18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wizyta w chińskim

wysoki_johnson • 2014-01-09, 12:10
Historia własna.

Latem poszedłem do chińskiego i przy płaceniu bez zastanowienia powiedziałem: "cholera jak ja nie lubię tych żółtych". Chodziło mi o miedziaki w moim portfelu, ale skośnooki przy ladzie źle to odebrał i wyprosił mnie z lokalu... :roll:

asco

2014-01-09, 12:15
Pewnie jak sie skapnales co powiedziales to nikt Cie wyprowadzac nie musial bo sam uciekales.

BongMan

2014-01-09, 12:27
Haha, raz widziałem jak złodzieja przyłapali w chińskim. Żadnego pierdu pierdu z ochroną (bo nawet nie było) i dzwonieniem po policję, tylko koleś go chwycił za kudły, aż mu łzy poszły, przeciągnął go przez cały sklep na oczach klientów, których było w ch*j, dotargał go do drzwi i na odchodne zaj***ł mu takiego kopa w dupę, że aż podskoczył :D

Darkstep

2014-01-09, 12:43
@up

Tak k***a i wtedy wleciał cały oddział GROMu, złapali tego złodzieja po czym wleciała Al'kaida żeby go odbić, bo złodziej był ciapaty. Nastąpiła epicka bitwa, znalazłeś za ladą Reedmer z Unreal Tournament i rozpie**oliłeś wszystkich z Al'kaidy, po czym zostałeś bohaterem miasta i baru chińskiego, a na twoją cześć zaśpiewała Beyonce, którą po koncercie zaprosiłeś do hotelu, ożeniłeś się z nią i żyłeś długo i szczęśliwie.

Wspaniała historia...

Hrodgar

2014-01-09, 12:45
@up, znając twoje opowiastki, widziałeś ta akcje podczas jakiejś tajnej akcji w Pekinie.

BongMan

2014-01-09, 13:08
Chiński sklep w Łebie. Mogę udowodnić, tak samo jak każdą z historii, które przytoczyłem na sadisticu.
Mogę, ale czemu mam się tłumaczyć?
Jak komuś bardzo zależy żeby pokazać jaki ze mnie bajkopisarz, to proponuję zakład:
Jeśli ci udowodnię, że mówię prawdę, to robisz mi laskę i wrzucamy filmik na sadistica.
Jeśli ty mi udowodnisz, że kłamię, to kończę działalność na forum, kasuję konto i przyznaję, że jestem bajkopisarzem.
Kto chętny?

garota

2014-01-09, 13:18
Ale dlaczego od razu myślisz o tym żeby jakiś gość robił ci laskę? Nie lepiej o litra się założyć? Zresztą pytasz po co masz się tłumaczyć. Nie musisz, ale ludzie nie będą Ci wierzyć. Proste.

Darkstep

2014-01-09, 13:19
Bo Bong jest homo widocznie. :tecza:

BongMan

2014-01-09, 13:41
garota, bo litra może kupić jak przegra i nic. A jeśli w grę wchodzi wzięcie do ust ku*asa, czyli chyba największe upokorzenie dla faceta, to wtedy gościu musi być naprawdę pewny swojej racji żeby się o to założyć. A jeśli ktoś nie jest pewny swojej racji, najprawdopodobniej jej nie ma, tak jak w tym przypadku.
Jeśli stawką zakładu jest byle gówno, to wejdziesz w ten zakład nawet nie mając pewności, bo "a nuż wygram, a jak nie to ch*j, najwyżej mu flaszkę postawię".
Robienie laski to tylko przykład. Równie dobrze można się założyć o milion złotych, którego nie mam. Nie mam, ale założyć się mogę, bo wiem że ten zakład wygram.
Psychologia.

Znany_Ekspert

2014-01-09, 15:45
Bongman się napiął jak plandeka na żuku :D

Pącki

2014-01-09, 22:47
Znany_Ekspert napisał/a:

Bongman się napiął jak plandeka na żuku :D


I słusznie, każdy by się wk***ił jakby mu gimbaza psuła reputacje na forum :roll:
Aż przypomniał mi się słynny cytat Gandhi'ego:
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.” 8-)

Bembols

2014-01-09, 23:00
Pącki, spoko tylko, że Bonguś zawsze do każdej opowieści ma swoje historie, wszędzie był, wszystko widział i wszystkiego już w życiu doświadczył, to trochę dziwne dla większości tutaj zgromadzonych :)
BongMan, jeżeli już masz się z kimś zakładać to załóż się sprawiedliwie. Laska za laske, a nie usunięcie Twojego konta, które każdy ma w dupie :P

kawałchuja88

2014-01-09, 23:38
Bembols napisał/a:

Bonguś zawsze do każdej opowieści ma swoje historie, wszędzie był, wszystko widział i wszystkiego już w życiu doświadczył,



Widzisz, Bongman może już w spokoju umrzeć 8-) , wszystkiego doświadczył i wszystko widział kto by tak k***a nie chciał?
Niech gimby biorą przykład bo inaczej umrą ze świadomością, że w dupie byli i gówno widzieli. :-)

ReniferPL

2014-01-09, 23:41
Bonguś nie spinaj pośladków, bo Ci ich nawet jedna z Twoich 167 tajskich masażystek nie rozmasuje :amused:

Pącki

2014-01-09, 23:49
Bembols napisał/a:

Bonguś


ReniferPL napisał/a:

Bonguś


Wy byście mu z przyjemnością tę palę opie**olili :homer: