18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Haly Burton

2013-05-20, 16:19
Miło mi widzieć post na temat Worms Armageddon, jako że jestem stałym użytkownikiem Sadola jak i graczem w WA od wielu lat, postaram się przybliżyć wam ten temat.

Po 1 jeżeli chcesz grać w wormsy to tylko w Worms Armageddon (W:A) gdyż po wypuście worms 1 a potem worms 2, WA było
poprostu kompletne graficznie jak i pod kontem samego silnika gry.
Nastepne wyszło Worms World Party (WWP) które praktycznie niczym nie roznilo sie od W:A. Wszelkie nastepne wersje są zj***ne i
nie da się ich porównać do W:A - dlaczego ?

Bo po WWP od firmy t17 odszedł ich mózg od silnika gry ( niepamiętam nazwiska) gdyż nie podobala mu się polityka firmy która chciała kierować produkt dla coraz to mlodszych graczy, co skłaniało sie do uproszczania gry i jej wszelkich aspektów.

W:A jako jedyne od początku było poprawiane non stop - coraz to nastepne updaty poprawialy fizykę gry i polepszały użytkowanie samych wormsów. Osobiście grałem na wszystkich możliwych wersjach Windowsa, możecie również bez problemu grać w nie na Linuxie. Ja gram teraz na 7demce, i nei tzreba żadnych cudów żeby gre odpalić.

Mimo że od wypuszczenia gry minelo 14 lat to dalej dzien w dzien wpadająć na WormNeta zawsze jest od 50 do 120 graczy online


Od 5 lat dziala strona www.tus-wa.com naktórej są wszyscy gracze zapisani którzy chcą się odznaczyć pod względem rywalizacji z innymi, znajdziemy tam forum, repleye, turnieje lige, puchary , rankingi itp....


Najwięcej gra Rosjan, potem są brazylijczycym chilijczycy i Polacy, ale rownież spotamy wielu skandynawów, hiszpanów, niemców, jaki i egipcjan i innej maści ludzi.

Jako Polacy nie mamy się czego wstydzić, gdyż mamy u siebie zajebistych graczy na poziomie top 10 powiedzmy wpisałbym 3 polaków. i to w pierwszej piątce 8-)

tutaj daje ranking ligi ogolny od samego początku (większość dobrych graczy gra w nią ale ą wyjątki)
http://www.tus-wa.com/leagues/classic-standings/?s=overall


Co jest w wormsach najlepsze ??
1. realistyczna fizyka w ch*j ! nie ma innej takiej gry,
2. Możliwość grania wielu rożnych schematów więc ta gra niemoże się znudzić - kto zacznie, nie przestanie (ja mam 26 lat, a kupilem oryginalne CD w 2000 roku)
3. Jest trudna, nie da się zybko zrobić skilla w najwazniejszych aspektach gry - lina/ rzucanie granatów/ używanie bazooki/ .
Żeby być dobrym nie wystarczy tylko opanować skila ale też być kumatym, bo inaczej przejebiesz.

niechce mi się dalej pisać........ bo jestem właśnie w biurze - POPROSTU POLECAM ;-)

golind

2013-05-20, 16:30
Uwielbiam Wormsy naprawdę miło pooglądać jak tacy "pro" gracze napie**alają w tę super klasyczną gierkę piwko leci! :D

Snipere

2013-05-20, 20:20
DaNNiOoZ napisał/a:

Sam chciałem to napisać. Chwila szukania po słowach i proszę:
The Boppers - Rama Lama Ding Dong
Edit:
Chodzi mi o piosenkę, która leci od 2:15.



Nazwy macie od 7:43.

BulletTime

2013-05-20, 21:27
znacznie lepsze są z 2010 i 2011...

-vokial-

2013-05-20, 21:49
HA! Wiem to jest pokaz jak gra pechowy Rudzielec!

TheLiszaj

2013-05-20, 23:57
k***a... Nigdy nie byłem w stanie wykminić na jakiej zasadzie działa ta podstawowa bazooka... Strzelasz w niebo i do Ciebie wraca.

Haly Burton

2013-05-21, 09:53
TheLiszaj napisał/a:

k***a... Nigdy nie byłem w stanie wykminić na jakiej zasadzie działa ta podstawowa bazooka... Strzelasz w niebo i do Ciebie wraca.




wiatr k***a, wiatr :-D