18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe psy zjadają dziadka na obiad...

Halman • 2023-02-26, 17:36

w czym przeszkadzają im mundurowi...

Mordawkubeł

2023-02-26, 21:23
Cazzy napisał/a:

Czemu te p*zdy policjanci od razu nie wpakowali w te psy całego magazynku...



Ja się zastanawiam ile on tam tak leży a wszyscy się gapią...

buer2008

2023-02-26, 22:14
Ten człowiek żyje. Typek siedzi w aucie i nagrywa, zamiast przynajmniej spróbować te kundle rozjechać tym samochodem. Powinni go zamknąć w celi z takimi psami.

kubol

2023-02-26, 22:32
Kto tam wstawil to j***ne cenzurowe kólko?

Kurde26

2023-02-26, 22:44
Pies ma większą wartość niż czarny. Do murzyna od razu by strzelali a pieski odganiają. Ciekawe

Kohei

2023-02-27, 00:36
k***a, dlaczego ci durnie puscili je samopas? zaraz zagryza kolejnego czlowieka. Powinni je natychmiast zatluc na miejscu.

Apolityczny

2023-02-27, 00:56
Te psy były specjalnie selekcjonowane pod kątem agresji i zawziętości, słowem krzyżowano najbardziej agresywne osobniki, a z ich potomstwa wybierano najbardziej poj***ne i zawzięte do kontynuacji linii. Rodowód tych piesków ponoć spalono, by nikt nie powtórzył "sukcesu" hodowcy i nie wyhodował bardziej zj***nego psa. Nie ma co się oszukiwać, że wychowaniem da się odmienić bestię, która zabijanie ma we krwi i nawet nie kontroluje swoich instynktów, gdy wpadnie w szał. Można jedynie minimalizować to ryzyko poprzez tresurę i zakładanie kagańca na tą brzydką mordę, ale wg mnie ta rasa, a raczej kundle w typie tej rasy i tym podobne powinny być zakazane, to tykająca bomba, której może w każdej chwili odpie**olić.

Wombat212

2023-02-27, 01:37
Te pie**olone agresywne rasy powinny zostać zlikwidowane na całym globie

JebacPiSForever

2023-02-27, 03:55
Szkoda psów, ale jak ktoś karmi je surowym mięsem lub tym co same złapią to zdiczeją . Skoro jak ludzią odpie**ala to czemu psą miałóby nie.

outline

2023-02-27, 12:25
Dlaczego oni nie zastrzelili tylko k***a pookładali łopatą?

Adae

2023-02-27, 16:58
Jakie p*zdy, caly ten kraj zasluguje na bycie zezartym przez psy.

mordka009

2023-02-28, 01:16
W murzyna to by za samo pokazanie faka wyj***li cały magazynek, ale do psa zagryzającego człowieka to już nie? Poj***ny świat

Rafao

2023-02-28, 15:46
Kominek1993 napisał/a:

Tak, jestem psiarzem. Od 30 lat mam jakiegoś psa (z drobnymi przerwami). Te trzy dekady posiadania czworonogów nauczyły mnie jednego - nigdy nie wiesz, czy i kiedy psu coś odpie**oli we łbie. Nie ma tu znaczenia wychowanie, tresura, czy dobre traktowanie. Praktycznie nigdy nie uderzyłem swojego psiaka, zawsze był nakarmiony, napojony, badany i leczony w razie potrzeby przez weterynarza, poddawany tresurze, integrowany w zabawie... Słowem - każdego z moich psów spokojnie moglibyście nazwać "ułożonym". I co? I gówno. Nie raz się zdarzyło, że któryś wpadł w "szał", ot, bez wyraźnego powodu. Kilka razy zostałem ugryziony, a rasy były różne, od kundelków przez owczarki niemieckie, bernardyny, na akbash dogach kończąc. Po prostu coś mu się nie spodobało, poczuł zagrożenie, albo ch*j jeden wie co i ugryzł... Kocham swoje psiaki, dbam o nie, wierzę im, ale nigdy nie ufam w 100%. Zawsze, nawet podczas najbardziej beztroskiej zabawy, pozostaje ten 1% nieufności. Historyjki, że "wszystko jest kwestią ułożenia i tresury" możecie sobie wsadzić głęboko w jelito grube, bo nigdy nie wiesz, co psu strzeli do głowy...



Sam wyjaśniłeś w tym tekście dlaczego psy cię gryzły.

cloudbuster

2023-03-04, 04:28
Kominek1993, lat 29. "Od 30 lat mam jakiegoś psa..." xDDDDD