28, 21:29
Co za ch*j zbolały. ch*j mu murzyński w dupę za to.

Heydash

2019-01-28, 22:33
Co tu się odj***ło!? Nie wrzucajcie takiego syfu bo mi bagiety laptopa zabioro !

konował

2019-01-28, 23:31
Sądząc po materiałach z brazyli na hardzie tym będzie miał zdrowo przej***ne i dobrze.

Loaloa

2019-01-29, 00:08
Ale skubany w cipsku gmerał.


HalfGod

2019-01-29, 02:15
pierwszy film, pierwsza sekunda ręka małego dzieciaka i zrezynował ze starej brazylijki lat 10 i kierował swoje kroki i wzrok na jeszcze młodsze dziecko. k***a wj***ć go w 4 opony od jelcza zkropić beną i nagrywać filmik na harda. Szkoda młodej dobra loszka będzie za jakiś czas o ile nie odbije jej palma

Wiewór

2019-01-29, 08:30
Gościu wygląda na księdza :D

Poza tym co za niewdzięczni ludzie. Mieszkają u wujcia i zero wdzięczności. Tak po prostu chcą na krzywy ryj? Wuciowi chyba coś się należy za to, że ich przygarnął. :amused:

poligon6

2019-01-29, 09:09
Strasznie płaska ta laska, jakas niedozywiona, ale w tajlandii to norma. I to tego co za chora akcja jak mozna przeszkadzać w prasowaniu.