18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol za poglądy

phrontch • 2020-04-26, 22:04
Według opisu, mężczyzna został pobity za to, że powiedział, że Wilson Lima to najlepszy gubernator na świecie. Wilson Lima jest od 2019 roku gubernatorem stanu Amazonas, którego stolicą jest Manaus




Misieq

2020-04-28, 13:06
Wpie**olic komuś za inne poglądy, Ok. Ale napie**alac nieprzytomnego, leżącego człowieka to dla mnie gruba przesada. Zrównać z ziemia ten k***idołek

sa...........os

2020-04-28, 13:19
Cytat:

Niedługo jak PO-KO przegra jedne i drugie wybory, będziesz miał takie bojówki "obrońców konstytucji" na ulicach. Już dziś jak wyjdziesz w koszulce z "PiS" i przejdziesz się Krakowskim Przedmieściem, to jest duża szansa, że zarobisz w ryj, a na Kabatach czy innej fermie lemingów w takiej koszulce to niemal jak dawniej po zmroku na Ząbkowskiej.



Taa... bo te dzbany z drugiej strony barykady zawsze emanowały wprost sympatią do bliźniego i osób o odmiennych poglądach... Jedni i drudzy napędzają sobie to koło nienawiści, zasilane dodatkowo bełkotem z TVP i TVN.

Cytat:

Jak ja byłbym politykiem to kradł bym tyle ile można bo robiłbym to według prawa.



To przykre. Ja bym tak na ten przykład nie robił. I wiele innych osób, które niestety w politycznym świecie nie podskoczą nigdy wyżej kostek, gdyż polityka opiera się na fundamentach sk***ysyństwa. Honorowi ludzie zostaliby zmieceni w trymiga w tym burdelu. Ale to co piszesz, potwierdza jednak, że jest społeczne przyzwolenie na coś takiego, heh. Widocznie przyzwoitość w dzisiejszych czasach już nie istnieje, i jedyne co trzyma społeczeństwo w ryzach to tylko strach przed konsekwencjami prawnymi.

Pankracy_Młot

2020-04-28, 22:36
Caramon napisał/a:

@up Niedługo jak PO-KO przegra jedne i drugie wybory, będziesz miał takie bojówki "obrońców konstytucji" na ulicach. Już dziś jak wyjdziesz w koszulce z "PiS" i przejdziesz się Krakowskim Przedmieściem, to jest duża szansa, że zarobisz w ryj, a na Kabatach czy innej fermie lemingów w takiej koszulce to niemal jak dawniej po zmroku na Ząbkowskiej.



Za popieranie socjalistów (nie ważne czy z pis czy z po) pobicie to akt łaski.

Kostor napisał/a:

Ciekawe jak wyglada tam liczenie glosow i w ogole glosowanie...
Ten kraj wymknal sie spod kontroli, czas go zresetowac jak Hiroshime



pewnie BOPE liczy głosy

Kostor napisał/a:

Ciekawe jak wyglada tam liczenie glosow i w ogole glosowanie...
Ten kraj wymknal sie spod kontroli, czas go zresetowac jak Hiroshime



Tak jest. Nak***iać atomem aż zostaną tylko "cienie" na podłodze.