18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiona mamusia zrywa tęczową flagę

Jesse.Pinkman • 2023-09-18, 07:14
Krótko i bez zbędnego pie**olenia wyjaśniła.

bishfinger

2023-09-18, 07:30
Majowie wierzyli że tęcza jest powodem zarazy więc należy przy niej zamykać usta bo można umrzeć........skąd tysiąc lat temu wiedzieli że w XX wieku powstanie taka zaraza ???

Bullet991

2023-09-18, 08:23
Te kolorowe pedalstwo nas zgubi albo doprowadzi do wojny.
Czorna ma racje jakim zaj***nym prawem te k***o zjeby kolorowe sa wazniejsze niz 95% spoleczenstwa I na h*j nas tak na sile indoktrynuja

Cipczan

2023-09-18, 08:25
Czarna, a jednak biała. A stara nauczycielka to murzyn.

Wojtek76

2023-09-18, 08:34
krzyży w salach lekcyjnych nie chcą, ale gównianą ideologiczną szmatę już można zawiesić,
zj***ne myślenie

Siriuz

2023-09-18, 08:44
U nas Trzasku tęczową flagę wyświetla na cały PKiN, więc troche trudniej zerwać to gówno :D

Jesse.Pinkman

2023-09-18, 09:00
Siriuz napisał/a:

U nas Trzasku tęczową flagę wyświetla na cały PKiN, więc troche trudniej zerwać to gówno


A jak tam Wawrzyk? Po ile teraz wizy chodzą? Ilu lekarzy i inżynierów wpuścili morawiecki i obsrajtek do budowy orlenu w Płocku? W tvp szambo wam o tym powiedzieli czy zamiecione pod dywan i dalej pie**olą wam bajeczki na dobranoc o tym jaki to piękny dobrobyt tu mamy za rządów kurdupla w obsikanych portkach?

MalcolmX

2023-09-18, 09:02
Siriuz napisał/a:

U nas Trzasku tęczową flagę wyświetla na cały PKiN, więc troche trudniej zerwać to gówno



Tak jak jadę po stadnych zachowaniach smoluchów, tak tu WIELKIE BRAWA dla tej pani. Mam tez wielką nadzieje, że na Off'ie, rosły synuś jednak zapie**olił lepę na ryj postępowej Pani pedagog. Nawet nie za żałosne ideolo. Ot, choćby za nieuprzejme zwracanie się do matki.

1-2 pokolenia prania mózgów i czytania równościowych czytanek przez dragqueenów w szkołach i sami się zdziwicie, kiedy dzieciaki, wnuki będą Nas miały za wsteczniaków z ciemnogrodu. Te progresywne, postępowe k***y wiedzą co robią. Precyzyjnie lokują środki, żerując na cechach typowych dla młodych ludzi. Na naiwności, idealizmie, wielkoduszności, wspaniałomyślności. Każde euro od Sorosa jest inwestowane w formatowanie przyszłych pokoleń. Przyszłych pokoleń lemingów.

BTW
Żeby nie było, że Zjednoczona Prawica jest lepsza, to (nie wiem czy wiecie) ale pragnę poinformować, że Polska jest liderem jeśli chodzi o zmianę prawa w celu wprowadzenia pieniądza elektronicznego i całkowitego odejścia od gotówki. Matołuszek na potrzeby kolegów z Davos ma całkowicie odmienną narracje, od tej niż ta, Bogo-ojczyźniana, prezentowana przez "dziennikarzy" z Woronicza.

Antoni79

2023-09-18, 09:29
Jesse.Pinkman napisał/a:

A jak tam Wawrzyk? Po ile teraz wizy chodzą? Ilu lekarzy i inżynierów wpuścili morawiecki i obsrajtek do budowy orlenu w Płocku? W tvp szambo wam o tym powiedzieli czy zamiecione pod dywan i dalej pie**olą wam bajeczki na dobranoc o tym jaki to piękny dobrobyt tu mamy za rządów kurdupla w obsikanych portkach?



Tusek i tak nie wygra. Kilkaset wiz dla ciapatych, którzy przyjechali do pracy to żadna afera w zestawieniu z zajumaniem OFE, przekrętów na VAT, paliwie i zniszczeniem setek firm podwykonawców przy budowie dróg i stadionów. Mylisz urzędnicze sprzeniewierzenie z jawnym złodziejstwem w majestacie prawa.

Brzęczyszczykiewicz

2023-09-18, 09:34
MalcolmX napisał/a:

Tak jak jadę po stadnych zachowaniach smoluchów, tak tu WIELKIE BRAWA dla tej pani. Mam tez wielką nadzieje, że na Off'ie, rosły synuś jednak zapie**olił lepę na ryj postępowej Pani pedagog. Nawet nie za żałosne ideolo. Ot, choćby za nieuprzejme zwracanie się do matki.
1-2 pokolenia prania mózgów i czytania równościowych czytanek przez dragqueenów w szkołach i sami się zdziwicie, kiedy dzieciaki, wnuki będą Nas miały za wsteczniaków z ciemnogrodu. Te progresywne, postępowe k***y wiedzą co robią. Precyzyjnie lokują środki, żerując na cechach typowych dla młodych ludzi. Na naiwności, idealizmie, wielkoduszności, wspaniałomyślności. Każde euro od Sorosa jest inwestowane w formatowanie przyszłych pokoleń. Przyszłych pokoleń lemingów.
BTW
Żeby nie było, że Zjednoczona Prawica jest lepsza, to (nie wiem czy wiecie) ale pragnę poinformować, że Polska jest liderem jeśli chodzi o zmianę prawa w celu wprowadzenia pieniądza elektronicznego i całkowitego odejścia od gotówki. Matołuszek na potrzeby kolegów z Davos ma całkowicie odmienną narracje, od tej niż ta, Bogo-ojczyźniana, prezentowana przez "dziennikarzy" z Woronicza.



Ja byłem pod wrażeniem jak wprowadzali paszporty zarazowe, od kiedy coś działam zawodowo, a to już prawie 30 lat, nasz rząd, obojętnie który, nigdy nie zdążył z wszystkimi przepisami na termin który sam sobie wyznaczył wprowadzając jakieś nowe prawo, a tu jak szło o zarazę to cyk, przed czasem mieli wszystko, więc i z pieniądzem cyfrowym będą grzecznie polecenia wykonywać.

NeinNeinNeiN

2023-09-18, 09:49
Planeta małp, niby małpa a gada jak człowiek.

szakalowaty

2023-09-18, 09:50
Na FB mi wyświetliło filmik w podobnej tematyce z tymże tym razem nyga pruł się o zaimki i twierdził, że jest "nią".Baba była ta sama,klasa też.Stąd wniosek,że to jakiś zj***ny łańcuszek filmów klejonych o podobnych tematykach i o ile tematyki poruszane należy poruszać o tyle gardzę takimi fejkami.

AntyUkraina666

2023-09-18, 09:57
szakalowaty napisał/a:

Na FB mi wyświetliło filmik w podobnej tematyce z tymże tym razem nyga pruł się o zaimki i twierdził, że jest "nią".Baba była ta sama,klasa też.Stąd wniosek,że to jakiś zj***ny łańcuszek filmów klejonych o podobnych tematykach i o ile tematyki poruszane należy poruszać o tyle gardzę takimi fejkami.



Chłopie wstawaj, zesrałeś się. Zacznij używać mózgu.

kawior2007

2023-09-18, 09:58
Biała to by już kulkę dostała