18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiona mamusia zrywa tęczową flagę

Jesse.Pinkman • 2023-09-18, 07:14
Krótko i bez zbędnego pie**olenia wyjaśniła.

metyoo

2023-09-18, 10:10
Antoni79 napisał/a:

Tusek i tak nie wygra. Kilkaset wiz dla ciapatych, którzy przyjechali do pracy to żadna afera w zestawieniu z zajumaniem OFE, przekrętów na VAT, paliwie i zniszczeniem setek firm podwykonawców przy budowie dróg i stadionów. Mylisz urzędnicze sprzeniewierzenie z jawnym złodziejstwem w majestacie prawa.



tak, ryży podpie**olił kasę z ofe, ale tylko część z nich, resztę zapie**oliła broszka mając przetarty szlak... urzędnicze "sprzeniewierzenie" no nie mogę, ty serio w to wierzysz? a złodziejstwa w tym kraju "przez ostatnie 8 lat" co niemiara, ale tego w tvp nie powiedzieli, więc skąd możesz to wiedzieć?
grube bańki na wybory, które się nie odbyłybkościoły, rydzyka, i sprzedaż lotosu (choć twierdzą, że nie sprzedali) węgrom i arabom z bezcen, ale to nienamacalne pieniądze, z namacalnych to cena paliw - j***li nas od 2 lat na potęgę i dobrodusznie obniżali na miesiąc, dwa o 20grg/ltr, a cały ten czas można było płacić grubo poniżej 5pln. dopie**alają podatki z dupy "dla naszego dobra". serio tego nie widzisz? jeżeli nie to nie ma dla ciebie nadziei! zaraz wyskoczy knofiarz i zacznie pie**olić o walce z systemem :D

Siriuz

2023-09-18, 10:13
Jesse.Pinkman napisał/a:

A jak tam Wawrzyk? Po ile teraz wizy chodzą? Ilu lekarzy i inżynierów wpuścili morawiecki i obsrajtek do budowy orlenu w Płocku? W tvp szambo wam o tym powiedzieli czy zamiecione pod dywan i dalej pie**olą wam bajeczki na dobranoc o tym jaki to piękny dobrobyt tu mamy za rządów kurdupla w obsikanych portkach?



Każdy od POPiSu to zjeb, cymbał i skończony debil. Na ostatnich wyborach okazało się ze to aż 8/10 Polaków. Obstawiamy ilu kretynów będziemy mieli tym razem? Po cyrku pandemicznym, inflacji i imigrantach. Czy Polak wciąż głupi po szkodzie?

metyoo

2023-09-18, 10:44
Siriuz napisał/a:

Każdy od POPiSu to zjeb, cymbał i skończony debil. Na ostatnich wyborach okazało się ze to aż 8/10 Polaków. Obstawiamy ilu kretynów będziemy mieli tym razem? Po cyrku pandemicznym, inflacji i imigrantach. Czy Polak wciąż głupi po szkodzie?



problem w tym, że konfederaci to nie mniejsze cymbały! tak, nie ma na kogo głosować w tym kraju! popisy, szmata kukiz, konfa, konstytucyjny płaczek. no jakbyś się nie obrócił to dupa nadal z tyłu!

Jesse.Pinkman

2023-09-18, 10:52
Siriuz napisał/a:

Każdy od POPiSu to zjeb, cymbał i skończony debil. Na ostatnich wyborach okazało się ze to aż 8/10 Polaków. Obstawiamy ilu kretynów będziemy mieli tym razem? Po cyrku pandemicznym, inflacji i imigrantach. Czy Polak wciąż głupi po szkodzie?


Przejrzałem twoje posty i widzę jedynie napie**alanie na tvn, po i Unię a na zjednoczoną k***icę ani jednego złego słowa więc nie pie**ol teraz o POPISie cwaniaczku bo dobrze wiem, że masz sprany przez tvp szambo łeb i wypolerowałbyś kaczorowi berło gdyby tylko rzucił ci kolejny ochłap w stylu 800+.

Siriuz

2023-09-18, 11:11
metyoo napisał/a:

problem w tym, że konfederaci to nie mniejsze cymbały! tak, nie ma na kogo głosować w tym kraju! popisy, szmata kukiz, konfa, konstytucyjny płaczek. no jakbyś się nie obrócił to dupa nadal z tyłu!



Nic nawet nie napisałem o Konfederatach, są jeszcze inne opcje... ale skoro już przywołałeś to powtórzę - PiS i PO już miało swoje 5 minut i wiadomo co było i co jest... głosowanie wciąż na te same mordy i oczekiwanie zmiany to przykład niedoj***nia umysłowego i niestety każdy kto tak robi zasługuje na to aby być j***nym.

Jesse.Pinkman napisał/a:

Przejrzałem twoje posty i widzę jedynie napie**alanie na tvn, po i Unię a na zjednoczoną k***icę ani jednego złego słowa więc nie pie**ol teraz o POPISie cwaniaczku bo dobrze wiem, że masz sprany przez tvp szambo łeb i wypolerowałbyś kaczorowi berło gdyby tylko rzucił ci kolejny ochłap w stylu 800+.



Gówno przejrzałeś... na PiS mniej k***ię, bo wiem, że ludzie są tak popie**oleni, że każde złe słowo na PiS traktują jak chwalenie PO... a PO to jest jeszcze większe ścierwo niż PiS... gdyby jakimś nieszczęśliwym trafem rządziło PO a nie PiS to mielibyśmy tu j***ne murzynowo i 2x większą inflację, więc k***a staram się aby żaden kretyn po moich wpisach nie wpadł na pomysł aby głosować na PO.

Natomiast jak jadę równo po POPiSie to zaraz przychodzą szczekaczki od Konfederatów i kucy... jesteście po prostu popie**oleni i tak trzeba z Wami rozmawiać.

pipi71

2023-09-18, 11:11
miało być bez polityki! a wy co?

ibrahim

2023-09-18, 11:33
k***a....jestem w szoku. Normalna czarna człowieka. Świat się kończy ....

Antoni79

2023-09-18, 11:35
metyoo napisał/a:

tak, ryży podpie**olił kasę z ofe, ale tylko część z nich, resztę zapie**oliła broszka mając przetarty szlak... urzędnicze "sprzeniewierzenie" no nie mogę, ty serio w to wierzysz? a złodziejstwa w tym kraju "przez ostatnie 8 lat" co niemiara, ale tego w tvp nie powiedzieli, więc skąd możesz to wiedzieć?
grube bańki na wybory, które się nie odbyłybkościoły, rydzyka, i sprzedaż lotosu (choć twierdzą, że nie sprzedali) węgrom i arabom z bezcen, ale to nienamacalne pieniądze, z namacalnych to cena paliw - j***li nas od 2 lat na potęgę i dobrodusznie obniżali na miesiąc, dwa o 20grg/ltr, a cały ten czas można było płacić grubo poniżej 5pln. dopie**alają podatki z dupy "dla naszego dobra". serio tego nie widzisz? jeżeli nie to nie ma dla ciebie nadziei! zaraz wyskoczy knofiarz i zacznie pie**olić o walce z systemem



Mam nadal połowę kasy w ofe. Pamiętam czasy roboty na telefon za 700-800 miesięcznie przy cenie paliwa 5 zł za litr i pamiętam podniesienie minimalnej krajowej o 300%, bo stawki oscylowały wiele lat w okolicach 3 zł/h i pamiętam wprowadzenie europejskiego socjalu. Pamiętam żebranie o jakąkolwiek robotę z Bóg wie jakimi kwalifikacjami i widzę jak dzisiaj mogę wyszarpać coś w dwa dni i wyciągać do 5000-6000 bez łaski i chodzenia na rzęsach. Dzisiaj mi jak i wielu moim znajomym żyje siè po prostu dobrze. Bez luksusów, ale godnie. Nie obchodzi mnie, że feministki i lesby nie mogą się skrobać, nie obchodzi mnie majątek Rydzyka, nie interesują mnie polskie skorumpowane sądy pod władzą po. Nerwicy dostaję jak widzę, gdy grupa cwaniaczków za dorwanie do władzy chce nam wprowadzić niemiecką okupację. Za to kula w łeb.

Polak1988

2023-09-18, 11:37
Zaraz stara postępowa ladacznica weźmie homo komando i zacznie się jatka

opółnocyuciebie

2023-09-18, 11:44
ciężko nie przyznać jej racji, chociaż to czarny szlauf

PutinToSmiec

2023-09-18, 13:13
I co Polusy ? Małpa mądrzejsza od białych xD

metyoo

2023-09-18, 22:23
Siriuz napisał/a:

Nic nawet nie napisałem o Konfederatach, są jeszcze inne opcje... ale skoro już przywołałeś to powtórzę - PiS i PO już miało swoje 5 minut i wiadomo co było i co jest... głosowanie wciąż na te same mordy i oczekiwanie zmiany to przykład niedoj***nia umysłowego i niestety każdy kto tak robi zasługuje na to aby być j***nym.
Gówno przejrzałeś... na PiS mniej k***ię, bo wiem, że ludzie są tak popie**oleni, że każde złe słowo na PiS traktują jak chwalenie PO... a PO to jest jeszcze większe ścierwo niż PiS... gdyby jakimś nieszczęśliwym trafem rządziło PO a nie PiS to mielibyśmy tu j***ne murzynowo i 2x większą inflację, więc k***a staram się aby żaden kretyn po moich wpisach nie wpadł na pomysł aby głosować na PO.
Natomiast jak jadę równo po POPiSie to zaraz przychodzą szczekaczki od Konfederatów i kucy... jesteście po prostu popie**oleni i tak trzeba z Wami rozmawiać.



przeczytałeś całość tego, co napisałem, czy tylko zatrzymałeś nie na konfie i automatycznie zesrałeś?

BeardedBastard

2023-09-18, 23:33
Prawidłowo..... miejsce tej tęczowej szmaty jest w kontenerze na odpady zmieszane wraz z jej propagatorami....tfu!

Polaris5

2023-09-19, 19:44
A wiecie że to fake :-P