18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wściekła małpa

~Velture • 2018-02-21, 09:53
Bambo dostał wk***u podczas wypełniania prac społecznych i poczuł się wielce urażony. Nastepnie drugi z ogromną ilością melaniny w skórze postanowił wstawić się za kolegą z plemienia a potem sprawy się skomplikowały na niekorzyść białego.

8-)


-_..........._-

2018-02-21, 11:14
@Velture Ja ledwie mam czas przeglądać i co jakiś czas napisać dwa słowa. Gdybym miał zacząć obserwować jakieś inne portale i odsiewać to, co już było, to by mi nie starczyło czasu na pracę. Myślisz, że nie wrzucam materiałów z egoistycznej, wręcz sadystycznej przyjemności odmawiania innym zajebistych materiałów, które mógłbym wrzucić? ;)

~Velture

2018-02-21, 11:15
Tak właśnie myślę :krejzi:

-_..........._-

2018-02-21, 11:42
Nota bene właśnie zauważyłem zmianę awatara... Niezła impreza była. Niech no odczytam poprawnie intencje pomysłodawców...

- był Stańczykiem, obecnie na emeryturze, umiera na raka krtani
- jest kibicem LECUI BUDAPESZT
- cygańskie (kolczyki) nasienie (zostawione na pamiątkę na mordzie)
- wraca z manifestacji LGBT, ale (o czym świadczą tatuaże) jest po prostu cwe*em
- wyznawcy j***nej boecji podbili mu oko za nieudany pentagram na czole

Dobrze rozumuję?

Aha, zegarek pewnie kradziony...

latino_lover

2018-02-21, 13:16
Velture napisał/a:


Gdyby nikt nie śmiecił to by nie było sprzątaczy :wyj***ne:

Za gówniarza jak pojawiały się pierwsze w Polsce hipermarkety to ojciec nigdy nie odstawiał wózka. Pytałem go dlaczego tego nie robi a on mówił "jakby każdy odstawiał to by ludzie pracy nie mieli".

Wtedy wydawało mi się to dziwne ale zasadniczo miał rację.



Twój starszy to musiał być dzbanem dopiero.

Loaloa

2018-02-21, 15:19
No i prawidłowo sprzątacz zrobił. Biały zjeb pewnie całe życie na garnuszku u rodziców nawet nie został nauczony korzystania z koszy ma śmieci. I potem idzie taki p*zduś i jak coś zeżre, to puste opakowanie rzuca pod siebie. Powinien już leżąc na glebie zebrać jeszcze parę kopów.

Alonso

2018-02-21, 18:00
Velture napisał/a:


Gdyby nikt nie śmiecił to by nie było sprzątaczy :wyj***ne:

Za gówniarza jak pojawiały się pierwsze w Polsce hipermarkety to ojciec nigdy nie odstawiał wózka. Pytałem go dlaczego tego nie robi a on mówił "jakby każdy odstawiał to by ludzie pracy nie mieli".

Wtedy wydawało mi się to dziwne ale zasadniczo miał rację.




Zgodnie z tą zasadą nie należy sprzątać gówien po swoim psie, bo sprzątacze chodników są od tego. Tak mi kiedyś powiedziała jedna paniusia, co nie sprząta dużych, ciepłych gówien po swoim basiorze. Od tamtej pory nie mówię jej dzień dobry, tylko pierdzę przechodząc.

HalfGod

2018-02-21, 18:59
Śmieć dostał ze śmiecia od prawilnego czarnego

edek.bajzel

2018-02-21, 20:19
Murzynek Bambo w Afryce mieszka,
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca,
Psoci, figluje - to jego praca.

Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!''
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada:"Napij się mleka"
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada :"Chodź do kąpieli",
A on się boi że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Szkoda że Bambo czarny , wesoły
nie chodzi razem z nami do szkoły.

bodzio667

2018-02-22, 00:24
Jeden czarny, drugi brudas,

rogacz

2018-02-22, 00:40
Czasami pomagam starszemu małżeństwu ogarniać teren przy ich domku, domek w jednym z tzw. ciągów komunikacyjnych w mieście. Efekt? Tony śmieci, dosłownie wszystko tam lezy, ludzie pod nogi sobie śmieci rzucają.

nowynick

2018-02-22, 07:51
Alonso napisał/a:




Zgodnie z tą zasadą nie należy sprzątać gówien po swoim psie, bo sprzątacze chodników są od tego. Tak mi kiedyś powiedziała jedna paniusia, co nie sprząta dużych, ciepłych gówien po swoim basiorze. Od tamtej pory nie mówię jej dzień dobry, tylko pierdzę przechodząc.



Tego nie powiedziałem niemniej jedno to przepisy, drugie rzeczywistość, nie wierzę, że w kraju rzuca się od tak puszkę (czy butelkę) na chodnik każda paniusia sprząta gówno swojego Yorka...

Krak

2018-02-22, 09:33
To jakiś fejk. Po pierwsze czarny pracuje a po drugie ma mikrofon za pazuchą, więc nie ma co się podniecać

marcinsud

2018-02-22, 21:01
Swoją drogą jak byłem ileś lat temu w Londynie to się zdziwiłem bo nie ma koszy na śmieci i ch*j każdy wyjebuje pod nogi, a później ktoś idzie i zbiera do worka. Później się dowiedziałem, że zdemontowali kosze, bo bali się, że ktoś bombę zostawi w śmietniku :D