18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojskowy zamach stanu w Turcji | 15 07 2016

ralfik111 • 2016-07-15, 22:58
Właśnie miarka się przelała i nastąpił zamach stanu w Turcji przy użyciu wojska...



Eramod

2016-07-16, 01:34
o k***a ale jazda !!!!! jestem na grzybach

kozojebca1231

2016-07-16, 01:52
a ja poprostu chleje piwsko, i czekam na fajerwerki ! alhach ahbar i do przodu !

premium122

2016-07-16, 01:57
samon napisał/a:

@premium122
".Gzie ty te wojenki i jawne grozby wobec rosji widzisz to nie wiem?Moze za duzo grzybow sie najadles? "

A pamiętasz Gruzję (w sylwestra chyba) i kto tam się pałętał? A pamiętasz kto się pałętał na majdanie jak soros + USA płacili za rozkręcenie imprezy? A pamiętasz ja w publicznej tv (w dzienniku) pokazywano teledysk maleńczuka jak śpiewał do putina pokazując gest podcinania gardła? A wiesz kto teraz da ukrainie kilka milionów euro? A wiesz kto sprowadził do ukraińskich koncernów synka wiceprezydenta usa żeby mieć kontrolę nad strategicznymi koncernami?? A wiesz kto groził rosji kiedy ta dopominała się pieniędzy za ukradziony przez ukrainę gaz? itd itp/



No i co w zwiazku z tym (i jakie niby grozby? teledysk malenczuka - serio? :P ).
To nie jest wprowadzanie wojska,grozenie interwencja zbrojna etc.
Nie mowie ze nalezy wyskakiwac przed szereg ale i nie nalezy milczec jak nam na czyms zalezy.

Za ukraina nie przepadam ale to nie znaczy ze nalezy ja oddawac putinowi na pozarcie.
Z tego prostego powodu ze poki ukraina jest jaka jest ruskie nas nigdy nie beda mialy mozliwoswci napasc ale jesli capna ukraine to stanie sie to juz bardzo realne.

Stad uwazam ze takie bierne p*zdy jak ty sa zagrozeniem dla Polskiej racji stanu bo bys tylko sie chowal pod stol a jak dzieki temu putin faktycznie nas kiedys napadnie to pierwszy sp***olisz i taki z ciebie bedzie pozytek.



Aktem militarnym mozna nazwac zestrzelenie ruskiego samolotu przez turkow a jak widzisz i z tego nic sie nie wydarzylo.

TruckR

2016-07-16, 02:13
mazga50 napisał/a:

nie to, żebym przepadał za Żydami, ale czasem mają trafne przysłowia. tutaj akurat przekleństwo, jak znalazł:

"Obyś żył w ciekawych czasach"...



A czy to czasem nie ma chińskiego pochodzenia?

Giacore

2016-07-16, 02:21
Coraz częściej się mówi, że ten cały pucz to super ustawka Erdogana.
Teraz tylko czekać, aż wjedzie on cały na biało.
Ale Erdogan przynajmniej sobie sprawdził na kogo może liczyć jeśli informacje o prośbach azylu są prawdziwe.

Ale trzeba przyznać, że pięknie sobie to wymyślił.

simoni

2016-07-16, 02:22
Jest i bombka. Sprzeczne informacje w co uderzyła: główny budynek wywiadu,parlament albo budynek blisko parlamentu... Swoją drogą ciekawe co się dzieje w Tureckich bazach wojskowych...


samon

2016-07-16, 03:03
@premium122
"No i co w zwiazku z tym (i jakie niby grozby? teledysk malenczuka - serio? :P ). "

i pisz piździe umysłowej ileś tekstu to ta jeden wyraz zauważy. Tak - taki teledysk w publicznej tv w oficjalnych wiadomościach jest prowokacją

"To nie jest wprowadzanie wojska,grozenie interwencja zbrojna etc. "

To napisałem ci p*zdo umysłowa co się działo w Gruzji i jak Kaczyński tamtejszego prezydenta podpuszczał do wojny - pamiętasz jak Gruzja zaczęła ostrzeliwać Rosję przy wsparciu politycznym Kaczyńskiego? Pamietasz jak na majdanie zaczęłą się strzelanania i jak Polacy się tłumaczyli, że "oni nie szkolili żadnych ukraińców"?

"Stad uwazam ze takie bierne p*zdy jak ty sa zagrozeniem dla Polskiej racji stanu bo bys tylko sie chowal pod stol a jak dzieki temu putin faktycznie nas kiedys napadnie to pierwszy sp***olisz i taki z ciebie bedzie pozytek."

a ja z kolei uważam, że zagrożeniem dla każdego kraju są takie p*zdy umysłowe jak ty, którym nawet jak się coś wyjaśni i pokaże jak krowie nad rowem - to nie zauważą, bo są tępe jak but.
A z tępotą idzie w parze arogancja, pohukiwanie, machanie szabelką i grożenie każdemu kto nie ma ochoty na tępy rozpie**ol pod dyktando "przywódców".

premium122

2016-07-16, 03:40
samon napisał/a:

@premium122
"No i co w zwiazku z tym (i jakie niby grozby? teledysk malenczuka - serio? :P ). "

i pisz piździe umysłowej ileś tekstu to ta jeden wyraz zauważy. Tak - taki teledysk w publicznej tv w oficjalnych wiadomościach jest prowokacją

"To nie jest wprowadzanie wojska,grozenie interwencja zbrojna etc. "

To napisałem ci p*zdo umysłowa co się działo w Gruzji i jak Kaczyński tamtejszego prezydenta podpuszczał do wojny - pamiętasz jak Gruzja zaczęła ostrzeliwać Rosję przy wsparciu politycznym Kaczyńskiego? Pamietasz jak na majdanie zaczęłą się strzelanania i jak Polacy się tłumaczyli, że "oni nie szkolili żadnych ukraińców"?

"Stad uwazam ze takie bierne p*zdy jak ty sa zagrozeniem dla Polskiej racji stanu bo bys tylko sie chowal pod stol a jak dzieki temu putin faktycznie nas kiedys napadnie to pierwszy sp***olisz i taki z ciebie bedzie pozytek."

a ja z kolei uważam, że zagrożeniem dla każdego kraju są takie p*zdy umysłowe jak ty, którym nawet jak się coś wyjaśni i pokaże jak krowie nad rowem - to nie zauważą, bo są tępe jak but.
A z tępotą idzie w parze arogancja, pohukiwanie, machanie szabelką i grożenie każdemu kto nie ma ochoty na tępy rozpie**ol pod dyktando "przywódców".



Durniu chociaz moze i to na wyrost.
Poparcie polityczne wladz gruzji uwazasz za akt wojny?Teledysk w tv za akt wojny?Za grozby?
Ogladales kiedys zyrinowskiego co to zapowiadal ataki atomowe na polowe krajow swiata w oficjalnych mediach rosyjskich bedac poslem tamtejszej dumy?
I co?
I kazdy mial to w p*zdzie bo wiedzial ze to bajki cpuna.


Skad ty w ogole bierzesz jakies nawiedzone historyjki?
Jaki majdan?Ktos tam z Polski pojechal i pare razy wystapil to nie zmienia faktu ze o ta awanture ruskie mialy pretensje do usa.
Poza tym nabierasz zsie jak dziecko na pie**oly w prasie.

Wybraz sobie ze putin jednak nie jest tak glupi jak ty..
On nas nie traktuje jako przeciwnika i nie mysli onas w kwestiach militarnych.
Czasem kremlowa propaganda o POlsce mowi to i owo gdy potrzeba tematow zastepczych we wlasnej tv a ty myslisz ze oni na powaznie sie zbroja i boja naszych starych czolgow?

Sa tylko dzialania polityczne ktore w takiej gruzji okazaly sie skuteczne bo putin stwierdzil ze jednak gruzja ma poparcie i bedzie afera i wstyd jak ja podbije.
Afera i wstyd oraz sankcje bo zbroojnie nikt by gruzji nie odbijal.
W tych kategoriach putin rozumuje a nie w takowych ze nato za gruzje i ukraine rozpocznie dzialania wojenne.

Jestes jak baba co sie boi wlasnego cienia.

Te twoje zabobony wyssane z palca - podpuszczal do wojny, rozumiem ze tam byles i slyszales.Mogl go swoim poparciem politycznym zmotywowac do obrony KTORA PRZEPROWADZIL SKUTECZNIE!A gdyby mial takich pozal sie boze doradcow jak ty to by sie bez slowa poddal i panstwo stracil - nie widzisz tego?
Chociazby ten prosty fakt powinien dac ci do myslenia ze nawet gdy jest sie slabszym warto wlasnego zdania i pozycji bronic zamiast klasc sie ze strachu na glebe jak to w swoich wypowiedziach sugerujesz.Jestes jak te francuziki co to gina z rak islamistow aale nie powiedza zlego slowa na muzlumanow zeby ich czasem nie urazic.

Polacy sie tlumaczyli ze nikogo na ukrainie nie szkolili.
No ja pie**ole.
Wiadomosci na ASZ dzienniku czytasz i pozniej sypiesz takimi rewelacjami?

Wskaz mi oficjalna wypowiedz rzadzacego polityka z Polski w ktorej grozi rosji atakiem wojskowym wtedy sie uderze w piers i zakrzykne ze jednak miales racje a ja bylem glupi.

Belial

2016-07-16, 04:36
Brak dźwięku przez większość filmu rekompensuje wojownicza postawa i wola zwycięstwa kilku obrońców aktualnego(/starego?) porządku: