18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wizyta w mięsnym

Jesse.Pinkman • 2021-11-24, 21:01
Ruska babcia pie**olnęła na glebę ale ekspedientka była zbyt zajęta robotą żeby jej pomóc.

Pirania69

2021-11-24, 21:24
Ale bym szmacie naplul w twarz jakby to moja babcia tak upadła a k***a by jej nie pomogla

KonioBijca

2021-11-24, 21:47
Stare trupy takie, jak ten powinny już tylko w domu siedzieć i czekać grzecznie na śmierć, bo tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych... Btw, jak taki truposz sam doszedł do sklepu,skoro na podłodze nie da rady się ruszyć? Zero koordynacji ruchowej, mięśnie i kości już chyba za życia zaczęły jej twardnieć. Serio, chodzące zombie!

McQurwa

2021-11-24, 22:18
Każdy ma swoje priorytety

Barnellini

2021-11-24, 22:52
KonioBijca napisał/a:

Stare trupy takie, jak ten powinny już tylko w domu siedzieć i czekać grzecznie na śmierć, bo tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych... Btw, jak taki truposz sam doszedł do sklepu,skoro na podłodze nie da rady się ruszyć? Zero koordynacji ruchowej, mięśnie i kości już chyba za życia zaczęły jej twardnieć. Serio, chodzące zombie!



Bardzo mądry k***a komentarz. Albo nie masz rodziców lub dziadków bo jesteś z domu dziecka albo nie kochasz rodziny bo Cię skrzywdzili w dzieciństwie albo chciałeś być fajny. Jedno z trzech. Żadnej opcji nie zazdroszczę :kawa:

hasfar

2021-11-24, 22:53
Nie zawsze wszystko jest takie na jakie wygląda.
Może babka ostatni rok tamtej życie umilała, starsi ludzie niestety potrafią zaleźć za skórę.

Ja osobiście,(jestem tego niemal pewien - miałem podobną sytuację), tej babce bym pomógł - ale różnie to bywa...

Mzimu

2021-11-24, 23:34
Miałem kiedyś pradziadka, co bardzo lubił grzyby zbierać. Jak miał ponad 90 lat, to nie miał siły wstać i jak się schylił po grzyba, to często upadał i leżał tak sobie. Nie raz wymykał się z samego rana, więc jak się przewrócił w lesie, to musiał czekać na ratunek, często do późnego popołudnia. j***niutki nie dał sobie tych grzybów wybić z głowy. Jego szczęście, że nigdy nie był w stanie daleko zajść, więc akcje poszukiwawcze trwały max 1 godzinę. Oficjalnie dożył 94 lat, ale de facto miał 97, bo jego ojciec sfałszował jego papiery, jak wybuchła pierwsza wojna światowa, żeby mu syna nie wzięli do wojska. Poza grzybami lubił też tłuste żarcie, aż się świński tłuszcz trząsł na widelcu. I ch*ja wtedy wiedzieli o cholesterorze., ale wiedzieli jak pędzić bimber :)

Sadol sadolem, ale serce trzeba mieć. A ty KonioBijca pie**olnij się w łeb, może nabierzesz rozumu, choć wątpię.

Zasysacz

2021-11-25, 00:08
Pirania69 napisał/a:

Ale bym szmacie naplul w twarz jakby to moja babcia tak upadła a k***a by jej nie pomogla



Nie zesraj się

Może babcia była zwykła p*zdą i ta wie kto to że nie warto pomagać i robi swoje. Zaczeka na zgon zaciągnie na zaplecze powiesi na hak zaziobro jak janosika,ta juz lekko ususzona potem bedzie sprzedawać :) jako wieprzowinę - proszę pamiętać że to rosja (o ile faktycznie)

Tuco

2021-11-25, 00:29
KonioBijca napisał/a:

Stare trupy takie, jak ten powinny już tylko w domu siedzieć i czekać grzecznie na śmierć, bo tylko stwarzają zagrożenie dla siebie i innych... Btw, jak taki truposz sam doszedł do sklepu,skoro na podłodze nie da rady się ruszyć? Zero koordynacji ruchowej, mięśnie i kości już chyba za życia zaczęły jej twardnieć. Serio, chodzące zombie!


Ikarowe skrzydła masz. Czeka cię niezłe rozczarowanie jeśli dożyjesz sędziwego wieku. Nie życzę krzywdy, ale mam nadzieję, że karma naprostuje rozum i gdy upadniesz kiedyś na chodnik, ktoś obok przejdzie i powie, że takie truchło powinno dogorywać w domu, czekając na śmierć. Ciekawe czy wtedy będziesz taki mądry.

Halo

2021-11-25, 00:31
Trudno noo :)

Kris891

2021-11-25, 00:40
Może ekspedientka bała się zarazić covidem lub nie chciała zarazić tej babci covidem jeśli przechodziłaby chorobę bezobjawowo ? :D

KonioBijca

2021-11-25, 01:28
Widzę, że fajną gównoburzę wywołałem. Sadol to jednak ciekawe miejsce. Jak ktoś wrzuci filmik z pedalarzem wpadającym pod pędzący autobus, to zjeby spuszczają się z podniety w komentarzach, że mózg fajnie eksplodował i rozbryzgł po całym chodniku. Jak napiszesz w dosadny sposób, ale jednak prawdziwy, że stare dziadki powinny siedzieć w chacie, bo potem takie kwiatki, jak na filmie powyżej, to zaraz cię banda pedałów zjebie, że jesteś bez serca...

Tryper

2021-11-25, 01:30
Empatia w Rosji w stylu chińskim.

PsikutaBezS

2021-11-25, 01:38
A na końcu zrobiła sobie zjeb fotkę.... :)

Dolandinho

2021-11-25, 02:25
KonioBijca napisał/a:

Widzę, że fajną gównoburzę wywołałem. Sadol to jednak ciekawe miejsce. Jak ktoś wrzuci filmik z pedalarzem wpadającym pod pędzący autobus, to zjeby spuszczają się z podniety w komentarzach, że mózg fajnie eksplodował i rozbryzgł po całym chodniku. Jak napiszesz w dosadny sposób, ale jednak prawdziwy, że stare dziadki powinny siedzieć w chacie, bo potem takie kwiatki, jak na filmie powyżej, to zaraz cię banda pedałów zjebie, że jesteś bez serca...



k***a, mam nadzieję, że jak będziesz stary, to faktycznie nigdzie nie wyjdziesz, bo będziesz niedołężny srał pod siebie na łóżku i nie mógł się ruszyć i oby nie było przy tobie nikogo, kto by ci zrobił zakupy i przygotował jedzenie. Mam nadzieję że w sumie już teraz nie wychodzisz z domu, bo obecnie poprzez szerzenie wszędzie swojej głupoty stwarzasz większe zagrożenie niż ta babcia z filmiku. Nie pozdrawiam.