18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Włóż to w internet" Z cyklu ratuj bociana

kkiikkuuss • 2021-09-28, 21:40

Wyobraźcie sobie ... Jadę do klienta i pytam o drogę, a tu taka sytuacja. Słomniki, okolice Krakowa. Tak jak obiecałem wrzucam

Jerzy_Owsik

2021-09-28, 21:50
Zaj***ć wielkiego ptaka do gara i opie**olic w niedzielę po kościele

budgie73

2021-09-28, 22:11
Jerzy_Owsik napisał/a:

Zaj***ć wielkiego ptaka do gara i opie**olic w niedzielę po kościele



A to pod aborcję nie podpada?

fabiothethird

2021-09-28, 22:56
Czyli wg tego pana burmistrz na rzucić wszystko i robić bociana, bo ten sobie gdzieś tam wylądował?

Edit: gonić

raphael0

2021-09-29, 00:19
"Marsz Boniek kochany, w Polsce rosną bociany!"

"Marsz Boniek kochany, w Polsce rosną bociany!"

Zenonn

2021-09-29, 00:51
Pytałeś o drogę ? A nie łatwiej było wpisać adres w google maps, w telefonie, którym to nagrałeś ?
No chyba że to nagrywane kamera, a ty nadal w epoce telefonu stacjonarnego.

solltys

2021-09-29, 00:58
Dożyliśmy czasów w których będziemy gonić bociany? Co będzie następne? Wróble?

xv89

2021-09-29, 02:50
Zenonn napisał/a:

Pytałeś o drogę ? A nie łatwiej było wpisać adres w google maps, w telefonie, którym to nagrałeś ?
No chyba że to nagrywane kamera, a ty nadal w epoce telefonu stacjonarnego.



Coś Ty. Przecież słyszysz, że u niego przez nieudolnego burmistrza, prąd tylko w ratuszu jest, słupów elektrycznych brak (bocian musi gniazdować na dachach aut), a telefon to tylko w formie budki telefonicznej - na kartę z "impulsami".

jebać_pis_w_dupsko

2021-09-29, 06:44
Ja proponuję autorowi tej wrzuty żeby sobie ten materiał wydrukował, albo najlepiej niech sobie wydrukuje cały Internet potem niech te kartki wszystko ciasno zwinie w rulon a na koniec niech sobie ten rulon wsadzi głęboko w dupę bo tam jest miejsce takiego pedalskiego gówna jak ten film

Grymson

2021-09-29, 07:00
Slomniki... Niby z 20 km od Krakowa a tam kaczki c**ami wode pija.

juzernik

2021-09-29, 11:03
Jerzy_Owsik napisał/a:

Zaj***ć wielkiego ptaka do gara i opie**olic w niedzielę po kościele



Niestety, mięso bociana za bardzo się nie nadaje do jedzenia przez ludzi. Mój pradziadek, wracając z 1 wojny światowej z kolegami, upolowali bociana i chyba go cały dzień gotowali, a i tak był tak twardy, że nie dali go rady zjeść.

Nygałodyga

2021-09-29, 11:12
fabiothethird napisał/a:

Czyli wg tego pana burmistrz na rzucić wszystko i robić bociana, bo ten sobie gdzieś tam wylądował?
Edit: gonić



Uwierz mi mieszkam pod Wwa i to co fb na forum miasta wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, j***ne roszczeniowe pokolenie
Daj mi daj mi należy mi się u sąsiada mają lepiej...
To wypie**alać do sąsiada!
Oczywiście wina burmistrza wszystko
Kupują te bliźniacze getta u mnie w mieście postawione na jakiejś glinie bądź zasypanym azbescie gdziea w środku pola a później płaczą ze nie ma chodnika bądź drogi...
Z tym że k***a wcześniej też jej nie było dlatego ta ich zj***na działka była warta mniej niż gówno a teraz płaczą ze dajcie chodnik i drogę bo ja tu mieszkam hellllo!
Oczywiście podatki dalej płacą w swoich parzynczewach a miejsce zamieszkania na fb to warszawa.
j***ne bezmózgi które nie potrafią nic sami zrobić i potrzebują opieki dlatego przez te kurqy mamy to co mamy w kraju.

Krak

2021-09-29, 11:17
Ja pie**ole...
No i co? Jakby gołąb siedział to dziad nie miałby problemu a jak bocian to już jest...

malykamil

2021-09-29, 11:50
Pracuję w miejscu w którym mieszkańcy gminy dzwonią ze swoim problemami między innymi z rannymi ptakami itp. . Ostatnio zgłosili że w miejskim parku ptak się topi - była to czapla siwa... Innym razem facet zgłosił że mewa wylądowała na balkonie i dziwnie się mu przygląda. Ludzie dzwonią z takimi rzeczami żę już bym mógł książkę napisać...

dyjo

2021-09-29, 12:19
No i wrzucone :D