18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspaniała walka Roberta i kibicow.

borow • 2014-02-07, 21:29
Rajd Szwecji - day 2 7.02.2014, skrot jazdy naszego rodaka i brawa dla Polskich kibicow za poswiecenie ( 0:57 gosciu malo nie wyladowal na hardzie) oraz ich bezcenna radosc kibicow.




+relacja jednego z kibicow "Właśnie wróciliśmy z odcinka gdzie wyciagnelismy Roberta z zaspy.
Aż nie wierze ze się udało. Na miejscówce gdzie staliśmy słyszeliśmy ze gdzieś w dali stanęło auto i walczy żeby się wyrwać. Nie wiedząc kto to zaczęliśmy biec w tamtym kierunku. Delikatnie licząc zrobiliśmy pół kilometra biegiem dwa razy nurkujac w źle przed następnymi autami. Jak zobaczyliśmy maskę z Lotosem ledwo wystajaca z zaspy i dwoch norwegow robiacych foty jak Maciek probuje cokolwiek zdzialac w beznadziejnej sytuacji, dostalismy jakiegos chorego kopa adrenaliny. Robert z jednej strony lezal po szybe w mokrym sniegu. Bylo ciezko, z dwa razy juz prawie zwatpilismy ze moze sie udac ale nie poddalismy sie. Uj***lismy sie po uszy, kolega naderwal ramie, drugiemu wydech opalil spodnie ale UDALO SIE "
Szacun !

rafa97

2014-02-08, 10:06
Stary, dałem Ci piwo za ten temat, ale wiedziałem, że jak otworzę komentarze, to się wk***ię. Wszystkim koniobijcom - użytkownikom rowerów, skuterów, deskorolek, hulajnog, tramwajów i autobusów, znających motorsport tylko od strony pasażera kiedy tata ściga się lanosem spod świateł i plujących na Roberta Kubicę - naszego najlepszego kierowcę wyścigowo-rajdowego wszechczasów - serdeczne ch*j wam w dupę aż po jelito cienkie. Nawet nie chcę mi się z wami gadać. Byłem na kilku GP F1, kiedy Robert jeździł jeszcze w BMW i zamierzam być na przynajmniej 2 zawodach WRC z jego udziałem. Jak któryś z was kiedyś będzie miał życie i prawo do dyskutowania o sprawach, o których dziś nie ma pojęcia, to też zapraszam.

Madis

2014-02-08, 10:27
Tu nawet kibic musi mieć jaja.

Plecionkarz

2014-02-08, 11:30
woofer51 napisał/a:

j***ć sk***ieli którzy przychodzą popstrykać zdjęcia swoimi aparacikami


A to nie na tym polega chodzenie na jakiekolwiek zawody? Popatrzeć na zmagania i porobić zdjęcia na pamiątkę?

kovacić

2014-02-08, 11:36
Plecionkarz - Nie! To jest zwykłe sk***ysyństwo idąc tokiem rozumowania użytkownika woofer51 ;)

Endiegs

2014-02-08, 12:48
0:56 Kibic przy drzwiach pilota. Prawie hard.

Kisielu

2014-02-08, 13:53
Kuuurwa szacun dla Roberta! z niedowładem ręki zapie**ala lepiej niż ponad połowa tam startujących.

ma1orq

2014-02-08, 14:17
Dobra sprawa! Podziwiam, że im to tak wychodzi kiedy leży śnieg na drodze!

ma...........81

2014-02-08, 15:35
0:56 otarł się o hard.

andyq

2014-02-08, 16:10
Ja uważam że na rajdach powinny się liczyć tylko umiejętności kierowcy i pilota. Jeśli załoga nie jest w stanie kontynuować jazdy bez pomocy osób trzecich powinna być zdyskwalifikowana. Wtedy liczyły by się tylko umiejętności a nie brawura.
To tak jak by kibice zrobili mur i stanęli za Szczęsnym zasłaniając bramkę jeśli popełni błąd.

ffsapher

2014-02-09, 12:35
kiedy ten kubica w koncu bedzie do obejrzenia na hardzie?