18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock 2012

UfoTeam* • 2012-12-04, 03:19
Ciekawy montaż z punktu widzenia uczestnika.



Dla hejterów: tak byłem 6 razy, jestem technikiem estradowym w Polsce i nie tylko i tym zarabiam na życie, robię to co lubię.
Dla zainteresowanych: lepsza jakość na YT: /watch?v=dgvE0IfeEn8

Szukałem po tagach, nie znalazłem. Jeżeli powieliłem to przepraszam.

pa...........ho

2012-12-04, 17:50
Fajnie wygląda ta zabawa przed sceną itp. ale mi się nie widzi to całe brudasowo w polu namiotowym, cenie sobie prysznic. Z chęcią tam bym pojechał gdybym miał jakiś hotel czy coś w pobliżu. ;)

miniszuta

2012-12-04, 17:53
Trza pojechać, por*chac late cipska i zostawic

sauerps

2012-12-04, 18:01
PsK napisał/a:

Wszyscy k***a tacy tolerancyjni piszący o wolności i byciu sobą na woodstocku. pie**olicie jak mało kto, jakbyście zobaczyli kogoś taplającego się w błocie o 15 w centrum miasta to na pewno byłby fajnym pośmiewiskiem dla was. Więc j***ć woodstock jak się tam wam podobają takie klimaty to żyjcie na co dzień w ten sposób, a nie odwaga wam raz w roku się udziela.

ale pie**olisz

Tuiq

2012-12-04, 18:18
Technik estradowy - da się za to wyżyć?

Coby

2012-12-04, 18:39
Dobrze, że tak myślicie!! Dzięki temu wiejska trzoda z dyskotek tu nie przyjeżdża, są za to świetni ludzie, z którymi można się napić, pogadać i dobrze bawić. A wy dalej bierzcie swoje proszki i łapkami kręćcie precle na parkiecie, noooo i dropnijcie basa na syntezatorze bo bez tego ni hu hu ;)

be_k

2012-12-04, 19:24
jak to ktoś kiedyś bardzo mądry powiedział

"jeśli już musisz jechać na Woodstock, przynajmniej wysadź się w tłumie"

wszystko w temacie brudne śmieciuchy

daf098

2012-12-04, 19:38
Endiegs napisał/a:

Wszędzie krzyże nerona. Dlaczego symbol Waffen SS jest tak popularny na Woodstocku?


krzyż nerona jest bez okręgu

ssiruuvi

2012-12-04, 20:51
Krychu1 napisał/a:



Masz za dużo piwa?



nie rozumiem pytania :D

Kremol

2012-12-04, 21:05
Nigdy w życiu bym tam nie wziął dziecka ..

biszkopt666

2012-12-04, 23:33
Niesamowicie się cieszę że ci, którzy nie byli, tak nieprzychylnie się wypowiadają. Nie jedźcie na Woodstock, po co Wy tam potrzebni?

mjolnir

2012-12-05, 09:08
daf098 napisał/a:


krzyż nerona jest bez okręgu
Obrazek


To jest runa nordycka niedouczony debilku. Wracając do tematu to jesteście niezłymi hipokrytami na kibiców jedziecie chodź wasze brudne stopy nigdy nie postały na stadionie. :facepalm:

daf098

2012-12-05, 11:44
mjolnir napisał/a:


To jest runa nordycka niedouczony debilku. Wracając do tematu to jesteście niezłymi hipokrytami na kibiców jedziecie chodź wasze brudne stopy nigdy nie postały na stadionie. :facepalm:



Zaczynasz dyskusję od "niedouczony debilku"? Troszkę świadczy to o twoim wychowaniu.
Algiz tym bardziej nie jest pacyfką. Nie uważasz?
Ktoś tam napisał napisał że symbol Waffen SS jest popularny na Woodstocku.

ma...........92

2012-12-05, 21:05
Przy takiej ilości ludzi jaka tam jest na takiej przestrzeni wiadomo, że będzie syf i brud, a wiadomo ludzie są różni. Nie wmawiajcie ludziom cudów. Są tam złodzieje, osobniki które chcą zar*chać za wszelką cenę, laski które chcą dać za wszelką cenę, normalni ludzie. A wiadomo, co się dzieje na codzień z ludźmi kiedy piją tam wcale nie jest inaczej.

Byłam tam i na innych festiwalach i stwierdzam, że ten był najbardziej skrajny trafiłam na miłych ludzi, ale również na dwóch osobników którzy chcieli mnie pobić, sama nie wiem za co...

Prócz tego jest tam wstep wolny, więc dużo ludzi ma w dupie koncerty woli jechać przez pół kraju, żeby tylko się napić i zgonować, bo w końcu nie zapłacili za bilet, więc nie jest im szkoda.

Na płatnych imprezach, festiwalach ludzie mają jakieś inne usposobienie.

konto1981

2012-12-06, 02:44
Omijam takie patologiczne spędy szerokim łukiem,byłem raz i moja noga nigdy więcej w tym syflandzie nie postanie...bród,smród i burdel na kółkach...

lupusborealis

2013-01-27, 00:22
bart1917 napisał/a:

Jak wam sie nie podoba to nie zapraszamy.
Dupków na woodzie nam nie potrzeba.



byłem tam, żadnego zaproszenia na szczęście od takich ścier nie trzeba, zobaczyłem jak to wygląda i raczej tam już nie zawitam, za dużo przećpanych pancurów, antify (jeszcze bardziej przećpanej) oraz innych, których jakby się palili to nawet oszczać się nie chce...

@biszkopt666 coś dla ciebie:
filmik tendencyjny nie pokazuje jak wygląda las pełen papierzaków, że o żadne drzewo lepiej się nie opierać bo albo zarzygane albo obszczane, zapitych gnojków leżących w rowie we własnych rzygach, prób kradzieży karimat i namiotów (zreguły przez, hmm nazwijmy to stałych bywalców (sądząc po zapitych ryja i ochrypłych głosach) od jakichś licealistów) itd

P.S. najbardziej mi się podobało na woodstoku kiedy się kałuża z pod prysznica zbiorowego połączyła z kałużą spod toitoi hehe a reszta tego spędu dalej się w tym babrała