18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wizyta w chińskim

wysoki_johnson • 2014-01-09, 12:10
Historia własna.

Latem poszedłem do chińskiego i przy płaceniu bez zastanowienia powiedziałem: "cholera jak ja nie lubię tych żółtych". Chodziło mi o miedziaki w moim portfelu, ale skośnooki przy ladzie źle to odebrał i wyprosił mnie z lokalu... :roll:

forshow

2014-01-09, 23:53
@ Pącki:
...a Ciebie zazdrość w dupę gryzie, że dopiero trzeci jesteś w kolejce? :amused:

Polak88

2014-01-10, 00:03
BongMan napisał/a:

Chiński sklep w Łebie. Mogę udowodnić, tak samo jak każdą z historii, które przytoczyłem na sadisticu.
Mogę, ale czemu mam się tłumaczyć?
Jak komuś bardzo zależy żeby pokazać jaki ze mnie bajkopisarz, to proponuję zakład:
Jeśli ci udowodnię, że mówię prawdę, to robisz mi laskę i wrzucamy filmik na sadistica.
Jeśli ty mi udowodnisz, że kłamię, to kończę działalność na forum, kasuję konto i przyznaję, że jestem bajkopisarzem.
Kto chętny?




Niby jak by miał Ci udowodnić,że kłamiesz?Albo Ty jemu,że nie ?Co zabierzesz go do chińczyka i powiesz "Te żółty powiedz mu,jak wyprowadziłeś złodzieja ze sklepu i tak mu zasadziłeś kopa,że aż podskoczył" Proszę Cię chłopie....Chociaz to jedyna Twoja historyjka,w którą mogę uwierzyć ;) bo tylko o to się sprułeś zawsze siedziałeś cicho jak po Tobie jechali a tu nagle bach :D takie zdz**ko Bongman się broni ;)

Załóż się z biedroniem lub grodzką o laskę to psychologia się skończy;) Oni chętnie opie**olą pindola nawet za frajer

Pącki

2014-01-10, 00:09
forshow napisał/a:

@ Pącki:
...a Ciebie zazdrość w dupę gryzie, że dopiero trzeci jesteś w kolejce? :amused:


Ta, zara mnie wyżre od środka :gniew:

Malinaa

2014-01-10, 01:23
Aż mi się cordoba216 przypomniał :)

ReniferPL

2014-01-10, 01:41
@Pącki

rozumiem, że mama ani nikt inny do ciebie nie mówił zdrobniale, żeby cie, jak się na coś zdenerwowałeś w dzieciństwie, uspokoić... po prostu nie zaznałeś ciepła i miłości w domu? :-D

w sumie to by wyjaśniało, skąd u Ciebie skojarzenie z opie**alaniem pały. teraz tylko pytanie - twój stary czy stara cie tak wykorzystywał? :amused:

Ra...........it

2014-01-10, 08:44
Bong lubisz oral akcje z chłopakami?

SrpskiFilm

2014-01-10, 10:34
A ja BongManowi wierzę z tą akcją w chińskim, bo sama byłam świadkiem podobnej. Chinole się nie pie**olą ze złodziejami :D

Pącki

2014-01-10, 10:42
ReniferPL napisał/a:

@Pącki

rozumiem, że mama ani nikt inny do ciebie nie mówił zdrobniale, żeby cie, jak się na coś zdenerwowałeś w dzieciństwie, uspokoić... po prostu nie zaznałeś ciepła i miłości w domu? :-D

w sumie to by wyjaśniało, skąd u Ciebie skojarzenie z opie**alaniem pały. teraz tylko pytanie - twój stary czy stara cie tak wykorzystywał? :amused:


Czyli chcesz mi powiedzieć, że darzysz użytkownita sadistica, który czasem napisze coś śmiesznego matczyną miłością? Pogrążasz się pedale piehdolony :idzwch*j:

Bembols

2014-01-10, 12:06
Ja tam tą całą sytuacje tutaj pie**ole po całości :)
Bez BongMana to forum nie byłoby takie samo. Byłoby bardziej? yy mokre.

Poza tym Bongman, jeżeli masz spine i inni tak samo, to zaglądnijcie na mój avatar.


I wszystko jasne.

ReniferPL

2014-01-10, 18:30
@pącki
widać, że nikt cie nie nauczył czytania ze zrozumieniem.
biedakom należy okazywać współczucie, bo jezusek tak mówił :amused:

Darkstep

2014-01-10, 22:16
SrpskiFilm napisał/a:

A ja BongManowi wierzę z tą akcją w chińskim, bo sama byłam świadkiem podobnej. Chinole się nie pie**olą ze złodziejami :D



"Tak, jestem kobietą"

Tyle chyba nam starczy.

Pącki

2014-01-11, 00:10
ReniferPL napisał/a:

@pącki
widać, że nikt cie nie nauczył czytania ze zrozumieniem.
biedakom należy okazywać współczucie, bo jezusek tak mówił :amused:


Sądząc po twojej argumentacji, mógłym zmasakrować Cię jak Mikke typową lewacką k***ę. Nie zrobię tego, bo nie i ch*j. Mam dość tej gównoburzy pedałki :wytrysk:

tabacca

2014-01-11, 14:27
BongMan napisał/a:

garota, bo litra może kupić jak przegra i nic. A jeśli w grę wchodzi wzięcie do ust ku*asa, czyli chyba największe upokorzenie dla faceta, to wtedy gościu musi być naprawdę pewny swojej racji żeby się o to założyć. A jeśli ktoś nie jest pewny swojej racji, najprawdopodobniej jej nie ma, tak jak w tym przypadku.
Jeśli stawką zakładu jest byle gówno, to wejdziesz w ten zakład nawet nie mając pewności, bo "a nuż wygram, a jak nie to ch*j, najwyżej mu flaszkę postawię".
Robienie laski to tylko przykład. Równie dobrze można się założyć o milion złotych, którego nie mam. Nie mam, ale założyć się mogę, bo wiem że ten zakład wygram.
Psychologia.



Tak Bonguś, tak ;) :

W: Ale ty masz silną psychikę.

J: Zajebiście silną. Zawsze patrzę w oczy kiedy z kimś rozmawiam. I nigdy nie wykonuje niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi pierwszych 10 słów, 5 pierwszych gestów jakiekolwiek koleżki, i już wiem że w jego psychice czai się strach.