18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wschód się budzi

C0C0JUMBO • 2022-02-14, 09:43
Takie tam od wschodnich sąsiadów Polski... Ciekawe czy i co będzie się działo ...


Niestety tik srok

Diomedes

2022-02-14, 12:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jeśli dojdzie do wojny to ruskie się k***a zdziwią.... Mimo mojej niechęci do bandersynów, to dadzą się kacapom we znaki...



...taaaa jasne...naiwny jesteś - jak ruscy wejdą to najbidniej jedna trzecia ukrów od razu na ich stronę przejdzie, pozostali albo będą spylać do PL albo będą siedzieć cicho, a jakaś garstka będzie próbować wojować - taka jest smutna rzeczywistość

aaaaaaaaaaaaaa

2022-02-14, 12:46
UP
Myślę, że się mylisz. Od 2014 wiele się zmieniło w banderowskiej mentalności... A sprzętu dostali tyle, że te śmigłowce tak swobodnie latać nie będą.
Na papierze Rosja ma wielokrotną przewagę. Ale Chiny tylko czekają na dogodny moment.

support3

2022-02-14, 12:53
C0C0JUMBO napisał/a:

Polska ma około 50 helikopterów z czego większość wielozadaniowa. Ruscy mają ponad 1100 helikopterów z czego ponad 700 szturmowych



Ale za to tępa PISowska k***a kupiła mobilne ołtarze i figurki boboli - cały świat drży k***a

Policeman

2022-02-14, 12:58
Polska posiada kilkadziesiąt helikopterów, ale ich zdolność bojowa jest zerowa, szczerze, pisanie o konfrontacji Rosji i Polski to jest żart. Jesteśmy tak k***a rozkosznie bezbronni, że jakby wziąć te liczby i podsumować to co pie**olą nasi politycy o sankcjach, o zdecydowanych odpowiedziach, to chyba komuś tam się zdrowo popie**oliło i wziął dane nt. własnego wojska z Turcji czy czegoś innego. W naszej sytuacji powinniśmy mówić "chcielibyśmy by napięcia pomiędzy Rosją a Ukrainą rozwiązały się pokojowo, zachęcamy do tego obie strony" i to wszystko.

korax

2022-02-14, 13:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
Myślę, że się mylisz. Od 2014 wiele się zmieniło w banderowskiej mentalności... A sprzętu dostali tyle, że te śmigłowce tak swobodnie latać nie będą.
Na papierze Rosja ma wielokrotną przewagę. Ale Chiny tylko czekają na dogodny moment.



Oj, tak właśnie przed godziną żonie tłumaczyłem. Putin przerzucił wojsko na zachód Rosji. A Puchatek tylko czeka, żeby Rosja zrobiła kuku Ukrainie. Wtedy Chiny zajmą pół Syberii, a reszta świata ich jeszcze pochwali za to.

Diomedes

2022-02-14, 13:24
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

UP
Myślę, że się mylisz. Od 2014 wiele się zmieniło w banderowskiej mentalności... A sprzętu dostali tyle, że te śmigłowce tak swobodnie latać nie będą.
Na papierze Rosja ma wielokrotną przewagę. Ale Chiny tylko czekają na dogodny moment.



...tiaaa, pogadaj najpierw z samymi Ukraińcami i zdziwisz się jak wielu z nich Ukrainę ma w doopie. Im jest obojętne kto tam będzie rządził jakiś ekskomik czy putek, grunt żeby mieli za co żreć i pić. Bladego pojęcia nie masz o ich mentalności, za to naoglądałeś się naszej i ich propagandy o tym jacy są zwarci i gotowi. Broń ? ... tak, tak, ciekawe jak szybko trafi w łapy ruskich. Znamy to już z Gruzji, gdzie dzięki naszym przychlastom, którzy sprezentowali zestawy plot "bohaterskim" Gruzinom Ruscy spokojnie sobie te całkiem dobre polskie zabawki rozpracowali. Chiny ?.... to żeś jeb...ął. Tak czekają na to żeby zgarnąć Tajwan. Dopóki Amerykańce coś mają do gadania w świecie, Ruscy Chin nie muszą się obawiać. Jedni są potrzebni drugim właśnie w ramach rywalizacji z USA.

korax napisał/a:

Oj, tak właśnie przed godziną żonie tłumaczyłem. Putin przerzucił wojsko na zachód Rosji. A Puchatek tylko czeka, żeby Rosja zrobiła kuku Ukrainie. Wtedy Chiny zajmą pół Syberii, a reszta świata ich jeszcze pochwali za to.



Chiny czekać czekają....ale na to żeby Tajwan zgarnąć, a Ruscy są im póki co potrzebni jako sojusznicy. Jeśli się to zmieni, będzie to oznaczać tylko jedno - że USA upadło jakiś czas wcześniej. Śmieszne jest to pocieszanie się Chinolami, takie infantylne na poziomie przedszkola.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-02-14, 13:24
Up
Zapewne rozmawiałeś z tymi w Polsce....
Pogadaj z Polakami w UK, co zrobią, jeśli Rosja napadnie Polskę....

viali7

2022-02-14, 13:27
Liczace sie kraje beda negocjowac, Polska dostanie rykoszetem a prywatna wojna kaczynskiego z ruskimi wyjdzie Polakom bokiem. USA umyje rece a UK juz historia nas nauczyla. Chyba ktos jest nie powazny, jesli mysli, ze dostaniemy wsparcie czynnym udzialem w razie czego. Takie kraje jak Polska sie albo wykorzystuje albo poswieca.

Diomedes

2022-02-14, 13:35
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Up
Zapewne rozmawiałeś z tymi w Polsce....
Pogadaj z Polakami w UK, co zrobią, jeśli Rosja napadnie Polskę....



Rozmawiam z różnymi...i tymi siedzącymi u nas i tymi siedzącymi u siebie - to po pierwsze - po drugie co tu mają do rzeczy Polacy w UK ??? - to ma być jakiś argument odnośnie dyskusji odnośnie Ukrainy ? Poza tym - znasz na sensownym poziomie rosyjski i ukraiński czy swoją wiedzę opierasz na tym co w polskich mediach zobaczysz ?

aaaaaaaaaaaaaa

2022-02-14, 13:43
Diomedes napisał/a:

co tu mają do rzeczy Polacy w UK ??? - to ma być jakiś argument odnośnie dyskusji odnośnie Ukrainy ? ... ?



To, że tak jak Polak mieszkający w UK miałby w dupie walkę o Polskę, tak samo ukrainiec mieszkający w Polsce ma w dupie walkę o ukrainę...

grudzin7

2022-02-14, 13:46
Policeman napisał/a:

Polska posiada kilkadziesiąt helikopterów, ale ich zdolność bojowa jest zerowa, szczerze, pisanie o konfrontacji Rosji i Polski to jest żart. Jesteśmy tak k***a rozkosznie bezbronni, że jakby wziąć te liczby i podsumować to co pie**olą nasi politycy o sankcjach, o zdecydowanych odpowiedziach, to chyba komuś tam się zdrowo popie**oliło i wziął dane nt. własnego wojska z Turcji czy czegoś innego. W naszej sytuacji powinniśmy mówić "chcielibyśmy by napięcia pomiędzy Rosją a Ukrainą rozwiązały się pokojowo, zachęcamy do tego obie strony" i to wszystko.



Zgadzam się z porównaniem armii. Jednak jak Ukraina padnie to kolejne zaczepki będą kierowane ku Polsce (tak samo jak z Białorusią ostatnio...), dlatego w naszym interesie jest, aby Ukraina była jak najbardziej niezależna od Rosji.
Fakt, walczyć nie mamy jak, ale od tego są te wszystkie traktaty i deklaracje aby teraz Polskie MSZ zapie**alało po świecie i mobilizowało inne państwa (Unię EU, USA itd.) aby wspólnie kazali Ruskom sp***alać. Jeżeli tak się nie stanie, to wezmą Donieck, Ługańsk i Charków tak samo jak wzięli Krym - i świat nawet nie zauważy. W następnym kroku będzie reszta prawego brzegu (łącznie ponad 60% PKB Ukrainy), a cała reszta wróci do Putina na kolanach.
Im dłużej Ukraina się opiera tym lepiej dla nas.

Diomedes

2022-02-14, 13:47
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To, że tak jak Polak mieszkający w UK miałby w dupie walkę o Polskę, tak samo ukrainiec mieszkający w Polsce ma w dupie walkę o ukrainę...



...dobra a teraz jeszcze raz przeczytaj mój ostatni komentarz, tylko tym razem d o k ł a d n i e + przy okazji odpowiedz na moje pytanie

Szary_Jeleń

2022-02-14, 14:30
Mgmacius napisał/a:

Jedyna szansa polskiej armii w starciu z radziecka, to gdy ruscy padną ze śmiechu jak zobaczą co Polacy wystawili…



Tylko w Mielcu dziś na lotnisku widziałem ze 30. Blackhawki i Chinooki.

Mirek19850509

2022-02-14, 14:34
Polowa ukrow z kraju sp***olia , połowa z tej polowy co zostala jest za Putinem,wiec na h*j sie nato wpie**ala niech sobie bierze putin ten krym bo ukry same kraj poddaly ,juz dawno i nie poznałem ukra który by szanował polaka , wręcz nami gardza ,i znam ich język wirc wiem co pani na zmywaku pan na budowie ukier o współpracownikach mowia maja nas za ścierwa ,taka prawda a po polsku się uśmiechają :evil:

Juzwa

2022-02-14, 14:37
support3 napisał/a:

tępa PISowska k***a



Cieszę się, że masz mimo wszystko szacunek dla PiS-u. Napisałeś nazwę tej partii wielkimi literami. Szacun!