18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol transom

~McSadol • 2021-05-24, 20:44
W Omsku też ich nie lubią :mrgreen:

opis:
Poranek osoby transpłciowej nie zaczyna się od kawy ...

Omsk, 6 rano, sobota, wejście do kawiarni, w której często zbierają się osoby LGBT.

Lokalny aktywista Nikolai Rodkin powiedział, że „osoba transpłciowa doznała urazu głowy i wstrząsu mózgu”.

Ale to nie wszystko. Według niego ten sam samochód wkrótce wrócił, sześciu wysiadło z niego, wybiło drzwi i połamało kamery monitorujące.


tycho

2021-05-25, 09:13
djpyza napisał/a:

też ich nie lubię ale k***a jak siedzą cicho i nie kłapią dziobem. i się nie panoszą oh i ah . To mi wtedy niczym nie przeszkadza nie zwracam w ogóle uwagi .



Niby masz rację, ale opowiem Ci historie z życia wziętą. Kumpel studiował na Akademi Sztuk Pięknych i kiedyś na imprezę przyprowadził dwóch takich niezdecydowanych płciowo, bo u niego na uczelni akurat takiego ścierwa nie brakowało. Oczywiście jak już trochę popiliśmy to wywiązała się rozmowa z pedałami, ale pełna kultura, merytoryka itd. Konkluzja była taka, że oni niczego nie chcą tylko normalnie żyć i żeby nikt się nie interesował, co oni tam robią w łóżku. Pełna zgoda, co do tego. Ale jakiś czas później widziałem tych samych pedałów na jakimś marszu w obrobie ich praw z transparentami o adopcji dzieci i innymi gównami. Także pamiętaj kolego pedały i inni zboczeńcy są jak dresy spod żabki, jak stoi sam to mordy nie otworzy i będzie się z Tobą zgadzał we wszystkim, a jak są w grupie to zdanie zmieniają, dlatego uważam, że trzeba ich napie**alać profilatycznie tak jak na filmie.

maddog77

2021-05-25, 09:20
Gdyby o 6stej siedzieli w domu i jedli jak ludzie śniadanie a nie pili kawę na czczo nic by takiego się nie wydarzyło.

Carti

2021-05-25, 09:52
głupie zwierzę
goście nic nie robią a ten wychodzi i ich okłada, ubytek społeczny do utylizacji

Justynka99

2021-05-25, 11:24
A jak tacy frajerzy atakujący przypadkowych ludzi potem płaczą na salach sądowych, że to "lewactwo" ich skazuje. Czasem naprawdę ciężko opanować śmiech :D

lukasz198565

2021-05-25, 11:36
NO TO SIĘ POPISAL QRWA k***ISZON SIŁA... j***nY Sk***YDZIAD SIEDZĄ SOBIE LUDZIE I ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ ZJEB aby coś zrobić drugiemu... Właśnie w czasie wojen samo takie genetyczne gówno zostało... Nic nie robią dla innych życie qrwa pozbawione sensu dla mnie haha co trzeba mieć w głowie jakie gooownooo i życie bez ambicji aby napie**alać kogoś za nic.... Qrwa za poglądy... Za wygląd... No to wracaj do jaskini jeden zjeb z drugim tym ch*jowym autkiem Raz! :-D :-D :-D

CzarnyAdolf

2021-05-25, 12:24
Niby transfoby a nie wyglądają na takich co się boją

janlew

2021-05-25, 16:19
djpyza napisał/a:

też ich nie lubię ale k***a jak siedzą cicho i nie kłapią dziobem. i się nie panoszą oh i ah . To mi wtedy niczym nie przeszkadza nie zwracam w ogóle uwagi .


Ale dzieci to widzą a k***y z MEN wmawiają im w szkołach że to normalne i trzeba być tolerancyjnym dla nich, dla BLM, i innych żydowskich wynalazków mających uderzać w naszą cywilizację. Nie ma już stosów w rosji dla takich, to se wzieli sprawy we własne ręce.

szinigami

2021-05-27, 01:44
tycho napisał/a:

Niby masz rację, ale opowiem Ci historie z życia wziętą. Kumpel studiował na Akademi Sztuk Pięknych i kiedyś na imprezę przyprowadził dwóch takich niezdecydowanych płciowo, bo u niego na uczelni akurat takiego ścierwa nie brakowało. Oczywiście jak już trochę popiliśmy to wywiązała się rozmowa z pedałami, ale pełna kultura, merytoryka itd. Konkluzja była taka, że oni niczego nie chcą tylko normalnie żyć i żeby nikt się nie interesował, co oni tam robią w łóżku. Pełna zgoda, co do tego. Ale jakiś czas później widziałem tych samych pedałów na jakimś marszu w obrobie ich praw z transparentami o adopcji dzieci i innymi gównami. Także pamiętaj kolego pedały i inni zboczeńcy są jak dresy spod żabki, jak stoi sam to mordy nie otworzy i będzie się z Tobą zgadzał we wszystkim, a jak są w grupie to zdanie zmieniają, dlatego uważam, że trzeba ich napie**alać profilatycznie tak jak na filmie.



Napie**alać nie warto, bo im jeszcze bardziej odwala i rzucają się potem na tych swoich spędach. Natomiast należy bardzo wyraźnie stawiać granicę między zboczeniem, a normalnością.