topic

Wschodni autobus...

Halman • 2020-07-19, 11:07

kompletnie nie wiem o co poszło (z braku znajomości języka) ale miło popatrzeć..

xXx5226

2020-07-19, 11:21
@Halman

Skoro według Ciebie miło popatrzeć na to jak typ daje w mordę kobiecie w autobusie to proponuję Ci wstawić tu swoją fotkę. Na 100% trafisz na główną gdyż takiej ameby jak Ty to tutaj jeszcze nikt chyba nie widział :D

Halman

2020-07-19, 11:27
xXx5226 napisał/a:

@Halman
Skoro według Ciebie miło popatrzeć na to jak typ daje w mordę kobiecie w autobusie to proponuję Ci wstawić tu swoją fotkę. Na 100% trafisz na główną gdyż takiej ameby jak Ty to tutaj jeszcze nikt chyba nie widział


na takie komentarze 10 generacji napływowych sadolp*zdeczek to mam bardziej niż wyj***ne; jesteś internetowym pyłkiem.

Recydywista

2020-07-19, 11:27
xXx5226 napisał/a:

@Halman
Skoro według Ciebie miło popatrzeć na to jak typ daje w mordę kobiecie w autobusie to proponuję Ci wstawić tu swoją fotkę. Na 100% trafisz na główną gdyż takiej ameby jak Ty to tutaj jeszcze nikt chyba nie widział



jesli uwazasz ze za najprawdopodobniej wiazanke "obelg" szmula nie powinna dostac w pysk... to podciagnij bardziej rurki naciagnij sweterek i *****


edit. nie mozna kazac wypie**alac to ocenzurowalem

Juzwa

2020-07-19, 11:27
Głupie ćwoki, sami sobie robią przykrości. Premiery, prezydenty i inne kacyki tylko zacierają łapki. Takimi głąbami na wiecznym wk***ieniu najłatwiej sterować.

porczmanki

2020-07-19, 11:39
xXx5226 napisał/a:

Skoro według Ciebie miło popatrzeć na to jak typ daje w mordę kobiecie w autobusie to proponuję Ci wstawić tu swoją fotkę. Na 100% trafisz na główną gdyż takiej ameby jak Ty to tutaj jeszcze nikt chyba nie widział



Znalazł się k***a wielce wyemancypowany feminista.

Oddal się stąd czym prędzej.

EvilDog

2020-07-19, 12:03
Nie słychać wszystkiego , ale chodzi chyba o to że babka nie zapłaciła za przejazd , ale twierdzi że zapłaciła , sąsiadki coś tam komentowały, a ta zaczęła pyskować albo coś w tym stylu .

ch*j go wie

Rozjebie

2020-07-19, 12:36
k***a, jak ja uwielbiam u lasek te jeansowe spodenko-gacie :oops:

McQurwa

2020-07-19, 15:06
Zajebisty autobus są firanki w oknach , pewnie i dywanu nie brakuje

Justynka99

2020-07-19, 16:02
DuchCzempa napisał/a:

Znalazł się k***a wielce wyemancypowany feminista.
Oddal się stąd czym prędzej.



Pewnie go mama biła i teraz odreagowuje. Lepiej nie karmić trolla.

McQurwa napisał/a:

Zajebisty autobus są firanki w oknach , pewnie i dywanu nie brakuje



W Polsce też większość autobusów międzymiastowych (nie mówię o komunikacji miejskiej) ma przecież zasłony.

TerrorDrone

2020-07-19, 16:25
Afryka, piękna i dzika, a nie, przepraszam to mateczka rassija.......

Cryo

2020-07-19, 17:11

@ xXx5226
Ja znalazłem twoje :krejzi:

Nyrewesa

2020-07-19, 18:15
Jestem młoda ładna, co mogą mi zrobić. Popyskuje sobie. A tu nagle gong. O k***a zapomniałam że żyję w Rosji.

fashX

2020-07-19, 18:53
Ten język jest bardzo miły "dziewuszka" etc, do póki nie wejdzie POSZOŁ, lub SUKA BLJAC ;)

dziadek8724

2020-07-19, 18:58
Ale trzeba przyznać, że twardy ten wyrób człowiekopodobny. Wyłapała parę strzałów na twarzoczaszkę, aż zahuczało, a potem zamiast zamknąć ryja i się modlić, żeby więcej nie dostać, to jeszcze coś tam pyskuje. Może przyzwyczajona i taki oklep nie robi na niej wrażenia :-D