18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wściekła małpa

~Velture • 2018-02-21, 09:53
Bambo dostał wk***u podczas wypełniania prac społecznych i poczuł się wielce urażony. Nastepnie drugi z ogromną ilością melaniny w skórze postanowił wstawić się za kolegą z plemienia a potem sprawy się skomplikowały na niekorzyść białego.

8-)


nowynick

2018-02-21, 09:58
by nie śmiecił to by nie zarobił

~Velture

2018-02-21, 10:02
nowynick napisał/a:

by nie śmiecił to by nie zarobił


Gdyby nikt nie śmiecił to by nie było sprzątaczy :wyj***ne:

Za gówniarza jak pojawiały się pierwsze w Polsce hipermarkety to ojciec nigdy nie odstawiał wózka. Pytałem go dlaczego tego nie robi a on mówił "jakby każdy odstawiał to by ludzie pracy nie mieli".

Wtedy wydawało mi się to dziwne ale zasadniczo miał rację.

poligon6

2018-02-21, 10:10
Ubogacił go kulturowo, teraz bedzie bardziej czujny, moze mu nawet życie uratował.

W Ottawie lewactwo wpadło na genialny pomysł by imigranci nabrali wiecej ogłady ulokowali ich w okolicach uniwersyteckiego mistaeczka, w efekcie czego wszystcy ubezpieczyli samochody. Dzicz oczywiście się nie ucywilizowała

adriano8908

2018-02-21, 10:10
Chlopakom nalezy sie nagana, nie przeszkadza się niewolnikom podczas wykonywania prac. Lecz za podniesienie reki na pana to jest sad, zyjemy przeciez w panstwie prawa.

Red_Devil_1878

2018-02-21, 10:11
W pierwszej chwili myślałem, że wyjął tam tasak :shock:

nowynick

2018-02-21, 10:14
Velture napisał/a:


Gdyby nikt nie śmiecił to by nie było sprzątaczy :wyj***ne:

Za gówniarza jak pojawiały się pierwsze w Polsce hipermarkety to ojciec nigdy nie odstawiał wózka. Pytałem go dlaczego tego nie robi a on mówił "jakby każdy odstawiał to by ludzie pracy nie mieli".

Wtedy wydawało mi się to dziwne ale zasadniczo miał rację.



idąc Twoim krokiem myślenia powinniśmy podpalać budynki mieszkalne celem zapewnienia pracy: strażakom , architektom, budowlańcom, sprzedawcom i producentom materiałów budowlanych, a także: przewoźnikom, kierowcom, obsłudze stacji paliwa, rafineriom, no i wreszcie producentowi zapałek :D

Nie sprzątałby ulic to grabiłby liście, zamalowywał ku*asy na elewacjach, kosił trawniki czy sprzątał psie gówna, pracy nie brakuje...

ypierdalaj

2018-02-21, 10:28
Bardzo dobrze murzyn zrobił, że mu zaj***ł. Jak mnie takie p*zdusie nieszanujące czyjejś pracy wk***iają, to tego nie wyrażę słowami. Zapłacił słuszną cenę za dyshonor padając po pstryczku w nos. Mógł się jeszcze zesrać w gacie.

-_..........._-

2018-02-21, 10:36
Nie, wcale to nie jest ustawione... :homer: Szczególnie, że kamerzysta jest kilka metrów dalej, trzęsie kamerą jak podczas reportażu z lądowania w WTC, a główny bohater mówi prosto do mikrofonu, który chyba ma wpięty w klapę...

krzyks

2018-02-21, 10:41
Velture napisał/a:


Gdyby nikt nie śmiecił to by nie było sprzątaczy :wyj***ne:



Proponuję zapoznać się z paradoksem szklarza 8-)

-_..........._-

2018-02-21, 10:41
Velture, ładnie proszę, zacznij wrzucać nieco lepsze materiały, a nie przegląd bylejakości dnia...

Cloverface

2018-02-21, 10:43
Velture napisał/a:


Gdyby nikt nie śmiecił to by nie było sprzątaczy :wyj***ne:

Za gówniarza jak pojawiały się pierwsze w Polsce hipermarkety to ojciec nigdy nie odstawiał wózka. Pytałem go dlaczego tego nie robi a on mówił "jakby każdy odstawiał to by ludzie pracy nie mieli".

Wtedy wydawało mi się to dziwne ale zasadniczo miał rację.


Przecież jesteś czarny i nie masz starego...

~Velture

2018-02-21, 10:48
-_BrD_- napisał/a:

Velture, ładnie proszę, zacznij wrzucać nieco lepsze materiały, a nie przegląd bylejakości dnia...


Spoko.
Tylko jeden warunek. Co setny mój temat ty wrzucisz coś dobrego. Deal?

Zlewek

2018-02-21, 10:58
Zaj***nie z laczka ma takie skutki? Czy szympans otrzymał level up?

nowynick

2018-02-21, 11:06
Velture napisał/a:


Spoko.
Tylko jeden warunek. Co setny mój temat ty wrzucisz coś dobrego. Deal?



a skąd on Ci wytrzaśnie 3 dobre materiały dziennie? :-P