18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski w świetnej formie

Nap_Limak • 2012-06-11, 12:35
Wojciech Cejrowski z wizytą w fabryce bananów.


Sl...........nx

2012-06-11, 17:09
sanctusdiavolos napisał/a:



Jakby wygłaszał je w mniej prowokacyjny sposób, to pewnie traktowałbym go jak "gościa z innymi poglądami", a że wygłasza je jak tępy buc, to traktuję go jak tępego buca. ;-)



A co to znaczy, że wygłasza je jak tępy buc? I że wygłasza je w prowokacyjny sposób?

sa...........os

2012-06-11, 18:32
Slonx napisał/a:



A co to znaczy, że wygłasza je jak tępy buc? I że wygłasza je w prowokacyjny sposób?



Masz pierwszy z brzegu przykład:
http://www.sadistic.pl/wojciech-cejrowski-o-rosjanach-i-literaturze-rosyjskiej-vt109297.htm

Tego typu kwiatków jest cała masa. Jak ktoś pie**oli takie głupoty jak on, i to jeszcze w moim imieniu ("My Polacy"), to niech sobie wpierw skombinuje pisemne upoważnienie z podpisem wszystkich Polaków.

Z innej mańki...
Teksty w stylu "nie podam ręki pedałowi, bo jest zahiviona" też uważam za dość żenujące, mimo iż homoseksualistów mocno nie trawię. Gość powinien mieć więcej klasy niż pseudokatol z forum wirtualnej polski.

No, chyba że komuś tego typu dupienie przed kamerą imponuje, to nie będę polemizował. W każdym razie opinię swoją głoszę, jako że i on głosi swoje opinie na temat wielu osób i nacji.

Ogólnie rzecz mówiąc sporo już różnych arcydebilnych i irytujących wypowiedzi słyszałem z jego ust - nie będę tego wszystkiego wyszukiwał, bo mi się zwyczajnie nie chce.
Programy dokumentalne ma fajne i lubiłem pooglądać, zanim gość nie wzbudził we mnie antypatii do jego osoby.

PS. Nie, nie jestem 'lewakiem' - to najczęściej używany "argument" na tym forum, gdy poruszy się temat od innej strony niż wszyscy.

Sl...........nx

2012-06-11, 19:04
sanctusdiavolos, - Przecież Polacy nie lubią ruskich, to zwyczajny fakt, jak można lubić swoich oprawców, grabieżców i morderców ojców?
Jeżeli to jest ten twój przykład prowokacyjnych wypowiedzi i debilnych argumentów, to chyba jednak nie uznam twojej opinii, przykro mi. To może prowokować tylko ludzi bez tożsamości narodowej.

sa...........os

2012-06-11, 19:12
Slonx napisał/a:

sanctusdiavolos, - Przecież Polacy nie lubią ruskich, to zwyczajny fakt, jak można lubić swoich oprawców, grabieżców i morderców ojców?



Nie zamierzam czuć nienawiści do Rosjan, z powodu jątrzenia jakichś sfrustrowanych pajaców (nie mówię tu o Tobie, żebyś nie poczuł się urażony przypadkiem). Mogę nie lubić władz Rosji, ale za co mam nienawidzić braci Słowian? Za to że komuś babkę wyr*chali w czterdziestym piątym? Polacy święci byli z kolei?
Nie wiem ilu Rosjan zna Cejrowski - ja z paroma korespondowałem i są to bardzo spoko ludzie, przyjaźnie nastawieni.
Btw: "Przecież Polacy nie lubią ruskich, to zwyczajny fakt" - przeprowadziłeś ankietę wśród 38 milionów ludzi, skoro stwierdzasz że "to fakt"? Czy też wliczasz do tego tylko tych, którzy głośną krzyczą w teleodbiornikach?
Drugi punkt - literatura. Rozumiem że nie każdy musi lubić Bułhakowa, Dostojewskiego czy Paustowskiego - ale jeśli ktoś twierdzi że są ch*jowi, to proponuję mu wrócić do "poczytaj mi mamo" i pastorałek.

Cytat:

To może prowokować tylko ludzi bez tożsamości narodowej.



Pieprzenie. Jeśli ktoś tożsamość narodową manifestuje przez plucie w każdego, z kim jego przodkowie mieli zatargi, to raczej przyszłym pokoleniom przez to nie pomoże.
Dobra, kończmy dyskusje, bo zmieni się to w rzucanie inwektywami, a pewnie zgodzisz się, że lepiej tego uniknąć, bo po ch*j.

Dodam tylko, że jak w Rosji puścili w kinach "Katyń", to ludzie wychodzili z opuszczonymi głowami. Ciekawe jak zareagowaliby Polacy, gdyby puszczono w Polsce jakiś film przedstawiający nasz naród w nie najlepszym świetle.
Duma narodowa to jedno, ale pokory też trochę trzeba mieć. O zbrodniach należy pamiętać, ale nie prowadzić wieczne batalie, których konsekwencje spadną na nasze wnuki.

Loaloa

2012-06-11, 19:23
Cejrowski chce ludzi edukować, a sam kit wciska. Otóż banany (i inne owoce) dojrzewają pod wpływem etylenu, ktory jest wydzielany przez praktycznie każdą część rośliny. Cieniutka powłoka lateksowa na powierzchni skórki banana zapobiega "ulatnianiu" się etylenu z owoca. Przed transportem babany płucze się (jak to pokazano na filmiku), a następnie pakuje z dodatkiem substancji blokującej wydzielanie się etylenu. Po dostarczeniu bananów do odbiorcy trafiają one do tzw. "dojrzewalni", gdzie traktuje się je etylenem, tym razem po to, by proces dojrzewania maksymalnie przyspieszyć.

Sl...........nx

2012-06-11, 21:13
sanctusdiavolos, Pisałem o ruskach, nie o Rosjanach, to różnica.
Ruscy to ci, co jutro będą robić zadymy. Rosjanie to ci, co złożyli kwiaty pod pomnikiem ofiar.
Nie mam nic do Rosjan, ale rusków nie lubię.

sa...........os

2012-06-11, 21:48
Slonx napisał/a:

sanctusdiavolos, Pisałem o ruskach, nie o Rosjanach, to różnica.
Ruscy to ci, co jutro będą robić zadymy. Rosjanie to ci, co złożyli kwiaty pod pomnikiem ofiar.
Nie mam nic do Rosjan, ale rusków nie lubię.



Wybacz, ale słabo operuję slangiem. ;-) Pytanie tylko kogo miał na myśli Cejrowski...
A co do zadym - nie zdziwię się, jeśli to ze strony Polaków polecą obraźliwe teksty z trybun. I wcale nie zdziwię się, jeśli znów będę musiał się za swych rodaków wstydzić. No, ale raz że nie ma co uprzedzać faktów, a dwa, że zbaczamy z tematu. ;-)

dwakilo

2012-06-12, 01:34
Jak nie porusza tematów politycznych to jest OK.