18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wschodni autobus...

Halman • 2020-07-19, 11:07

kompletnie nie wiem o co poszło (z braku znajomości języka) ale miło popatrzeć..

Nyrewesa

2020-07-19, 19:20
dziadek8724 napisał/a:

Ale trzeba przyznać, że twardy ten wyrób człowiekopodobny. Wyłapała parę strzałów na twarzoczaszkę, aż zahuczało, a potem zamiast zamknąć ryja i się modlić, żeby więcej nie dostać, to jeszcze coś tam pyskuje. Może przyzwyczajona i taki oklep nie robi na niej wrażenia



Trenuje z mężem w domu

jjuice

2020-07-19, 19:26
Wiecie co powiedzieć, do kobiety z podbitymi oczami ?


nic, ktos mowil do niej juz dwa razy :amused:

Rozjebie

2020-07-19, 21:33
jjuice napisał/a:

Wiecie co powiedzieć, do kobiety z podbitymi oczami ?
nic, ktos mowil do niej juz dwa razy



A jaki jest główny problem kobiet, ofiar przemocy domowej?
Nie dosłyszą :mrgreen:

Verano

2020-07-19, 21:59
xXx5226 napisał/a:

@Halman
Skoro według Ciebie miło popatrzeć na to jak typ daje w mordę kobiecie w autobusie to proponuję Ci wstawić tu swoją fotkę. Na 100% trafisz na główną gdyż takiej ameby jak Ty to tutaj jeszcze nikt chyba nie widział



Halman co noc napie**ala swoją rodzinę po mordzie to dla niego to standard, zostaw go, zgnije szybciej niż ci się wydaje.

nwtinamou

2020-07-19, 22:16
Halman mama cię zamykała w piwnicy i oddawała "wujkom"? Miłe ch*jku jest dla ciebie jak facet leje kobietę? To typowe dla internetowego sadolowego napinacza. Smark co ledwie kozie z dupy wypadł próbuje pokazać jakim testosteronem ocieka a posrałbyś się w pampersa gdybyś spotkał większość z nas.

Sz.Pan

2020-07-20, 00:04
Nie od dziś wiadomo, że fajfus halman to kurdupel z tupecikiem i jedyne co może zbić to konia jak mam nie widzi, albo przy mamie, więc nie ma co się dziwić, że dodaje taki kontent i takie komentarze. To człowiek zero, dosłownie.

okotdi

2020-07-20, 03:17
Nie wiadomo o co chodzi, ale jak zlapala strzala na twarz babeczka w rozowym stwierdzila, ze nie jest jedyna w swojej racji i tez jej naj***la wiec sie w/g mnie nalezalo.

Pozdrawiam zone i corke.
Dobranoc.

Voldmar

2020-07-20, 15:20
Ale wesoły autobus. Wnioskuje , że sobie zasłużyła.

xXx5226

2020-07-21, 00:33
Halman napisał/a:

na takie komentarze 10 generacji napływowych sadolp*zdeczek to mam bardziej niż wyj***ne; jesteś internetowym pyłkiem.



Odezwała się sadocipeczka pierwszej generacji wraz z orszakiem rurkowców bez jajec :) Problem z wali jest taki że jesteście gwiazdami właśnie takich filmików. Brak wam odwagi do bójki z mężczyzną dlatego jara was pomiot waszego poziomu lejący babę :) Oddale się czym prędzej z obawy zarażenia się pedalstwem od was :)

dziadek8724

2020-08-12, 10:55
Nyrewesa napisał/a:

Trenuje z mężem w domu



Miało być "ę" na końcu pierwszego wyrazu? :pejcz: