18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstawaj i walcz!

SoNyCS • 2013-09-28, 22:04
Klip X zmiany Polskich Żołnierzy w Afganistanie czyli nasze wojaki śpiewają o naszych wojakach ;-)




Ostatnio był tutaj rap w wykonaniu jednego z żołnierzy, który osobiście bardzo przypadł mi do gustu mam nadzieję, że to też wam się spodoba :-P






Jak było to proszę moderatorów o wyj***nie w p*zdziec

Dolot_93

2013-09-30, 00:14
boski1990 nie wiem czy chcesz sie pochwalic ze jestes mega zajebisty czy faktycznie pracujesz dla wojska nie wnikam ale stwierdzam ze sam powinienes wrocic do szkoly i sie uczyc czytac ze zrozumieniem. Jakbys nie zauwazyl to w mojej wypowiedzi stwierdzilem ze nie warto tego szlachetnego zawodu jakim jest bycie zolnierzem wykonywac dla kraju ktory twoim, badz naszym dzieciom nie da nic wiecej niz niskie zarobki i dlug publiczny. Tak jestem osoba tylko po szkole sredniej (technikum) i skladalem wniosek do wojska bo z praca w zawodzie nie ma lekko w tym kraju. Nie dostalem sie i spadam za granice. Jestem z biednej rodziny a moi dziadkowie zgineli na wojnie. Nie zrobie tego swoim dzieciom. PS: Nie spinaj sie zeby ci te wojsko emeryture dalo i godziwe zarobki bo na wozku w tym kraju rodziny nie utrzymasz. Tyle w temacie...