18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol psu deską spuszczony

crossdressphyxia • 2021-09-13, 17:38
Drewniana deska
Wytrzymałość 20/20
Długość broni - 120 cm
Obrażenia 10 (obuchowe)
Wymagana siła - 5 pkt

Ale gość i tak sobie dobrze radzi.




No-idea

2021-09-13, 21:34
wir00z napisał/a:

Nie wiem czy wiecie ale niektóre psy są szkolone,by bronić swojej posesji (może naprzeciwko było jego podwórko,ale była otwarta furtka),



To wg ch*jowo wyszkolony, a ty dalej masz naj***ne w głowie. Dobrze wyszkolony pies nie robi takich rzeczy jak to co się tu odpie**oliło, i ty chyba o tym nie masz zielonego pojęcia skoro tak się tu zesrywasz.

Tetrix

2021-09-13, 21:50
Nie dobił :catfacepalm:

Mcnamara92

2021-09-13, 23:07
wir00z napisał/a:

Czy ten pies zaatakował człowieka czy innego psa zjeby? Nie wiem czy wiecie ale niektóre psy są szkolone,by bronić swojej posesji (może naprzeciwko było jego podwórko,ale była otwarta furtka), właściciela lub czegokolwiek innego? Te małe sk***ysyny co ten zabity pies go gryzł są idealne w prowokowaniu,ale już żeby się bronić to nie da rady. Jakie tu wystąpiło niedoj***nie mozgowe to nie mam pytań.


Widać, że scierz jest dziki. Weź se jajca w imadło wpie**ol i nak***iaj mlotkiem poki wor nie peknie i same nie wypłyną.
Mi raz takie 2 dzikie k***iska prawie zagryzly mojego psa. Jednego prawie zaj***lem, oczywiscie poinformowalem o tym incydencie sluzby, ale pozniej zostal uspiony (agresywna mieszanka amstafa i rotweilera, i bez czipa, cos tam mi gliniarz gadał takiego) a drugi sp***olił bo byl mniejszy.
A do gułagu to winni wywieźć ciebie, idioci powinni byc odizolowani.

eb

2021-09-13, 23:12
k***a ale wy jesteście tępi i puści
Ale to normalne wsiury takie jak wy nie potrawią funkcjonować w społeczeństwie
Miałem 2 takie przypatki gdzie pies zaatakował dziecko a drugi jakąś kobietę
Pies jest skoncentrowany na swojej ofierze wystarczy złapać go za grdyke i poddusić pchając jego łeb w stronę osiary
Pies po 4, 6 sekundach puszcza po takiej akcji zawsze podbiegał własciciel
I pytał o jej wszystko ok
I to właściciel dostawał w łeb odemnie za swoją niekompetencje
j***ne tumany ch*j wam w matki

mygyry

2021-09-13, 23:18
eb napisał/a:

przypatki



I ty kogoś od tumanów wyzywasz...
Poza tym łapać agresywnego psa, ch*j wie czy nie wściekłego zamiast pie**olnąć go deską przez łeb? Nawet kacapy są od ciebie mądrzejsze.

PeteN88

2021-09-13, 23:21
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.



On głupi, czy po prostu upośledzony? Bo jak to drugie to nie chce mu przykrości robić, nie jego wina.

wojtecki2005

2021-09-13, 23:24
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.



ty jesteś chyba nie spełna rozumu ty masz pojęcie co piszesz za taką akcje ciebie też powinien odj***ć bo takich bałwanów powinno się też eliminować w piśdu

Folur

2021-09-13, 23:28
~Beny napisał/a:

Rozumiem, że jak Ciebie czy kogoś z Twoich bliskich zaatakuje luzem biegający pies, to ludzi chcących pomóc będziesz odganiał słowami 'zostawcie, to tylko pies, taką ma naturę!' i pozwolisz mu dalej gryźć?
Poważnie pytam.



ja zawsze jak jestem na rowerku i atakują mnie takie bezpanskie kundle to jebie im gazem po gałach...jak fajnie tarzają potem ryje w trawie i nastepnym razem nie atakują, lecz uciekają :D

Marcin360360

2021-09-13, 23:29
Beny napisał/a:

Rozumiem, że jak Ciebie czy kogoś z Twoich bliskich zaatakuje luzem biegający pies, to ludzi chcących pomóc będziesz odganiał słowami 'zostawcie, to tylko pies, taką ma naturę!' i pozwolisz mu dalej gryźć?
Poważnie pytam.


Lewaki to debile które myślą dopiero kiedy ich cos takiego spotka.

Diomedes

2021-09-13, 23:31
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Przygotowałeś dwie wersje komentarza, nie wiedziałeś na którą się zdecydować, więc wstawiłeś obie ?
Dlaczego cywilizacyjnej wyższości ? Ja właśnie pochwalam to, że się nie pie**olą w gówna jak zachodnia europa a pies to pies, jak zdechnie to ch*j z tym, weterynarzy pewnie mają, ale raczej nie będą się pie**olić w przypadki beznadziejne, czy ten jest taki nie wiem, może masz rację, że nie, chociaż mi się wydaje, że takie strzały na łeb to krytyczne obrażenia wewnętrzne lub przetrącony kark i , ale nie znam się



Otóż.... napisałem raz....zatwierdziłem. Komentarz się nie ukazał. Po jakimś czasie napisałem drugi raz krócej. Zatwierdziłem.... ten też się nie pojawił. Zaglądam teraz....i są dwa. Tak więc to wina "systemu". Na przetrącony kark psa też to nie wygląda. Podnosi się więc beznadziejnie nie jest. Jakby tak kilka razy w samą głowę dostał to sprawa wyglądałaby inaczej. Raczej wygląda na otumanionego i to porządnie, a samo uderzenie pewnie "groźniej" wygląda niż jego faktyczne efekty. Swoją drogą owczarki niemieckie i tak mają mnóstwo problemów zdrowotnych i to dzięki .....kynologom "poprawiającym" tę rasę z gównianym skutkiem.

luxpiotr

2021-09-13, 23:33
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.


Chyba prosisz się o wpie**ol.

DrAK

2021-09-13, 23:39
Takie psy, bezwarunkowo powinny iść do utylizacji. Nawet te szczekające przy bramie swojej posesji. Chodniki wąskie, ludzie jeżdżą bardzo szybko, dzieciaki kilkukrotnie wypadły by pod samochód, przestraszone przez nagłe szczekanie.

EksplozjaSmaku

2021-09-14, 00:01
Piekny widok udomawianego pchlarza, ale rowniez piekny bol dupska petlowersow w komentarzach.

MordaWKubełSzmato

2021-09-14, 00:09
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.



do lekcji łachudro, jutro sprawdzian z pszyrki

Laradzeki

2021-09-14, 00:50
wir00z napisał/a:

Czy ten pies zaatakował człowieka czy innego psa zjeby? Nie wiem czy wiecie ale niektóre psy są szkolone,by bronić swojej posesji (może naprzeciwko było jego podwórko,ale była otwarta furtka), właściciela lub czegokolwiek innego? Te małe sk***ysyny co ten zabity pies go gryzł są idealne w prowokowaniu,ale już żeby się bronić to nie da rady. Jakie tu wystąpiło niedoj***nie mozgowe to nie mam pytań.


Co ty pie**olisz gosciu??