18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wstawaj i walcz!

SoNyCS • 2013-09-28, 22:04
Klip X zmiany Polskich Żołnierzy w Afganistanie czyli nasze wojaki śpiewają o naszych wojakach ;-)




Ostatnio był tutaj rap w wykonaniu jednego z żołnierzy, który osobiście bardzo przypadł mi do gustu mam nadzieję, że to też wam się spodoba :-P






Jak było to proszę moderatorów o wyj***nie w p*zdziec

gacek52

2013-09-29, 10:41
I tak 100x lepsze od dzisiejszej POPpapki

Splitowsky

2013-09-29, 11:29
Narzekacie, że podają się za patriotów, a walczą dla innych krajów, ale w przypadku, gdyby nas zaatakowali to jak myślicie, kto by walczył za Polskę? Wyjeżdżają na misje, bo w kraju jest pokój, a pieniądze jakoś muszą zarobić.

boski1990

2013-09-29, 12:28
Słuchajcie wasze dewiację na teat polskich żołnierzy są śmieszne. Sam jestem jednym z nich i powiem tylko tyle: Większość z nich wyjeżdża aby się sprawdzić na polu walki i żeby coś potrafić jak będzie zagrożona nasza kochana POlska. Pieniądze też są nie złe, około 12-14k miesięcznie. Więc policzcie sobie sami co i jak. A ryzyko jest wpisane w zawód żołnierza. Nie ma innej opcji.

A wszyscy, którzy tutaj się wylewają jacy to są źli Polscy żołnierze to powiem wam tak: zasadnicza służba niedługo wraca i wtedy gimbaza która nie pójdzie dalej do szkoły zostanie odpowiednio przeszkolona. Oooojjjj w koszarach już zacierają ręce na was....


Pozdrowienia dla wszystkich żołnierzy przeglądających sadistic'a! Bóg Honor Ojczyzna!!

Oj wrócą te czasy niedługo.....
Nie będzie pedałków chodzących w rurkach z toną tapety na ryju... Facet musi być facet i mieć jaja a nie piczkę miedzy nogami!

kudi88

2013-09-29, 12:50
po co oni tam lecą do Iraku..

Dolot_93

2013-09-29, 13:43
Narażać życie za 10000zł na miesiąc ?! w krajach cywilizowanych (tzn. nie w Polsce) takie zarobki osiąga każdy wykształcony człowiek pracując za biurkiem lub jako osoba fizyczna w konkretnej dziedzinie (np. automatyka czy robotyka). W dupie mam taki patriotyzm za najniższe zarobki w UE. Polacy są lepiej wykształceni niż nie jeden szwab a jak nie zostanie mięsem armatnim to h*ja zarobi. Pozdrawiam wszystkich Sadoli z ambicjami !!!

boski1990

2013-09-29, 13:51
Dolot_93 napisał/a:

Narażać życie za 10000zł na miesiąc ?! w krajach cywilizowanych (tzn. nie w Polsce) takie zarobki osiąga każdy wykształcony człowiek pracując za biurkiem lub jako osoba fizyczna w konkretnej dziedzinie (np. automatyka czy robotyka). W dupie mam taki patriotyzm za najniższe zarobki w UE. Polacy są lepiej wykształceni niż nie jeden szwab a jak nie zostanie mięsem armatnim to h*ja zarobi. Pozdrawiam wszystkich Sadoli z ambicjami !!!




nie ściskaj tak dupy bo ci wkońcu zwieracz nie wytrzyma i popuścisz... Wróć do szkoły i się ucz.


Gdyby nie ludzie tacy jak ci z filmu i ja oraz inni żołnierze srałbyś po kątach gdyby przyszło do jakichś działań na terenie naszej ojczyzny...

Soxic

2013-09-29, 13:58
Mój chrzestny był w Afganie, i nakręcił film jak jakiś ciapaty śpiewał "Żono moja" jak będe się z nim widział to wpie**ole tutaj to :D

Barvik

2013-09-29, 15:20
BP1982 jesteś dla mnie żałosną kreaturą, nie wiem co tobą (celowo z małej) kieruje ze wypowiadasz się w ten sposób. Mógłbym długo wymieniać korzyści wynikające z tego, że nasze wojska uczestniczą w misjach zagranicznych. Musisz być strasznie zakompleksionym gościem który niczego w zyciu nie osiągnął, który nie wyznaje żadnych wartości a co gorsza obraża ludzi którzy jakieś mają. Wyjazd na misję oczywiście jest odpowiednio wynagrodzony ale nie są to pieniądze za które "można zbudować dom". Dodam, że taka praca nie jest czymś łatwym. Nie na darmo mówi się o służbie wojskowej a nie o pracy.
Żołnierze tworzą szczególną grupę społeczno-zawodową która robi swoje i nie prosi o podziękowania, nagrody. Zawsze dumni i gotowi do działania. Należy się im najwyższy szacunek, zwłaszcza tym gościom którzy wyjeżdzają na misje wypełniając politykę naszej ojczyzny. Są to ludzie o niespotykanej odwadze i honorze.

Chmieluc

2013-09-29, 15:22
MateuszMmz napisał/a:

Wszystko spoko ale jako teledysk to by bardziej pasowały filmy z II WŚ, bo panowie w Afganistanie to walczą dla kogoś (USA/Izrael), nie dla ojczyzny



j***ć dla kogo walczą. Ważne, że strzelają do ciapatych :)

MAJORO

2013-09-29, 15:32
Dla tych gości zawsze szacunek.

KKdemona

2013-09-29, 15:48
Niektórzy oczekują na tym forum ,że żołnierz powinien dać się zabić w obronie ojczyzny i w tedy jest bohaterem, a reszta wojaków stacjonujących na misjach jest gówno wartymi najemnikami bez serc i mózgów. Więc mam nadzieję ,że kiedyś ci wszyscy hejterzy będą mieli okazję zaryzykować czy oddać życie za drugiego człowieka lub ojczyznę. Zobaczymy w tedy ile ich słowa są warte :)

dadzbog2

2013-09-29, 16:18
Ja chce, żeby tylko wrócili cali i bezpieczni do domu.

Ciesin

2013-09-29, 18:25
Bohaterscy żołnierze broniący ojczyzny... w Afganistanie. Pewnie będzie plucie jadem, ale napisze to:
Niemcy w 39r też bronili swojej ojczyzny na terytorium Polski?
Szacunek i podziw za odwagę, ale w ich misji nie widzę sensu, ani potrzeby

Fazer6

2013-09-29, 18:36
zajebiste ,podnosi morale

novez1

2013-09-29, 23:52
bez kitu, ma wiecej przekazu w sobie niz 70% Polskiej sceny rapowej ;p