18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski o Rosjanach i literaturze rosyjskiej

sz...........nn • 2012-03-23, 13:33
Fragment wywiadu przeprowadzonego z Wojciechem Cejrowskim podczas 15. Targów Książki w Krakowie.

Hiros

2012-03-23, 13:50
To jest k***a materiał na polityka zero pie**olenia, a o ruskich mówi całkowitą prawde

Polać mu!

dr_dex

2012-03-23, 13:56
poj***ny katol, który ma dodatkowo naj***ne w głowie gówna pod sam beret

ps: wk***ia mnie jak jakiś jełop wypowiada się w moim imieniu "My Polacy..."

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-03-23, 13:59
Spotkaj ruska i go zapie**ol - idź się wyspowiadaj - bądź przykładnym katolikiem. k***a widzę w nim swoja nauczycielkę od biologi. j***na z 50 lat miała i mówiła, że w celibacie żyje. Też taka ach i och PiS srys, a naruskich napie**alała.

Fazer6

2012-03-23, 14:00
ruskie to ja jedynie lubie pierogi wodke i ogladac ich wypadki

Bzyk669

2012-03-23, 14:01
Wydaje mi się że więcej naszych dóbr kultury znajduje się od połowy XVIIw w Szwecji i też coś nie chcą ich oddać...

McMenel

2012-03-23, 14:42
Ta k***a mordowali ojców i wujów. A Polacy to k***a nie mordowali Rosjan ?? A wielka Smuta to co k***a było pokojowe przejęcie dużego kawałka Rosji oraz demokratyczne próby włączenia Carskiej Rosji do Polski. pie**olony katol bez k***a j***nych podstaw. Takich jak on powinno się k***a kastrować. Bo śmierć to dla nich nie kara ale j***ne wybawienie.

vass

2012-03-23, 14:45
Typowy katolik pełen miłości i wybaczenia. Katolicki sk***iel.

lapsikoss

2012-03-23, 14:57
Zróbcie na niego zbiorczy, bo ileż można widzieć jego katolską gębę?

Giorgio69

2012-03-23, 15:02
Cejrowski niby taki oblatany we wszystkim, a sprawy sobie nie zdaje z tego że całą nienawiść którą pałamy do ruskich i vice versa, została stworzona tam na górze, czyli w rządach, jak i w polskim tak i ruskim. Wiadomo przecież co się wyleje na górze to spływa na dół, a narody to łykają i mamy tego teraz konsekwencje. Przecież ruski to taki sam człowiek jak polak, Słowianin, mamy bardzo podobną mentalność, o wódce nie wspomnę :)

_R...........s_

2012-03-23, 15:03
Można k***a nie lubić róskich, szwabów, żółtków, czy tam żydów, komu tam kto pasuje. Sam k***a nie przepadam za szwabami, oraz japońcami, ale k***a nie uważam ich za jakichś podludzi, po prostu wg mnie mają naj***ne w głowach. Ale żeby k***a jakiś podróżnik, wypowiadać się na temat obcego narodu, jakby to były jacyś nędzni podludzie, którzy nie są nawet warci uwagi. Przecież jakby jakiś dziennikarzyna z rosyji coś podobnego powiedział o Polsce, to zaraz tłum polskich katolofanatyków próbowała by go ukrzyżować. Rozumiem że ruskie wiele złego zrobili dla polski, ale k***a bez przesady. Już wole ruskich od fanatyków próbujących wszystkich przekonać siła do swojego pełnego miłości i szacunku dla bliźniego bożka.

ps. zróbcie w końcu jakiś zbiorczy na niego

bloodwar

2012-03-23, 15:26
pie**olony hipokryta - niby taki przykładny katol tak bielutki że jeszcze innych szaraków poucza a nie wie, że nienawiść do gejów i "Ruskich" to tez grzech. Zresztą o czym k***a mówimy, ten pie**olony katol innym włazi do łóżka, wypomina pedałkom 7 przykazanie a sam je łamie (ma drugą żonę)

Avitus

2012-03-23, 18:00
Nie lubię jego fanatyzmu religijnego ale poza tym ma łeb na karku i przyjemnie się go słucha.