18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wizyta w mięsnym

Jesse.Pinkman • 2021-11-24, 21:01
Ruska babcia pie**olnęła na glebę ale ekspedientka była zbyt zajęta robotą żeby jej pomóc.

Rutik

2021-11-25, 08:29
KonioBijca napisał/a:

Widzę, że fajną gównoburzę wywołałem. Sadol to jednak ciekawe miejsce. Jak ktoś wrzuci filmik z pedalarzem wpadającym pod pędzący autobus, to zjeby spuszczają się z podniety w komentarzach, że mózg fajnie eksplodował i rozbryzgł po całym chodniku. Jak napiszesz w dosadny sposób, ale jednak prawdziwy, że stare dziadki powinny siedzieć w chacie, bo potem takie kwiatki, jak na filmie powyżej, to zaraz cię banda pedałów zjebie, że jesteś bez serca...



Jak sam zauważyłeś "zjeby" komentują w ten sposob. Samokrytyka wyszła ci idealnie.

sa...........el

2021-11-25, 08:32
Mzimu napisał/a:

Miałem kiedyś pradziadka, co bardzo lubił grzyby zbierać. Jak miał ponad 90 lat, to nie miał siły wstać i jak się schylił po grzyba, to często upadał i leżał tak sobie. Nie raz wymykał się z samego rana, więc jak się przewrócił w lesie, to musiał czekać na ratunek, często do późnego popołudnia. j***niutki nie dał sobie tych grzybów wybić z głowy. Jego szczęście, że nigdy nie był w stanie daleko zajść, więc akcje poszukiwawcze trwały max 1 godzinę. Oficjalnie dożył 94 lat, ale de facto miał 97, bo jego ojciec sfałszował jego papiery, jak wybuchła pierwsza wojna światowa, żeby mu syna nie wzięli do wojska. Poza grzybami lubił też tłuste żarcie, aż się świński tłuszcz trząsł na widelcu. I ch*ja wtedy wiedzieli o cholesterorze., ale wiedzieli jak pędzić bimber
Sadol sadolem, ale serce trzeba mieć. A ty KonioBijca pie**olnij się w łeb, może nabierzesz rozumu, choć wątpię.



Jakbym miał tak jak twój pradziadek, to bym nie wyłaził na te pie**olone grzyby, bo można pie**olnąć na zapalenie płuc leżąc w jesień w trawie w tym wieku, do tego robisz rodzinie ciągle problemy i muszą się martwić. Pewnego pięknego dnia bym po prostu po kolejnej z kolei gadce na ten temat po ch*ja nie poszedł. Śmierć na łonie natury nie jest taka zła, zwłaszcza w tym wieku, wielu by wolało tak skończyć, niestety nie skończyło, bo zostali odj***ni na wojnie, w czasie gdy twój dziadek walił konia i zbierał pie**olone grzyby.

rybsony

2021-11-25, 09:57
KonioBijca napisał/a:

Stare trupy takie, jak ten powinny już tylko w domu siedzieć i czekać grzecznie na śmierć, bo tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych... Btw, jak taki truposz sam doszedł do sklepu,skoro na podłodze nie da rady się ruszyć? Zero koordynacji ruchowej, mięśnie i kości już chyba za życia zaczęły jej twardnieć. Serio, chodzące zombie!



No k***A DEBIL. Rozpędź się porzadnie a potem już wiadomo....

Syriush79

2021-11-25, 10:11
KonioBijca napisał/a:

Stare trupy takie, jak ten powinny już tylko w domu siedzieć i czekać grzecznie na śmierć, bo tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych... Btw, jak taki truposz sam doszedł do sklepu,skoro na podłodze nie da rady się ruszyć? Zero koordynacji ruchowej, mięśnie i kości już chyba za życia zaczęły jej twardnieć. Serio, chodzące zombie!



Ludzi z takim podejściem powinno się poddawać resocjalizacji społecznej i przystosowania w społeczeństwie, za brak empatii.
W skrajnych przypadkach przerabiać na karmę dla psów, jeśli nie przejawiają krzty uczuć dla bliźniego.
Co innego, patrzeć na zjeba, który jest sobie sam winien za głupotę albo zaniechanie ostrożności lub wrodzony debilizm (to taka choroba, dalsze stadium zidiocenia - też choroba), ewentualnie notorycznego złodzieja lub pedofila ew. innego -fila...
A co innego patrzeć na cierpienie dziecka, jego śmierć, tortury lub osoby w podeszłym wieku, bo tacy ludzie często nie wiele się różnią od dzieci, nie na darmo mówi się, że "starzy ludzie dziecinnieją".
Życie przynosi Nam różne przykre niespodzianki, przede wszystkim uczy pokory, empatii, współczucia, wyrachowania, bezwzględności i zimnej krwi, i w tym ostatnim, tkwi istota odwiedzania Sadola (przynajmniej w moim odczuciu) uodparnia mnie to, na to co widzę na co dzień w Internecie, na drodze, w życiu.
Mam dzieci, mam rodziców, miałem babcie i prababcie, które już odeszły. Ich problemy zdrowotne nauczyły mnie pokory i empatii na cierpienie drugiego człowieka, inaczej jest patrzeć na filmik przez 30sek lub brudasa i lumpa na chodniku, a inaczej osobę którą się kocha, a której trzeba pomóc, bo sama nie jest w stanie sobie podetrzeć dupy albo jak się zesra, to trzeba ją umyć i posprzątać itd.
Z dziećmi jest tak samo, do momentu, jak nie będziesz ,nie będziecie mieć własnych dzieci, nie będziecie im zmieniać pieluch, kąpać, wychowywać, zacieśniać więzi przez lata ,nie dowiecie się, co to jest miłość - tak o to tu chodzi.
I o to, jak łatwo to stracić, czasami w sekundę lub powoli, co najbardziej boli.
Sadol uodparnia, do wielu rzeczy podchodzę z "zimną krwią", przynajmniej się staram.
Nie można ludzi oceniać po pozorach, każdy ma coś w sobie do zaoferowania w społeczeństwie.
Jeden jest ratownikiem, inny pielęgniarzem, jeszcze inny nauczycielem lub sprzątaczem, każdy jest potrzebny,
nawet taki zjeb jak Ty, żeby nauczyć innych, co jest dobre a co złe lub dożywić schronisko dla zwierząt, mielonką swojego jestestwa.

woszczuthcrew

2021-11-25, 10:22
KonioBijca napisał/a:

Stare trupy takie, jak ten powinny już tylko w domu siedzieć i czekać grzecznie na śmierć, bo tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych... Btw, jak taki truposz sam doszedł do sklepu,skoro na podłodze nie da rady się ruszyć? Zero koordynacji ruchowej, mięśnie i kości już chyba za życia zaczęły jej twardnieć. Serio, chodzące zombie!



Tu k***a lamusie pie**olony, gdzie się k***a wpiedalasz flemingu j***ny. Mam nadzieję że Cię k***o pociąg rozjedzie na Black friday. Szacunku do starszych parówo.

russian-roulette

2021-11-25, 10:35
Pirania69 napisał/a:

Ale bym szmacie naplul w twarz jakby to moja babcia tak upadła a k***a by jej nie pomogla



Nie zesraj się

woszczuthcrew napisał/a:

Tu k***a lamusie pie**olony, gdzie się k***a wpiedalasz flemingu j***ny. Mam nadzieję że Cię k***o pociąg rozjedzie na Black friday. Szacunku do starszych parówo.



Niesamowite

ra...........ks

2021-11-25, 11:22
Barnellini napisał/a:

Bardzo mądry k***a komentarz. Albo nie masz rodziców lub dziadków bo jesteś z domu dziecka albo nie kochasz rodziny bo Cię skrzywdzili w dzieciństwie albo chciałeś być fajny. Jedno z trzech. Żadnej opcji nie zazdroszczę



Nie ma co tu komentować. Debil wyj***ny po proszkach do nosa.

Zbysław

2021-11-25, 14:51
,, Osz k***a jakie drogie" jeeeb

Polacco Sivusco

2021-11-25, 15:07
Ewidentnie, pani chciała cos spod lady - wiec ekspedientka nie przeszkadzała w wyborze

Tuco

2021-11-26, 00:14
KonioBijca, ty się już nie rozkręcaj. Swoje pięć minut już wykorzystałeś.