18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol psu deską spuszczony

crossdressphyxia • 2021-09-13, 17:38
Drewniana deska
Wytrzymałość 20/20
Długość broni - 120 cm
Obrażenia 10 (obuchowe)
Wymagana siła - 5 pkt

Ale gość i tak sobie dobrze radzi.




wir00z

2021-09-13, 17:42
Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.

wojtekpwse

2021-09-13, 17:43
Ale go przeprogramował skutecznie.

~Beny

2021-09-13, 17:53
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.



Rozumiem, że jak Ciebie czy kogoś z Twoich bliskich zaatakuje luzem biegający pies, to ludzi chcących pomóc będziesz odganiał słowami 'zostawcie, to tylko pies, taką ma naturę!' i pozwolisz mu dalej gryźć?
Poważnie pytam.

~_Yarko_

2021-09-13, 17:55
Za szczegółowy opis oręża :piwo:

Ca...........on

2021-09-13, 17:56
wir00z napisał/a:

jestę śliniące się pieseczkowo-piesuniowe gamoniopodobne bubu i nie wię co powiedzię, ale coś powię



@wir200z Weź sam deskę i to najlepiej z gwoździem i jebnij się w łeb - tak profilaktycznie. Ale najpierw w jaja, żeby się nie rozmnażać.

mygyry

2021-09-13, 17:58
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.



Jakby ciebie jeszcze pie**olnął to by go puścili za dobre sprawowanie, capie.

wir00z

2021-09-13, 18:18
Beny napisał/a:

Rozumiem, że jak Ciebie czy kogoś z Twoich bliskich zaatakuje luzem biegający pies, to ludzi chcących pomóc będziesz odganiał słowami 'zostawcie, to tylko pies, taką ma naturę!' i pozwolisz mu dalej gryźć?
Poważnie pytam.





mygyry napisał/a:

Jakby ciebie jeszcze pie**olnął to by go puścili za dobre sprawowanie, capie.





Caramon napisał/a:

@wir200z Weź sam deskę i to najlepiej z gwoździem i jebnij się w łeb - tak profilaktycznie. Ale najpierw w jaja, żeby się nie rozmnażać.



Czy ten pies zaatakował człowieka czy innego psa zjeby? Nie wiem czy wiecie ale niektóre psy są szkolone,by bronić swojej posesji (może naprzeciwko było jego podwórko,ale była otwarta furtka), właściciela lub czegokolwiek innego? Te małe sk***ysyny co ten zabity pies go gryzł są idealne w prowokowaniu,ale już żeby się bronić to nie da rady. Jakie tu wystąpiło niedoj***nie mozgowe to nie mam pytań.

torturant

2021-09-13, 18:23
"To wina właściciela, nie psa".

mygyry

2021-09-13, 18:28
wir00z napisał/a:

Czy ten pies zaatakował człowieka czy innego psa zjeby? Nie wiem czy wiecie ale niektóre psy są szkolone,by bronić swojej posesji (może naprzeciwko było jego podwórko,ale była otwarta furtka), właściciela lub czegokolwiek innego? Te małe sk***ysyny co ten zabity pies go gryzł są idealne w prowokowaniu,ale już żeby się bronić to nie da rady. Jakie tu wystąpiło niedoj***nie mozgowe to nie mam pytań.



No i ch*j? Wyszedł ze swojej posesji i jest niebezpieczny to do ziemi, masz z tym problem to idź possij fiuta jednemu ze swoich psów, bo zapewne mieszkasz z nimi jak w oborze waląc konia jak merdają ogonem.

~Beny

2021-09-13, 18:31
wir00z napisał/a:

Czy ten pies zaatakował człowieka czy innego psa zjeby? Nie wiem czy wiecie ale niektóre psy są szkolone,by bronić swojej posesji (może naprzeciwko było jego podwórko,ale była otwarta furtka), właściciela lub czegokolwiek innego? Te małe sk***ysyny co ten zabity pies go gryzł są idealne w prowokowaniu,ale już żeby się bronić to nie da rady. Jakie tu wystąpiło niedoj***nie mozgowe to nie mam pytań.



Zjeba, to sobie w otoczeniu poszukaj, bo musiał mieć spory wpływ na Ciebie skoro takie kocopoły wypisujesz. To raz.
Dwa. Widziałeś dokładnie filmik? Babka pokazuje poszczypaną dłoń, czyli ją też gryzł.
Kolejna rzecz, to jak napisałeś podwórko z otwartą furtką. Jak masz psa, który jest/może być agresywny, to TWOIM zasranym obowiązkiem jest, żeby nie dopuścić do sytuacji, że pies wyjdzie poza bramkę i zaatakuje kogokolwiek.
Masz psa, to go pilnuj, bo ktoś inny go za Ciebie przypilnuje.

bercisko

2021-09-13, 18:46
Łowczarek siedzi i rozkminia czemu łeb go tak napie**ala, bo Pan Deska zresetował mu pamięć.

bojleros

2021-09-13, 18:51
Smutek i żal ..... że tylko pies zapłacił za głupotę właściciela. Ameba która wypuściła psa luzem powinna poczuć na czym polegają brazylijskie klimaty.

xXx5226

2021-09-13, 19:03
wir00z napisał/a:

Tej k***ie co jebla tego psa to się należy 100 lat w gułagu,wraz z rodziną. j***ne kacapskie ścierwo,ha tfu.



z jakiego śmietnika Cię wygrzebali ?