18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wschód się budzi

C0C0JUMBO • 2022-02-14, 09:43
Takie tam od wschodnich sąsiadów Polski... Ciekawe czy i co będzie się działo ...


Niestety tik srok

skywalker75

2022-02-14, 15:31
Ale tu zasmierdzialo ruskimi onucami. A co do śmigłowców to zobaczycie jak będą spadać jak Ukry użyją polskich piorunów które od nas dostali. Czyli prawdopodobnie najlepszych manpadsow na świecie w tej chwili.

Nyrewesa

2022-02-14, 16:34
BassaBoss napisał/a:

Obecnie Siły Zbrojne RP dysponują 28 Mi-24D/W, które stacjonują w dwóch Bazach Lotniczych – 49.



A sprawnych ma ile? O ile dobrze się orientuje to większość Mi28 które były w Afganistanie były tak intensywnie eksploatowane że słabo się nadają nawet do generalnego remontu.

TerazPolska123

2022-02-14, 17:15
przecież to ukraincy witali szwabów jako wyzwolicieli

jozue

2022-02-14, 17:48
htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.



Nie rosyjska propaganda, to są po prostu banderowcy, i za 1000 lat nadal będą, i ch*j im w dupe

sirmlcs

2022-02-14, 19:06
htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.



O prosze, jak tak ich kochasz i lubisz to zaproś do siebie :) wystarczy dom/mieszkanie obok :)

mit2

2022-02-14, 20:23
Najlepszym wyjściem by było, gdyby upadlińcy i kacapy wymordowali się nawzajem. Oczywiście nie jest to możliwe :(

Co do naszej obronności, to gdyby pis był rzeczywiście patriotyczną, pro polską partią, to by zamiast wydawać miliardy na pie**olony socjal, tvp i rydzyka, przeznaczali fundusze na wzmocnienie obronności państwa.
Do tego należałoby, pracując u podstaw, przyzwyczajać polskie społeczeństwo do broni i zachęcać do jej posiadania. Przywrócić przysposobienie obronne z obowiązkową nauką strzelania, wprowadzić kategorię C i D broni palnej.
Jesteśmy w tak popie**olonym miejscu na mapie Europy i jednocześnie skandalem jest, że jesteśmy jednym z najbardziej rozbrojonych społeczeństw na starym kontynencie.

kampton

2022-02-14, 23:49
@mit2 zgadzam się.

djpyza

2022-02-15, 00:36
support3 napisał/a:

Ale za to tępa PISowska k***a kupiła mobilne ołtarze i figurki boboli - cały świat drży k***a



to przez ciebie sprzedajna k***o ! mamy jak mamy ! bo z waszych czasów all sprzedaliście patałachy j***ne !

Kamień99

2022-02-15, 16:49
j***ne srodek zimy a tu komary lataja

TytanowyRosomak

2022-02-15, 18:21
htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.



Mi to k***a nawet was nie żal.

ZenObi

2022-02-17, 18:50
djpyza napisał/a:

htp napisał/a:

Czyli propaganda rosyjska wreszcie odnosi skutki.

to przez ciebie sprzedajna k***o ! mamy jak mamy ! bo z waszych czasów all sprzedaliście patałachy j***ne !



O, a co tam u Kononowicza? Mieszkasz gdzieś obok? Podlaski bimberek z nim pijesz?

A nie, przepraszam. Przecież Kononowicz w porównaniu z niektórymi to człowiek bardzo kulturalny, z rynsztokiem nie pije...

djpyza

2022-02-21, 21:01
ZenObi napisał/a:

O, a co tam u Kononowicza? Mieszkasz gdzieś obok? Podlaski bimberek z nim pijesz?
A nie, przepraszam. Przecież Kononowicz w porównaniu z niektórymi to człowiek bardzo kulturalny, z rynsztokiem nie pije...



nie wiem z kim ty tam pijesz ch*j mnie to obchodzi ale pewnie masz ostrą melinę na chacie i szukasz kolegów pokroju konona xD Smuteczek :(