18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrestling- wywiady gwiazd

Verencen • 2013-01-09, 13:16
Wywiady z gwiazdami wrestlingu i ich genialne wypowiedzi :idzwch*j:


Po prostu brak słów :nietoperz:

PepsiQ

2013-01-09, 20:37
FrasQs napisał/a:

Poj***na Rozrywka Dla Poj***nych hamerykanów.



Polaczki też to oglądaja ;)

mikEWrona

2013-01-09, 20:44
Kuuurwa czlowieku hahaha nie masz pojecia jak mnie tym rozj***lem siedze i sie smieje pol godziny az sie poplakalem hah piwkoo

Arczi.Milano

2013-01-09, 20:50
Ale mi się ryj wysuszył więc piwko dla mnie

Spoko mam 2 :D

teken

2013-01-09, 20:58
O k***a, Hulk Hogan, jak ja dawno tego dziada nie widziałem, jak się ten serial na plaży z nim nazywał ? :P

emilos66

2013-01-09, 21:00
Że też chciało się to komuś składać, żal mi niektórych ludzi...

timon29

2013-01-09, 21:28
A ja się pytam.
CO TO K**WA JEST?!

Widać że w U.S&A mają kiepskie powietrze...

Lestat665

2013-01-09, 21:34
hył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hyłhył hył hył..... Panu już podziękujemy :D

zjerycha

2013-01-09, 21:34
się zapowietrzyli

Dża

2013-01-09, 22:00
Zaawansowany angielski wymagany.

Grabarzysko

2013-01-09, 22:04
Większego gówna nie widziłem

bionicle93

2013-01-09, 23:11
za ch*j nie sadystyczne.
za ch*j nie smieszne.
ch*jowe.

Sprobuj sie tak kiedys 'na niby' ponapie**alac poskakac to nie bedziesz jak oni sapal, ale lezal k***a bez zycia.

OneTime

2013-01-10, 01:26
teken napisał/a:

O k***a, Hulk Hogan, jak ja dawno tego dziada nie widziałem, jak się ten serial na plaży z nim nazywał ? :P


Słoneczny Patrol :D

Marian Pudzianowski napisał/a:

Co za debile to oglądają?


Najpierw zadaj sobie pytanie co za debile oglądają KSW albo UFC ?

Ja osobiście mam wyj***ne na koszykówkę albo piłkę nożną albo ch*j wie co jeszcze, a nie mówię na osoby lubujące się w tych sportach, że są debilami.

Nawiązując do przyszłych spinaczy, napie**alaczy, wojowników, ulicznych fighterów. Tak wiem jest to udawane, nie jest to napie**alanie się do nieprzytomności za marchewkę jak to jest w przypadku UFC :) Sprawdź sobie zarobki wrestlerów a zawodników UFC. Godne pieniądze zarabiają, TYLKO NAJLEPSI w walkach o pas. I myślisz ile taki zawodnik może stoczyć takich walk w roku 1, max 2. Połowa wrestlerów mogła by bez najmniejszego problemu zostać wygrywającym fighterem w UFC, tylko zadajcie sobie pytanie po co ?

Besztać kogoś za coś co mu się nie podoba.

DEBIL !!!

Dżoker

2013-01-10, 02:21
Echis napisał/a:

Widzicie, ten filmik podsumowuje tych wszystkich wrestlerów. Nic tylko sapać potrafią.



Tiaa... przypomniała mi się sytuacja, gdy w jakimś mieście w Anglii miała tego samego wieczoru odbyć się gala wrestlingu i kickboxingu. Złożyło się tak, że wrestlerzy i zawodnicy mieszkali w jednym hotelu. Kickboxerzy zaczęli sprzeczki mówiąc, że wrestling jest udawany i obrażali wrestlerów, i ich fanów. W pewnym momencie fani boxerów zaczęli zaczepiać jednego z sędziów i wtedy właśnie wkroczyli wrestlerzy. Nie było większych rękoczynów ale zapaśnicy skutecznie powstrzymywali "wielkich sportowców i boxerów" przed rozpoczęciem bójki aż do przyjazdu policji.

Inna sytuacja. W barze w Detroit pewien słynny zawodnik wrestlingu o pseudonimie Kane miał starcie z przeciwnikiem pudziana, Timem Sylvią. Skończyło się tak, że Sylvia dostał wpie**ol od jednego z tych który "tylko sapać potrafi" i opuścił bar ze złamanym nosem.

Ja nie dopie**alam się, że ktoś ogląda 22 pajaców w rajstopkach, 12 facetów oddzielonych siatką jak jakieś małpy czy MMA w którym przez większość walki leżą przytuleni do siebie na środku ringu ;)