18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Urząd Skarbowy

peterek0701 • 2013-04-03, 18:40

ma...........on

2013-04-03, 22:40
OMG! Ten facet zawsze ma racje...

Lenart

2013-04-03, 23:46
Norday napisał/a:

Za Cejrowskiego zawsze piwo.



Trochę mnie zaczynają wk***iać te szablonowe wpisy pt:

Za XXXXX zawsze piwko.

Tak, zgadzam się. On ma rację. Ale pamiętajcie, on ma hajs. Siedzi wygodnie na plaży i pie**oli smuty o tym, że j***ć polski rząd itp itd i że Polska to powinna być utopia bez podatków gdzie wszyscy są happy.

h*ja prawda. On nagrywa te programy za Wasz hajs (abonament), nie płaci tam praktycznie za nic (poza dz**kami, bo z tego co pamiętam jest rozwiedziony - durny katol). I tak jak cała rzesza jemu podobnych ma na nas wszystkich wyj***ne. Krzyknie sobie od czasu do czasu że j***ć komune i na tym się kończy. Czasem na jakimś marszu się pojawi.

Jego punkt widzenia jest taki jak tych popowych p*zd które śpiewają że kobiety są wolne i niepodległe. Gówno prawda, takie są tylko kobiety, które mają hajs. Kropka

kretos2

2013-04-04, 00:16
ch*j ci w dupe za te wyroki społeczniaku

KurwaRomantyk

2013-04-04, 00:48
Za Cejrowskiego na sadolu powinien być warn.

Precz_z_Preczem

2013-04-04, 03:30
kobziarz napisał/a:



Po ch*j od razu z "katolem" wyjeżdżasz? Tak samo jest "katolem" jak i podróżnikiem, więc mogłeś przy okazji Beacie Pawlikowsiej doj***ć. Gdzieś w tym odcinku mówił, że tylko bycie katolem jest zajebiste, a gimbusy udające ateistów i jadące katolów to ch*je? W główce ci się chyba delikatnie popie**oliło i suty pieką jak przy jakiejkolwiek okazji nie naskoczysz na kogoś, kto ma inne przekonania niż ty? Moje przekonania - moja sprawa, a tobie wielki ch*j w dupę do tego, w co ja wierzę bądź nie.



Nie naskakuje na "katoli", tylko na niedoj***nych ch*jów (może nawet takich jak ty) którzy to mają się za nie wiadomo jakich "sadoli", wyśmiewają katolicyzm (j***ni lewacy) a potem wchodzą na taki filmik i się nim jarają.
Wiesz chłopcze co to hipokryzja?

sc33

2013-04-04, 08:20
Dobrze gada o tej skarbowce bo siedzi tam taki jelop jeden z drugim ktory odziedziczyl miejsce pracy po mamie, tacie, cioci czy ch*j wi jak sie tam dostal(na pewno nie ze wzgledu na wykrztalcenie czy jego/jej umiejetnosci) i podchodzi do pracy byle jak i na odpie**ol sie! Pozniej zwykly obywatel sie musi wk***iac i jakby nie bylo ciagnac pod jeszcze wieksza gorke niz mial do tej pory.

ethreex

2013-04-04, 21:06
KamilAW napisał/a:

pie**oli okropnie, urzędnik na którym ciążyło by widmo prawnego odpowiadania za ewentualny błąd nie był by wstanie podjąć żadnych ryzykownych decyzji, jedyne wyjście to uważne przyglądnięcie się osobnikom których błędne decyzje przekraczają normę statystyczną. Ponadto nie lubię Cejrowskiego, ale to tylko moje zdanie.


pie**olisz :D Jak geodeta się jebnie to odpowiada majątkiem, jak kierownik się jebnie to też odpowiada za źle wyprodukowany towar. I jakoś nie widzę żeby geodetów było mało a jakoś ryzyko istnieje spore ;)