18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Eleganckie restauracje - To mnie wkurza

oldsoul166 • 2013-05-20, 22:30
Mnie ostatnio wkurzono nawet w Pizza Hut, zamówiłeś, próbujesz zjeść spokojnie, przychodzi ktoś pyta czy smakuje, przychodzi ktoś pyta czy dolać napoju, przychodzi ktoś znów pytać czy smakuje. Człowiek się wkurza, bo zamiast zjeść i pogadać wypatruje tylko kelnerów czy aby znów nie atakują. Gdybym chciał dolewkę umiem wstać sam, a jak mi nie będzie smakowało to po prostu powiem albo więcej tam nie przyjdę.
Też was to wkurza ? Bo mnie bardzo.


matgol55

2013-05-20, 23:26
k***a !!!! piwo dam bo mnie to tez wk***ia ;-)

Iperyt669

2013-05-20, 23:45
Nie wkurza mnie to, wole żeby oni biegali za mnie, nie chce mi sie dupy ruszać.

sard

2013-05-20, 23:48
Cóż... to po ch*j się tam pcha ten "jedyny uczciwy na tem i tamtem świecie"? (pisownia zamierzona)

Prokurator

2013-05-20, 23:50
Lubie Wojtka, ale...

Kelner jest po to żebyś Ty Kliencie przez duże K nie fatygował z zamówieniem deseru, z tego żeby w razie czego "zj***ć kucharza" za niedobrze przyrządzoną potrawą, żebyś nie szukał wzrokiem kelnera na sali tylko wiedział że On gdzieś tam jest... i nie rozumiem j***nych hejtów na "eleganskie" restauracje jest na szczęście coraz więcej takich lokalów które oferują wysoki standard obsługi sali...

KMD

2013-05-20, 23:52
Ja też składam zażalenie.

Ostatnio byłem w Tesco i był czteropak czekolad karmelowych milka za 8 zł. Opłacało się. Z małym wyjątkiem. Karmelowa była tylko na wierzchu, a w wewnątrz 3 zwykłe. A były tak zajebiście mocno owinięte sznurem, że ja pie**olę.

Chyba spalę to tesco.

yoyoyo

2013-05-20, 23:52
(do usunięcia)

KMD

2013-05-20, 23:58
BTW. ta dziunia ładna nawet

P(r)OLAND

2013-05-21, 00:01
3 lyzeczki do filizanki herbaty.
Poj***na k***a jakas p*zda.

Sz...........an

2013-05-21, 00:01
Mnie to najbardziej wk***ia jak wbije do sklepu i jeszcze nie zdążę się za czymś rozglądnąć pada zacne "w czym mogę pomóc?"
Pasuje odpowiedzieć "tak, mogę wejść do sklepu?"

P(r)OLAND

2013-05-21, 00:03
Te k***a w drugiej polowie ta p*zda jeszcze 2 sypie, czyli k***a 5 do herbaty.
No rozj***na.

juki

2013-05-21, 00:04
Ale bym teraz opie**olil takiego wiejskiego zurku...

robert357

2013-05-21, 00:04
Powiem tak. Byłem w kilku eleganckich restauracjach i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Może miałem szczęście, może Pan Cejrowski miał pecha. Nie wiem. Ale z mojego doświadczenia jest wygląda inaczej. Kelner przychodzi, daje kartę. Po ok. 10-15 min wraca i pyta, czy już się zdecydowaliśmy. Na koniec zadaje pytanie, czy zostawić menu i czy podać napoje przed czy po przyniesieniu dań. Dodam, że mieszkam w małym miasteczku, gdzie są 2-4 restauracje. Co do klapek. Trochę to jest naciągane, ale cóż, nie każdy ma 100% zgodne poglądy do wszystkiego co inni.

oldsoul166

2013-05-21, 00:09
robert357 napisał/a:

Powiem tak. Byłem w kilku eleganckich restauracjach i nigdy czegoś takiego nie widziałem. Może miałem szczęście, może Pan Cejrowski miał pecha. Nie wiem. Ale z mojego doświadczenia jest wygląda inaczej. Kelner przychodzi, daje kartę. Po ok. 10-15 min wraca i pyta, czy już się zdecydowaliśmy. Na koniec zadaje pytanie, czy zostawić menu i czy podać napoje przed czy po przyniesieniu dań. Dodam, że mieszkam w małym miasteczku, gdzie są 2-4 restauracje. Co do klapek. Trochę to jest naciągane, ale cóż, nie każdy ma 100% zgodne poglądy do wszystkiego co inni.



Najmądrzejszy komentarz jaki widziałem kiedykolwiek na sadistic.pl

Precz_z_Preczem

2013-05-21, 00:09
ch*j z Cejrowskim. Za to ta Pani bardzo fajna... :trollencjusz:

ksylen

2013-05-21, 00:14
Bez sensu, ja pracuje w restauracji i predzej sie zgodze z opinia robert357 niz tym co stwierdzil Cejrowski.
Dodam jeszcze ze ludzie potrafia pojsc do kierownika i nazekac na kelnera ktory nie zapytal sie ich czy im smakuje...