18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Woodstock 2010

Asmodea22 • 2010-06-28, 21:49
Piątek 30 lipca 2010 - Niedziela 1 sierpnia 2010
Widziałam, że rok temu podjęto próby spotkania się na woodzie. Czy w tym roku są chętni do zrzeszania się? Obiecuje przygotować duże coś z napisem "sadistic" coby nikt nie siedział u kryszny i nie czekał na zbawienie :mrgreen:

Vireek

2010-07-17, 14:18
Mam nadzieje, że bilbord z napisem "sadistic" będzie wystarczająco duży aby można było go łatwo odszukać ;) Pisze się na to, jeśli jedzie ktoś z Lublina odezwijcie się ;)

Issander

2010-07-19, 01:09
Sadyści, a jest ktoś z Was w podobnej sytuacji do mnie, że chciałoby się pojechać, ale nie ma z kim? Zawsze jeżdżę z dziewczyną, ale tym razem jej rodzina mi ją ukradła na całe wakacje do kanady i USA (farciara!), a znajomi, którzy początkowo mnie zaprosili, zamiast na woodstock jadą na jakiś pokaz czy zlot (są w bractwie rycerskim).

Posiadam namiot, do którego mogę na luzie przygarnąć jedną, na ścisk dwie, a na hardcora to i trzy osoby, w razie czego jadę ze Szczecina, na miejscu chcę być w pierwszy dzień koncertów z samego rana albo dzień wcześniej wieczorem, do uzgodnienia...

Jeżeli by się ktoś taki znalazł, to pisać poniżej, albo na pw. ;-)

Ba...........lu

2010-07-19, 22:55
A starego poczciwego Barlu z Towarzyszką ktoś zabrałby w samochód/ciężarówkę/bus?

Zdecydowałem się dość późno, no ale bywa.

Interesują mnie okolice warszawy/lublina.
Dobrą dusze znajdę? Chociaż na jedno miejsce.

Asmodea22

2010-07-19, 23:48
ugh, a ja wam banera nie zrobię... tak samo jak nie mogę pojawić się na zlocie tak wakacje mam z głowy :samoboj:
usprawiedliwiać się nie będę, to chyba zbędne.
może ktoś przejmie pałeczkę?

matt_

2010-07-20, 01:55
jadę ze swoimi znajomymi, ale można do mnie dzwonić jak się jakoś na miejscu grupa zorganizuje, sugeruję albo po koncertach albo koło poranku jak będę trzeźwy (około 9-10)

Radek007

2010-07-20, 15:56
Jol jol
Byłem w zeszlym roku Spotkalem jedna osobe ... bodajże Czlapiego w kolejce po peacefood xD był oznaczony koszulka ...
ktos musi okreslic dokladne miejsce i godzine bo tak to to ch*j z tego bedzie ;p
Pozdro.... :pijaki:

miedziak

2010-07-20, 17:23
kurna jakaś flaga/transparent by się przydał. mógłbym nawet sam zmajstrować tylko że mam obozowisko w lesie ta kiblami koło krisznikaów i ch*ja by go było widać. Kto ma obóz w jakimś widocznym miejscu? Można by sobie tam urządzić miejsce spotkań i postawić jakiś znak rozpoznawczy.
Co wy na to?

Człapi

2010-07-21, 10:52
Radek007 napisał/a:

Jol jol
Byłem w zeszlym roku Spotkalem jedna osobe ... bodajże Czlapiego w kolejce po peacefood xD był oznaczony koszulka ...
ktos musi okreslic dokladne miejsce i godzine bo tak to to ch*j z tego bedzie ;p
Pozdro.... :pijaki:


był oznaczony ;-) prawie jak wysmarowany kałem i ryżem od kryszny

kanarinho

2010-07-21, 13:56
Będę na Woodstocku, ale zbyt mało się udzielam na forum, żeby podejść do grupy i zagadać.

Radek007

2010-07-21, 16:46
Ja tez mało sie udzielam ale lubie po obcować z ciekawymi ludzmi ...
a jak sie okazuje na wooda jade juz w poniedzialek xD

~~ Czlapi pamietasz mnie moze?XD

Człapi

2010-07-21, 17:21
Radek007 napisał/a:


~~ Czlapi pamietasz mnie moze?XD


tak mi się coś wydaje ze chyba tak- ale ja nie takie rzeczy widziałem na woodstocku ;-)

To się ugadujcie, ja tam na polu będę od środy rano

Ya...........el

2010-07-21, 18:28
Kto jedzie 30.07.2010 w porannych godzinach ze szczecina ?? jak coś to zapraszam na priv :)

Vireek

2010-07-21, 18:58
Ja w piątek na pośpiecha z Nałęczowa pędzę z ekipą, podłaczać się jakby coś miejsce będzie :D

Wydaje mi się, że umawianie się nic nie da, dlatego ja staram się załatwić koszulkę z napisem "sadistic" w razie jakby ktoś ją zauważył to będzie wiadomo, że "swój chłop". Zrobiłbym to zamawiając z allegro ale cholera wie ile to by szło... Poza tym jak nic nie ukrece i nikt nie będzie miał pomysłu, aby mi pomóc to sam coś rozkminie, bodajze farbą namaluję ;P Wam też polecam... :D

Ya...........el

2010-07-21, 19:20
Jak się dobrze zgra to bez obaw można sie w pociągach znaleźć :D no ja za długo tutaj nie należę ale myślę że się jakoś wszyscy zgramy :P także postaram się jakąś koszulkę wykołować :D tak jak Virdos mówisz nawet i farbą mazne :P

Vireek

2010-07-21, 23:02
Yandel, masz tu pierwsze piwo ode mnie, następne Ty stawiasz na Woodstocku :P