18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Włóż to w internet" Z cyklu ratuj bociana

kkiikkuuss • 2021-09-28, 21:40

Wyobraźcie sobie ... Jadę do klienta i pytam o drogę, a tu taka sytuacja. Słomniki, okolice Krakowa. Tak jak obiecałem wrzucam

Polemon

2021-09-29, 16:26
Czekał aż tą knajpe otworzą z parasolkami, hamburger z jojkiem sadzonym i połową cebuli 23ziko :roll:

piitrry

2021-09-29, 17:42
Wrzuciłeś, a miałeś włożyć :-(

Bladziochreturn

2021-09-29, 20:55
Nygałodyga napisał/a:

Uwierz mi mieszkam pod Wwa i to co fb na forum miasta wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, j***ne roszczeniowe pokolenie
Daj mi daj mi należy mi się u sąsiada mają lepiej...
To wypie**alać do sąsiada!
Oczywiście wina burmistrza wszystko
Kupują te bliźniacze getta u mnie w mieście postawione na jakiejś glinie bądź zasypanym azbescie gdziea w środku pola a później płaczą ze nie ma chodnika bądź drogi...
Z tym że k***a wcześniej też jej nie było dlatego ta ich zj***na działka była warta mniej niż gówno a teraz płaczą ze dajcie chodnik i drogę bo ja tu mieszkam hellllo!
Oczywiście podatki dalej płacą w swoich parzynczewach a miejsce zamieszkania na fb to warszawa.
j***ne bezmózgi które nie potrafią nic sami zrobić i potrzebują opieki dlatego przez te kurqy mamy to co mamy w kraju.



A kto dal zgode na budowe? Mam dzialke w gminie Stare Babice i to co tu sie odpie**ala z deweloperka, to juz przechodzi ludzkie pojecie. Zwykly Kowalski gowno moze, a deweloper wszystko co chce i to jest stanowisko gminy w odpowiedzi na pismo jednej z mieszkanek, ktorej deweloperek pie**olnal patosiedke kurnikow pod oknem.

jacapro

2021-09-29, 21:31
Ja pie**ole! Bocian! Niesamowite!

ruddie

2021-09-29, 21:46
ukręcić łeb i po kłopocie