18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiające dzieciaki w skateparku.

parcours • 2013-07-09, 11:33
Dwie stłuczki, z czego jedna bardziej od drugiej ;)


konrad7893

2013-07-10, 00:52
swawole napisał/a:

Skateparki nie są budowane dla dzieciaków, które jeżdżą na rowerkach, a dla tych którzy uprawiają sporty ekstremalne. Bardzo sie cieszę, że taki filmik powstał, bo może ktoś w końcu zrozumie, że skatepark to nie PLAC ZABAW. Rodzice są totalnymi bezmózgami puszczając dziecko w tak niebezpieczne miejsce.

Skatepark jest dla wszystkich, a nie dla tych co rzekomo uprawiają "sporty ekstremalne" czy gdzieś tam jest, że dziecko nie może tam przebywać bo to teren do "sportów ekstremalnych"? Na parkingu też nie możesz przebywać bo to miejsce dla samochodów?

doping

2013-07-10, 01:19
Koleś z ostatniej akcji to Kiwak z kato :)

/watch?v=Sf-gdhGs4Uk

HNNNGHH

2013-07-10, 01:32
na ch*j się drze po dzieciaku, dziecko zapamięta nie miłą sytuacje która pozostanie w pamięci na długo a rodzicom będzie głupio że zamiast zabawy dla dziecka skończyło się niestety tak a nie inaczej.Jak taki z niego kozak i tak bardzo mu nie pasuje to niech idzie porozmawiać z rodzicami , i to najlepiej z Ojcem a nie k***a odwraca się i drze ryja "i to jest k***a przyprowadzanie dzieci na skate park".Wczujcie się w sytuację rodziców , dziecko chce się pobawić a tu taki ch*j bo pedałkowi nie pasuje, byle się k***a wydrzeć na dzieciaka który nie jest winny.

KingOfEvil

2013-07-10, 09:58
Ziomek miał podobną sytuacje, wstrząs mózgu, złamany nos i stracił cztery zęby :idzwch*j: Pewnie dla tego że jest rudy.
Winny tylko lekko poobijany.

Brzydkii

2013-07-10, 10:04
Mateusz25 napisał/a:

btw czemu k***a wszyscy co zapie**alają na tych bmxach i innych deskach noszą te pedalskie rureczki?



Nie wiem jak na desce, ale na bmxie takie spodnie są wygodniejsze do jazdy. Nic Ci nie lata po bokach łydek i co najważniejsze rury przy kostce nie wkręcają się pomiędzy zębatkę i łańcuch.


konrad7893 napisał/a:

Skatepark jest dla wszystkich, a nie dla tych co rzekomo uprawiają "sporty ekstremalne" czy gdzieś tam jest, że dziecko nie może tam przebywać bo to teren do "sportów ekstremalnych"? Na parkingu też nie możesz przebywać bo to miejsce dla samochodów?



Tak dla wszystkich. Ale teraz skumaj to, że jedziesz z dużą prędkością i nagle wbiega Ci pod koła roweru małe dziecko. Nie masz czasu wyhamować czy ominąć. Następuje jebnięcie, podbiega wk***iony tatuś i chce Cie napie**alać bo pobiłeś synusia/córeczke. Skateparki nie są dla małych dzieci, które nie wiedzą jak korzystać z przeszkód. Często bywa tak, że gnojki siadają sobie na rampach czy murkach i nie dają jeździć, a wspaniali rodzice mają wyj***ne na to. Miałem już sytuacje gdzie na lokalny park przyjechał nowobogacki z dzieckiem na desce. 7-8 letni szczaw bez ochraniaczy tylko przeszkadzał. W końcu wyszło tak, że wj***ł się kumplowi pod koła, a on omijając go zahaczył dzieciaka kierownicą. Wiadomo młody w płacz, a ojciec do kumpla podbiega i z łapami. Zaczyna go popychać, kopać. Odciągnęliśmy typa i kazaliśmy mu wypie**alać czytać regulamin. Świnia sie od razu uspokoiła jak powiedzieliśmy, że dzwonimy na policje o pobicie.

filipsworks

2013-07-10, 15:25
Czytam i zastanawiam się czy tych ludzi komentujących tutaj po---... pomieszało się im w głowach?

Nie jeżdżę na desce, nie nosze gej-spodni itp... Ale nie wiem jak trzeba być upośledzonym, żeby mówić, że małe dzieci mogą sobie popie**alać po skateparku na hulajnogach/rowerach itp... owszem... na desce - mogą.

Chyba ktoś jest zbyt niedorozwinięty i nie rozumie pojęć miejsca specjalnego przeznaczenia? Jakby to był kort tenisowy to też "mundrzy" wpuściliby dzieciaka na rowerku? Przecież jakby dostał banie z serwu to kostnica z miejsca? Jakim debilem i ignorantem trzeba być, żeby tego nie rozumieć!

Jecie z kibla? Sracie do zlewozmywaka? Nie? Więc czemu wpuszczacie dzieciaki do skateparków? Proponuje od razu niech pojeżdżą po strzelnicy - równie mądra zabawa... Przecież jakbym umiał jeździć na desce/rolkach i niech by mi taki dzieciak wleciał przede mnie - to nie byłoby co zbierać... a rodzice takiego dzieciaka powinni z miejsca być kastrowani - żeby następnemu nie stała się krzywda.

reynolds

2013-07-10, 20:10
Orliki tylko dla piłkarzy !

Mateusz25

2013-07-11, 01:09
filipsworks napisał/a:



Nie jeżdżę na desce, nie nosze gej-spodni itp... Ale nie wiem jak trzeba być upośledzonym, żeby mówić, że małe dzieci mogą sobie popie**alać po skateparku na hulajnogach/rowerach itp... owszem... na desce - mogą.



Czyli idąc Twoją pokrętną logiką siedmiolatek na desce stanowi mniejsze zagrożenie dla siebie i otoczenia w skateparku niż ten sam siedmiolatek na rolkach czy z hulajnogą? I tak zapie**olisz w dzieciaka, z tą samą prędkością. Mało tego- dzieciak na desce może próbować używać ramp itd, więc zagrożenie większe.

Z resztą pie**olenie- jest regulamin który mówi że dzieciakom wstęp wzbroniony- dzieciaki won. Nie ma takiego regulaminu- skejciory nie drzeć mordeczek i uważać na innych. Jak już mówiłem- jestem za "oddzieloną" częścią skateparku dla młodszych, ale jakie realia są takie są.

hiny.siedem

2013-08-27, 17:16
Panowie, Panie. już na początku stwierdzam, że wg. Was jestem dzieciakiem. bo tylko 14 lat. ale teraz przejdę do sedna. też mi się nie podoba, jak ktoś zamula na skatepark'u. jeszcze sie na takiego delikwenta wj****sz. w najlepszym wypadku nic mu sie nie stanie. a w najgorszym? zgon. tak samo z dzieckiem. to nie ich wina, że tam są. to rodzice ich tam przyprowadzili. albo sami przyszli. jak już na skatepark, to z opieką. bo przynajmniej jeśli rodzic byłby ogarnięty, to by nie szedł z łapami do skate'a, bo by wiedział, że to dziecko mu weszło pod koła. i sprawa byłaby prosta. i druga sprawa jeszcze. macie coś do hulajek? na nich też da się tricki kręcić. i to zajebiste. a cena podobna do nowych desek. też po 5-6 stów chodzą.