18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol transom

~McSadol • 2021-05-24, 20:44
W Omsku też ich nie lubią :mrgreen:

opis:
Poranek osoby transpłciowej nie zaczyna się od kawy ...

Omsk, 6 rano, sobota, wejście do kawiarni, w której często zbierają się osoby LGBT.

Lokalny aktywista Nikolai Rodkin powiedział, że „osoba transpłciowa doznała urazu głowy i wstrząsu mózgu”.

Ale to nie wszystko. Według niego ten sam samochód wkrótce wrócił, sześciu wysiadło z niego, wybiło drzwi i połamało kamery monitorujące.


programista4k

2021-05-24, 20:47
kim byli ci co ich bił bo nagrywane deska klozetowa

djpyza

2021-05-24, 21:24
też ich nie lubię ale k***a jak siedzą cicho i nie kłapią dziobem. i się nie panoszą oh i ah . To mi wtedy niczym nie przeszkadza nie zwracam w ogóle uwagi .

plastic

2021-05-24, 21:26
dobrze i źle, bo jak tylko wyszedł jakiś facet to sp***olił jak dzieciak.

ans83[Ż]

2021-05-24, 21:58
plastic napisał/a:

jak tylko wyszedł jakiś facet



a jesteś pewien? :D

eMFat

2021-05-24, 23:37
Nie wdając się już w ideologiczne dysputy to kolejny mały fiutek który musi się dowartościować zlaniem 2 razy mniejszego przeciwnika który nawet się nie broni. Widać jakim jest kozakiem w chwili kiedy ktoś zbliżony gabarytowo pojawia się w polu widzenia - natychmiast ogon pod siebie i ucieczka

Heliar

2021-05-24, 23:42
Dziś padło na LGBT jutro na nastolatków pod blokiem, ot taki typ co se musi ulżyć.

Pogrom

2021-05-25, 00:01
"W Omsku też ich nie lubią " - śmieszne w ch*j. Naprawdę. Podpity kozak ładuje słabszego, nic tylko patrzeć i żreć popcorn.

habiTEK

2021-05-25, 00:25
lokal.szczecin napisał/a:

bardzo ale to bardzo ładny film!



ty jesteś naprawdę takim samym debilem jak ten kretyn z auta ?
też lubisz napier.... bez sensu w cokolwiek? równiez łamiesz znaki, depczesz kwiatki, bo jesteś idiotą
i nam to przedstawiłeś. hmmm to współczuję. jeśli tak jest - mam nadzieję że szybko ci obiją ryja, również
za NIC. spieprzaj.

swampman

2021-05-25, 01:33
djpyza napisał/a:

też ich nie lubię ale k***a jak siedzą cicho i nie kłapią dziobem. i się nie panoszą oh i ah . To mi wtedy niczym nie przeszkadza nie zwracam w ogóle uwagi .



nie wiem k***a gdzie ty mieszkasz... w amsterdamie? w san francisco? warszawa?

podejrzewam ze ani razu nie widziales transa jesli jestes w polsce. a nawet jak widziales raz no to k***a szok. musisz isc na terapie napewno zrylo ci to beret :lol:
jesli przeszkadza ci zwykly pedzio to tez masz cos z glowa a lubic ich nie musisz.

jak ponad 30 lat zyje w polsce tak k***a nie widzialem transa, przynajmniej nie rzucil mi sie w oczy.
gejow podejrzewam ze widzialem nie raz bo cioty mozna poznac bo gestykulacji ubiorze itd
najlepsze ze ciagnacych sline pedalow tez nie widzialem. nawet trzymajacych sie za rece.

za to obrzydza mnie k***a niesamowicie para czy to nastolatkow czy to dorosych lizacych sie w miejscu publicznym i wydajacych poj***ne przy tym odglosy.
do tych bym strzelal tak samo jak to pary lizacych sie gejow.
ale lezby zawsze spoko :lol:

KrólikBugs

2021-05-25, 03:22
swampman napisał/a:

nie wiem k***a gdzie ty mieszkasz... w amsterdamie? w san francisco? warszawa?
podejrzewam ze ani razu nie widziales transa jesli jestes w polsce. a nawet jak widziales raz no to k***a szok. musisz isc na terapie napewno zrylo ci to beret
jesli przeszkadza ci zwykly pedzio to tez masz cos z glowa a lubic ich nie musisz.
jak ponad 30 lat zyje w polsce tak k***a nie widzialem transa, przynajmniej nie rzucil mi sie w oczy.
gejow podejrzewam ze widzialem nie raz bo cioty mozna poznac bo gestykulacji ubiorze itd
najlepsze ze ciagnacych sline pedalow tez nie widzialem. nawet trzymajacych sie za rece.
za to obrzydza mnie k***a niesamowicie para czy to nastolatkow czy to dorosych lizacych sie w miejscu publicznym i wydajacych poj***ne przy tym odglosy.
do tych bym strzelal tak samo jak to pary lizacych sie gejow.
ale lezby zawsze spoko




zlosnik

2021-05-25, 04:42
habiTEK napisał/a:

ty jesteś naprawdę takim samym debilem jak ten kretyn z auta ?
też lubisz napier.... bez sensu w cokolwiek? równiez łamiesz znaki, depczesz kwiatki, bo jesteś idiotą
i nam to przedstawiłeś. hmmm to współczuję. jeśli tak jest - mam nadzieję że szybko ci obiją ryja, również
za NIC. spieprzaj.



a ty co cwe*?