18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol w autobusie

~LegendarnyZiom • 2017-06-02, 19:15
Ciekawe o co poszło? :nie_znaju:


Wiewór

2017-06-03, 14:38
Orangutan nie zauważył przed drzwiami piktogramu psom i murzynom wstęp wzbroniony

KJP678

2017-06-03, 18:17
Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach. Autobus, pełen ludzi tłok (godzina 16, powroty z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby).
Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała
- autobus już rusza.
Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi wniebowzięta.
Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani."
Na co babcia odpowiada: "Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym."
Nagle kierowca z całej siły wciska hamulec i autobus z piskiem opon zatrzymuje się. Kierowca, czerwony ze złości, podchodzi do murzyna, wypie**ala mu z bani bez pytania, poprawia lewym prostym i wygania na kopach murzyna z autobusu. Po wszystkim wraca na swój fotel i kontynuuje podróż rozwożąc pasażerów.
Pasażerowie, będący świadkami tego wydarzenia, klaskali kierowcy przez trzy przystanki :brawo:

Hvsarz

2017-06-04, 00:32
Jeśli to nie bajka, to widzę, że w Gliwicach ostry zjazd półgłówków macie..

Rangraf

2017-06-04, 03:10
Zjazd do zajezdni - gapowicz bez biletu. Co więcej trzeba?

judasz1984

2017-06-04, 11:31
wsiadł do niewłaściwego autobusu

ehbeng

2017-06-04, 14:14
jak o co poszło, biali to przecież rasiści :D

Byczys

2017-06-04, 14:42
Method Man dostaje w p*zdę