18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrestling- wywiady gwiazd

Verencen • 2013-01-09, 13:16
Wywiady z gwiazdami wrestlingu i ich genialne wypowiedzi :idzwch*j:


Po prostu brak słów :nietoperz:

Vroblov

2013-01-10, 03:13
OneTime napisał/a:


Słoneczny Patrol :D


Najpierw zadaj sobie pytanie co za debile oglądają KSW albo UFC ?

Ja osobiście mam wyj***ne na koszykówkę albo piłkę nożną albo ch*j wie co jeszcze, a nie mówię na osoby lubujące się w tych sportach, że są debilami.

Nawiązując do przyszłych spinaczy, napie**alaczy, wojowników, ulicznych fighterów. Tak wiem jest to udawane, nie jest to napie**alanie się do nieprzytomności za marchewkę jak to jest w przypadku UFC :) Sprawdź sobie zarobki wrestlerów a zawodników UFC. Godne pieniądze zarabiają, TYLKO NAJLEPSI w walkach o pas. I myślisz ile taki zawodnik może stoczyć takich walk w roku 1, max 2. Połowa wrestlerów mogła by bez najmniejszego problemu zostać wygrywającym fighterem w UFC, tylko zadajcie sobie pytanie po co ?

Besztać kogoś za coś co mu się nie podoba.

DEBIL !!!



Nie Słoneczny Patrol tylko Grom w raju

Przepraszam, za piwko jestem napie**olony i pomyliłem guzik piwo z cytuj

lolo555

2013-01-10, 19:23
kuźwa nie wiem jak to możliwe ale znam połowę tych popaprańców

Dża

2013-01-10, 22:53
Jak dla mnie, ten cały "WRESLING" to największy syf na świecie. Już lepiej orgazm udaje nieboszczyk niż oni, że się piorą po mordach. Jak miałem 13 lat, to rzeczywiście oglądało się ten cyrk z zapartym tchem. W końcu człowiek zaczął się zastanawiać jak to możliwe, że oni k***a przeżywają 10000 łamań karku w jeden sezon i nic im nie jest, a mi wystarczy, że zajebie się palcem o futrynę i nie mogę chodzić przez godzinę.

Teraz po latach włączyłem dla ciekawości to ścierwo. Oni nawet nie ukrywali, że się nie dotykają. Jeden czekał, aż drugi go pie**olnie o matę. Już lepiej pójść pod podstawówkę. Tam się lepiej leją na boisku, niż w tym całym wreslingu.

gihth

2013-04-14, 00:32
OneTime napisał/a:


I myślisz ile taki zawodnik może stoczyć takich walk w roku 1, max 2. Połowa wrestlerów mogła by bez najmniejszego problemu zostać wygrywającym fighterem w UFC, tylko zadajcie sobie pytanie po co ?





Sa goscie co tocza po 6 , nawet wiecej walk w roku, gdybys wiedzial cos o sztukach walki to wiedzialbys ze taki zawodnik przygotowuje sie do walki około 3 miesięcy i są to bardzo ciezkie treningi , ciezsze od gwiazd wwe . I nie pie**ol ze Wrestler, który sie wyj***l na silce mialby szanse z profesjonalnym zawodnikiem trenujacy sztuki walki ZAZNACZAM SZTUKI WALKI czyli jest w tym wyspecjalizowany i na pewno sobie z takim wrestlerem poradzi. I jeszcze pytasz po co ma walczyc za taki pieniadz jak moze przyaktorzyc -- wiesz dlaczego ?? bo ludzie maja swoje pasje, ktorym poswiecaja swoje zycie pieniadz nie jest w zyciu najwazniejszy goscie maja swoje ambicje ktore chca spelnic jesli chca napie**alac sporty walki to napie**alaja sporty walki a nie k***a aktorzą, i nie podawajcie juz przykladow ze wrestling nie jest udawany to jest ch*j ze czasami jakis wrestler wylapie strzala albo kolano, bo i tak wiekszosc nie dochodzi.Nie mam nic przeciwko wrestlingowi kto chce niech to oglada, ale niech pozniej nie pie**oli głupot ze kazdy wrestler z wwe napie**olilby perfekcyjnie wytrenowanych zawodnikow mma no japie**ole