18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekłe psy zjadają dziadka na obiad...

Halman • 2023-02-26, 17:36

w czym przeszkadzają im mundurowi...

pis_to_chuje

2023-02-26, 19:17
i dobrze, jedno ludzkie ścierwo mniej. Jeszcze kilkadziesiąt milionów do piachu i planeta trochę odetchnie

lucas7

2023-02-26, 19:23
disko napisał/a:

Pieski chcą się bawić. Nie wiem co Ci policjanci tacy nerwowi...



Tak mowi kazdy wlasciciel tych psow xD

feku2710

2023-02-26, 19:31
Ta rasa powinna być całkowicie odstrzelona . Trzeba mieć naj***ne we łbie żeby trzymać to pod dachem .

martika

2023-02-26, 19:34
Psy do uśpienia nigdy nie wiadomo co im strzeli do łba, moja 11 letnia chihuahua lekko szczerbata a tak potrafi ciachnąć w twarz jak się źle czuje :-/




psotna_cipka

2023-02-26, 19:40
Smalczyk, smalczyk z psa
To jest moja wielka pasja
Zgarniam kundla, po ulicy się pałęta
Obije go pałką, aż się z bólu zesra
Skóra lepiej zejdzie z padliny
Jak się do okładania przyłożymy
Trzeba go z sierści opalić
Trochę będzie w domu walić
Kundel będzie jeszcze skomleć
Trzeba więc go nożem dobić
Później skórę z pieska zedrzeć
Flaki z niego powyrywać
Truchło do wielkiego kotła wrzucić
I na wolnym ogniu smalec topić
Bo kiedy kundla się zaszlachtuje
To od razu człowiek lepiej się poczuje

martika napisał/a:

Psy do uśpienia nigdy nie wiadomo co im strzeli do łba, moja 11 letnia chihuahua lekko szczerbata a tak potrafi ciachnąć w twarz jak się źle czuje



To szczur, a nie pies. Smalcu z tego nie ma. Kiedyś próbowałam kilka sztuk na raz wytapiać i ch*ja było. Więcej pracy, niż to warte.

martika

2023-02-26, 19:49
psotna_c*pka napisał/a:

To szczur, a nie pies. Smalcu z tego nie ma. Kiedyś próbowałam kilka sztuk na raz wytapiać i ch*ja było. Więcej pracy, niż to warte.



Nie dam jej przetopić na smalec, bo za drogo mnie kosztowało jej leczenie i żywienie przez te 11 lat ;-)


bloodyman

2023-02-26, 19:51
Ja jestem miłośnikiem psów. Jak dla mnie wszystkie psy powyżej 15.kg powinny być na pozwolenie. dziękuję i pozdrawiam.

rafalxp

2023-02-26, 19:56
Nic tylko częstować takie psiaki kiełbaską nadziewaną połamanymi żyletkami (:

Roztopek

2023-02-26, 19:56
Cazzy napisał/a:

Czemu te p*zdy policjanci od razu nie wpakowali w te psy całego magazynku...



To jest straż pożarna..

Kominek1993

2023-02-26, 20:05
Tak, jestem psiarzem. Od 30 lat mam jakiegoś psa (z drobnymi przerwami). Te trzy dekady posiadania czworonogów nauczyły mnie jednego - nigdy nie wiesz, czy i kiedy psu coś odpie**oli we łbie. Nie ma tu znaczenia wychowanie, tresura, czy dobre traktowanie. Praktycznie nigdy nie uderzyłem swojego psiaka, zawsze był nakarmiony, napojony, badany i leczony w razie potrzeby przez weterynarza, poddawany tresurze, integrowany w zabawie... Słowem - każdego z moich psów spokojnie moglibyście nazwać "ułożonym". I co? I gówno. Nie raz się zdarzyło, że któryś wpadł w "szał", ot, bez wyraźnego powodu. Kilka razy zostałem ugryziony, a rasy były różne, od kundelków przez owczarki niemieckie, bernardyny, na akbash dogach kończąc. Po prostu coś mu się nie spodobało, poczuł zagrożenie, albo ch*j jeden wie co i ugryzł... Kocham swoje psiaki, dbam o nie, wierzę im, ale nigdy nie ufam w 100%. Zawsze, nawet podczas najbardziej beztroskiej zabawy, pozostaje ten 1% nieufności. Historyjki, że "wszystko jest kwestią ułożenia i tresury" możecie sobie wsadzić głęboko w jelito grube, bo nigdy nie wiesz, co psu strzeli do głowy...

andrzejrobert75

2023-02-26, 20:11
Kominek1993 napisał/a:

bawić

,Mądrego warto posłuchać,duże piwo za wypowiedź.

CrystalFairy

2023-02-26, 20:12
Manolito666 napisał/a:

Dlaczego miłośnicy piesków nic w komentarzach nie poszczekają? Niecierpliwie czekamy na wasze pie**olenie.



Nie zesraj się. Pies intelektualnie jest jak dziecko. Jak oczekujesz od niego, że będzie się posługiwał takim samym zrozumieniem rzeczywistości jak Ty, to faktycznie, podobny poziom. Patrz co ludzie sobie robią od zwykłego codziennego sk***ysyństwa po materiały z harda. Nic dziwnego, że ludzie bardziej współczują psu niż drugiemu człowiekowi. Sami sobie to załatwiliśmy jako gatunek.

Manolito666

2023-02-26, 20:25
CrystalFairy napisał/a:

Nie zesraj się. Pies intelektualnie jest jak dziecko. Jak oczekujesz od niego, że będzie się posługiwał takim samym zrozumieniem rzeczywistości jak Ty, to faktycznie, podobny poziom. Patrz co ludzie sobie robią od zwykłego codziennego sk***ysyństwa po materiały z harda. Nic dziwnego, że ludzie bardziej współczują psu niż drugiemu człowiekowi. Sami sobie to załatwiliśmy jako gatunek.



A już się bałem, że nie przeczytam takich debilnych wynurzeń.

smc

2023-02-26, 21:06
Pitbulle i inne podobne to dobre pieski tylko trzeba je wychować.

CrystalFairy

2023-02-26, 21:18
Manolito666 napisał/a:

A już się bałem, że nie przeczytam takich debilnych wynurzeń.



A co tu jest głupiego? Stwierdzenie, że zwierzęta są durne i ocena ich w ludzkich kryteriach robi debila z oceniającego? Czy stwierdzenie, że ludzie są sami dla siebie poj***ni dlatego panuje ogólna znieczulica? Chyba nie zrozumiałeś co czytasz.