18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World Trade Center Ostatni Telefon

Marsto • 2013-05-08, 05:27
Wiem że już dawno po tym, ale może kogoś zaciekawi\zainteresuje.

Wpisywałem w tagach ale nie znalazłem więc wrzucam. Warto obejrzeć.


Marsto

2013-05-08, 12:30
janekk9 napisał/a:

Istnieje wiele teorii spiskowych na ten temat.
Dla wszystkich fanów teorii spiskowych polecam film "Zeitgeist".
Środkowa część tego filmu właśnie mówi o kontrowersjach dotyczących 9/11.



Oczywiście istnieje, ale nie wiem czy kiedykolwiek dowiemy się jak było naprawdę :)

zielak300

2013-05-08, 12:48
Kogo WTC interesuje... Rozgryźmy tajemnice smoleńską.

Svetlan

2013-05-08, 13:11
WTC to spreparowany film. Jedna wielka iluzja. Serio wierzycie że takie WTC istniało?...

pakicito

2013-05-08, 13:19
Cytat:

WTC to spreparowany film. Jedna wielka iluzja. Serio wierzycie że takie WTC istniało?...


właśnie, ja kiedyś wrzuciłem paszport do ogniska i był nienaruszony

T-Will

2013-05-08, 13:38
Gość brzmi jak jamajski rastaman.

ściwanek

2013-05-08, 13:40
ch*jowa śmierć...

Kreeggan

2013-05-08, 13:44
Mocne, ten ostatni krzyk zostaje w pamięci.
Telefonistka też miała niełatwe zadanie, z góry było wiadomo że nikt się na te piętra nie wespnie i ich nie uratuje, więc musiała ściemniać do końca, a teraz z tym żyć.

klint0n

2013-05-08, 14:04
Jak powiedział BANG to mu się nie wyświetliło! Pozdro dla kumatych.

ni...........ne

2013-05-08, 14:04
ale debili na sadolu, każdy wierzy w jakąś teorie spiskową (albo wymusza piwa od reszty idiotów). Ale nie martwcie się, jak już będę bogaty to zafunduje wam leczenie w psychiatryku

Marsto

2013-05-08, 15:22
nieodwracalne napisał/a:

ale debili na sadolu, każdy wierzy w jakąś teorie spiskową (albo wymusza piwa od reszty idiotów). Ale nie martwcie się, jak już będę bogaty to zafunduje wam leczenie w psychiatryku



:badyl: Jeżeli myślisz że mi zależy na piwach to jesteś w błędzie :o

kaktuz

2013-05-08, 15:45
oo nie gimbaza zachwyca sie Zeitgeist najlepsze że w filmie o sztuce manipulacji sami gimbusy jesteście wodzeni za nos ja pie**ole otwórzcie oczy i nie łykajcie wszystkiego k***a dzieci neostrady

zeitgeist filmy davida icka , obama deception , illuminati ,end game , kimatica ,big picture
to wszystko jest zrobione właśnie aby manipulowac ludzmi i ich poglądami ludzie nie dajcie robić z siebie idiotów

EdmundKemper

2013-05-08, 16:49
Taa. Madryt to też ściema byłą. Jakbyście tak drążyli na temat zamachów w Madrycie to też doszlibyście do nieprawdopodobnych "faktów". Tylko nie wiadomo czemu akurat Madrytem nikt się tak nie interesuje...

Ant1984

2013-05-08, 16:53
Dla elit jesteśmy zwykłym chodzącym mięsem. Mrówkami, które można rozdeptać, jeśli oni tak zechcą.

Więc jeśli coś się będzie działo, to nie ma co zbytnio dbać o własne bezpieczeństwo, bo oni i tak cię wykończą.
Powoli i tak już teraz nas wykańczają zatruwając żywność, przekłamując medycynę, jak i wszystko, co może być dla nas korzystne.

al...........10

2013-05-08, 17:45
Ja pie**olę, co za kłamliwe szuje. On okłamał żonę, że ok, a oni ściemniali jemu, że już idą. No ja pie**olę... Wolałbym dowiedzieć się od razu, że za chwilę zginę i przygotować się do tego. Ale w sumie jemu się nie należało, bo sam ściemnił żonie, która przez jakiś czas była pewna, że jej mąż uratował się z katastrofy.