18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol za poglądy

phrontch • 2020-04-26, 22:04
Według opisu, mężczyzna został pobity za to, że powiedział, że Wilson Lima to najlepszy gubernator na świecie. Wilson Lima jest od 2019 roku gubernatorem stanu Amazonas, którego stolicą jest Manaus




DużyKutas

2020-04-26, 22:08
To strach być tam lekarzem, za późno coś zdiagnozujesz albo pacjent nie wyzdrowieje i dostaniesz kosę albo serie z granatnika. j***ć ta Brazylię, niech Portugalia znowu ją kolonizuje.

Ca...........on

2020-04-26, 22:57
@up Niedługo jak PO-KO przegra jedne i drugie wybory, będziesz miał takie bojówki "obrońców konstytucji" na ulicach. Już dziś jak wyjdziesz w koszulce z "PiS" i przejdziesz się Krakowskim Przedmieściem, to jest duża szansa, że zarobisz w ryj, a na Kabatach czy innej fermie lemingów w takiej koszulce to niemal jak dawniej po zmroku na Ząbkowskiej.

Kostor

2020-04-26, 23:05
Ciekawe jak wyglada tam liczenie glosow i w ogole glosowanie...

Ten kraj wymknal sie spod kontroli, czas go zresetowac jak Hiroshime

AbelardG

2020-04-27, 00:13
Wystarczy, że w Polsce pod kościołem powiesz : "PRECZ z Kaczyńskim", to też cię skopią jak psa, beneficjenci 13 emerytury i 500+

bercisko

2020-04-27, 08:02
Człowiek - Pęknięty Księżyc rządzi i depcze.

Glockiem

2020-04-27, 09:09
Floryści XD

wertuqq

2020-04-27, 09:15
Sądząc po dupsku jednego z adwersarzy, to głodu nie cierpi. Czyli faktycznie ten gubernator nie jest taki zły. :kawa:

V8ROG

2020-04-27, 09:52
Caramon napisał/a:

@up Niedługo jak PO-KO przegra jedne i drugie wybory, będziesz miał takie bojówki "obrońców konstytucji" na ulicach. Już dziś jak wyjdziesz w koszulce z "PiS" i przejdziesz się Krakowskim Przedmieściem, to jest duża szansa, że zarobisz w ryj, a na Kabatach czy innej fermie lemingów w takiej koszulce to niemal jak dawniej po zmroku na Ząbkowskiej.



To powiedz mi kto ma rządzic polską żeby było Dobrze? Ty chyba jesteś tak głupi jak reszta społeczeństwa które myśli że polityk robi coś dla naszego kraju? W pierwszej kolejności myślą o sobie i najbliższych. Jak ja byłbym politykiem to kradł bym tyle ile można bo robiłbym to według prawa. Ci wszyscy co myślą że politycy to dobry ludzie to są debilami, debilami i dlatego mamy jak mamy. I pie**olić tych wszystkich fałszywych polityków

McQurwa

2020-04-27, 10:49
AbelardG napisał/a:

Wystarczy, że w Polsce pod kościołem powiesz : "PRECZ z Kaczyńskim", to też cię skopią jak psa, beneficjenci 13 emerytury i 500+



Na tym biegunie stoją z jednej strony bereciarze Rydzyka, a z drugiej strony byli ubole Komorowskiego. Możecie się dalej k***y kopać
:kop:

Kurde26

2020-04-27, 13:03
Mokry sen wyborców PiS

janlew

2020-04-27, 17:12
AbelardG napisał/a:

Wystarczy, że w Polsce pod kościołem powiesz : "PRECZ z Kaczyńskim", to też cię skopią jak psa, beneficjenci 13 emerytury i 500+


Gdzieś ty widział lewaka czy innego parcha kopanego pod kościołem?

maaciek872

2020-04-27, 19:06
pewnie zwolennicy pisu buhehehehe